Samoleczenie metodą BSM

Nerwica - czy na pewno? - Str. 53

.. ...opuszcza.Od 3 dni stosuje samoleczenie metoda BSM autor Piotr Lewandowski.MUSICIE koniecznie kupic ksiazke i sprobujcie.Ja stosuje pozycje 1 i 5.Moge swobodnie oddychac i czuje sie o niebo lepiej.Tylko nie wolno brac przy tym zadnych tabletek tylko witaminy,mozna magnez z wit B6 i do..

Szybkie tętno przy nerwicy jest niebezpieczne?

.. ...pozdrawiam Polecam metodę samoleczenia BSM. Działa na nerwicę. Są wyleczeni. www.samoleczeniebsm.pl. Polecam! Przy okazji mozna poprawic zdrowie na każdym innym polu! Nie wierz w cuda!Ja metodę bsm stosowałem przez pół roku systematycznie!Zero efektu,ludzie którzy twierdzą że to skutkuje..

Metoda BEFT - wzmacniania przepływu informacji komórkowych

.. ...http://www.drogadozdrowia.pl/. Polecam metode samoleczenia BSM to dziala.http://www.samoleczeniebsm.pl/ Pozdrawiam czytalam, ale zalezy mi na opinii kogos kto byl w tej klinice lub zna kogos kto poddal sie kuracji wspomniana przeze mnie metoda Długo zastanawiałem się nad zakupem tego..

Natręctwa

.. ...jak metoda Silvy czy samoleczenie metodą BSM?? nie znam tych metod ale jak mozesz to proszę napisz cos o nich.ja powiem swoja metodę walki z tym swinstwem.jezeli dopada natłok mysli natretnych zwyczajnie wstrzymuję mysli wtedy dopada mnie uczucie ze ja to nie ja - okropne uczucie.Ale ja..