Samopoczucie przy

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...nudności, wymioty, złe samopoczucie. Zamiast bólu można również odczuwać duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty przytomności. Większość chorych..

Pomiar ciśnienia tętnicznego krwi

Pomiar ciśnienia tętnicznego krwi

.. ...ustalenia czy Twoje samopoczucie ma związek z ciśnieniem krwi. Początkowo pomiary ciśnienia tętniczego powinny być wykonywane kilka razy dziennie w celu sprawdzenia jego zmienności podczas dnia ( rano po obudzeniu, w pracy, po posiłku, po wysiłku fizycznym, przed przyjęciem leków, kilka..

Chinapryl (Acurenal, Accupro, AprilGen, Pulsaren, Quinapril TEVA)

.. ...stopniu, powodując złe samopoczucie, zawroty głowy czy omdlenia. Dawkę terapeutyczną dopiera się tak, oby otrzymane wartości ciśnienia były dobrze tolerowane przez pacjenta. Leki z grupy ACE - I powodują zatrzymywanie potasu w organizmie, należy zachować ostrożność przy jednoczesnym..

Niedomykalność zastawki aortalnej

.. ...żadnych dolegliwości. Złe samopoczucie chorego wynika w tym okresie zwykle z powikłań miażdżycy lub/i nadciśnienia tętniczego. Z czasem dochodzi do rozwoju niewydolności lewokomorowej serca i pojawiają się towarzyszących jej objawy. Jeśli chory prowadzi dzienniczek wartości ciśnienia..

Leki złożone przyszłością terapii nadciśnienia tętniczego

.. ...początkowo pogarszać samopoczucie pacjenta, którego organizm zdążył się już przyzwyczaić do podwyższonych wartości ciśnienia tętniczego. Chory nie zdaje sobie sprawy z tego, że choć on czuje się słabiej to jego tętnice odpoczywają, a ryzyko poważnych powikłań nadciśnienia spada -..

Lecz nadciśnienie skutecznie

.. ...Rzadko objawia się złym samopoczuciem, rozdrażnieniem, silnym pobudzeniem, bólem głowy - powiedział prof. Głuszek. Jest to duży problem, gdyż schorzenie to znacznie zwiększa ryzyko groźnych dla życia powikłań, jak udar mózgu, zawał serca, niewydolność serca czy nerek. Z niektórych badań..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 3

.. ...przebiegają z pogorszeniem samopoczucia to wydaje się, że trzeba kontynuować leczenie lekami. Pisze wydaje się nie bez podstaw. U niektórych ludzi zupełnie dobrą opcja staje się dopuszczenie do utrwalenia migotania przedsionków - objawy arytmnii ustepują po jakims czasie. Można też..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...poziom potasu - 3,89 Złe samopoczucie, kt. pojawia sie u mnie co jakiś czas objawia sie tak: zawroty głowy, mdli mnie, mam dreszcze, czuję się jakbym miała zemdleć, pojawia się ból w klatce piersiowej. I oczywiście serce szarpie. Ostatnio takie złe samopoczucie trwało 3 dni. Do tamtej..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 12

.. ...w okresach gorszego samopoczucia ) wręcz nie do zniesienia. Kilka razy lezałam w szpitalu, ale diagnostyka sprowadzała sę co najwyżej do proby wysiłkowej, echa i holtera. Zawsze wypuszczano mnie bez diagnozy. Czy ja sama mam zdecydwać koronarografia czy ablacja a może test pochyleniowy:..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 15

.. ...bigeminia może pogarszać samopoczucie. Ale z podanego holtera wynika, że jest jej na tyle mało, że absolutnie nie uprawnia do nawet myślenia o ablacji. Sądzę, że juz za szczegółowo odpowiadam. Wszystko etyczniej a co najważniejsze z większym profesjonalizmem i po prostu lepiej ( ! )..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 2

.. ...mam pytnie jakie masz samopoczucie po zabiegu. co jest gorsze od czestokurczów po zabiegu. mam zabieg za tydzien i sie ciekawie czego zlego moge sie spodziewac po zabiegu??????? Gorsze - w tym sensie, że po ablacji: - nadal miewałam napadowe częstoskurcze nadkomorowe ,ale krótkie; -..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 4

.. ...Faktem jest,że moje samopoczucie nie jest wzorowe i osoby oczekujące cudownego uzdrowienia mogą być troszkę rozczarowane ablację. Ja jednak pomimo wszystko jestem bardzo zadowolona i gdyby przyszło bi to zrobić drugi raz napewno nie zmieniłabym zdania. Poprostu wiem, że ablacja uratowała..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 11

.. ...35 min. )Po zabiegu samopoczucie ok. Nie mam nawet żadnego siniaka. Noga nie boli, tylko muszę ją trochę oszczędzać. witam tez mamczestoskurcza czekam na ablacje chcialabum zapyatc jakimi metodami zatrzremujesz czestoskorcze ? Ja też mam mieć ablację ponieważ mam duży ubytek w sercu mają..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...aby cokolwiek ustalać. Samopoczucie mam różne, czasami czuję się super ale są chwilę gdy czuję dodatkowe skurcze i wtedy jest nie najlepiej. Po tym napadzie migotania miałem także rozpierający ból za mostkiem, który nie zdarzał się przed zabiegiem. Myślę, że jest to jeszcze nie wygojone..

Echo serca - Str. 10

.. ...strach poteguje moje samopoczucie??!! Witam! Na podstawie echa serca mozna wykluczyc powazne patologie zastawkowe, zaburzenia kurczliwości i obecnośc nieprawidlowych struktur w sercu.Bardziej skutecznym w diagnostyce zaburzen rytmu jest badanie holterowskie. Dziekuje bardzo za odpowiedź,..

Echo serca - Str. 14

.. ...nie przyzna do złego samopoczucia. Obawia się, że inni będa sie śmiali i będzie musiał wrócić do domu. Gdybym choc na chwilę mogła poczuć sie tak jak on zrozumiec co mu dolega : - ( ( ( . Pani Izabelo czy częste krwawienie z nosa może być wynikiem mojej zastawki mitralnej w czasie..

Echo serca - Str. 38

.. ...wplynelo na moje obecne samopoczucie? Proszę o interpretację wyników echa serca: LA: 3,4 cm LVDD: 4,1 cm LVSD: 2,5 cm IVSD: 0,9 cm PWD: 0,8 cm RVDD: 2,6 cm Ao: cz. wstępująca 3,0 cm LVEF 60% MOrfologia oraz funkcja zastwek - w granicahc normy ( mała fala MI ) zuzanna30 Pani Izo mam..

Echo serca - Str. 58

.. ...mile widziane. Czy tak złe samopoczucie jest efektem zaburzeń pracy serca do tego stopnia, że nie da się normalnie funkcjonować? Czy konieczne jest skierowanie do kardiologa? Mama takiego nie dostała :(..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...nie mam tez gorszego samopoczucia. Gorzej zaczynam sie czuc dopiero, jak sie takim skurczem dodatkowo zdenerwuje. Bo nie dosc, ze one same wynikaja z nerwow, to ja sie jeszcze dodatkowo nimi nakrecam. Kolejne nerwy moga spowodowac kolejny skurcz, i takie kolko zamkniete z tego wychodzi...

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...Cordaronu wyniki Holtera i samopoczucie b.dobre. Kłopot w tym, że tego leku nie można stale używać, uszkadza płuca, tarczycę i wzrok. Pozdrawiam Witam wszystkich.miałam dwa zabiegi ablacji ostatni pół roku temu.Ostatnio zaczełam odczuwać dziwne potykania serca przy, których robi mi sie..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 4

.. ...to przyjemny zabieg i samopoczucie po nim równiez,ale kazdy z nas chce byc zdrowy i trzeba zaufac lekarzom,nie straszmy sie wzajemnie,trzeba byc dobrej mysli...nie bójcie sie nie jest to takie straszne...pozdrawiam. w wieku 19 lat wykryto u mnie zespół WZW. Moja starsza córka miała wadę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...ze sobą samym!Poprawa samopoczucia jest niewyobrażalna, nie zażywam żadnych leków uspakajających, choć pod ręką mam zawsze Xanax - tak na wszelki wypadek! Jest to najlepsza metoda ( dla chcących i wytrwałych ) w zwalczaniu tej dokuczliwej przypadłości. Życzę powodzenia w zdobyciu książki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 8

.. ...jesteś,ale najgorsze samopoczucie jest w pierwszym trymestrze ciązy.Ospałość,osłabienie,nic się nie chce,rozdrażnienie.Może to sa klasyczne objawy ciąży,a ty się wsłuchujesz tak jak to ja robiłam.Postaraj sie uspokoić nerwy,bo to źle wpływa na maluszka.Moja córka urodziła się bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 9

.. ...doszukiwac sie u siebie złego samopoczucia! mam nadzieje ze sa osoby, które wyleczyły sie CAŁKOWICIE!... ja juz przestałam wierzyc ze mi przejdzie i bede znowu mogła cieszyc sie zyciem...aprzeciez jestem taka młoda:( gosiu wiem ze ci ciezko ale musisz walczyc.Bardzo dobrze ze zaczynasz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 11

.. ...pale 2 lata.Dla takiego samopoczucia mogę zrezygnować ze wszystkiego.Nie chcę żeby to wróciło,nawet nie wyobrażam sobie tego to buło takie straszne brrr.Pozdrawiam pa Droga Emilko ja bralam inne leki typu bioxetin czy Zoloft bylo dobrze dopuki bralam bioxetin, bralam go 5 miesiecy i..