Sanatoria kardiologia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 803

.. ...najszybciej mogłabym jeczac do sanatorium. dobrze sie zaczyna ale ponadto mam zaliczyc kardiologa i reumatologa i wziąsc skierowanie do instytutu leczenia chorób immunologicznych zyli cos tam sie doszukała i dała skierowanie na tomograf głowy buziaczki kochana i niemysl co cie boli bo..

Bay pasy po koronografii i agnioplastyce

.. ...szpitalnym potem wyjazd do sanatorium. Przez pierwsze miesiące trzeba chronić mostek , nie za bardzo można spać na boku. Dieta? typowa kardiologiczna, do końca zycia zazywanie aspiryny. Wiek metrykalny absolutnie nie jest przeciwskazaniem , operowani sa 80 - latkowie. Jest to na pewno..

Bajpasy - jakie ryzyko?

.. ...2001 roku i po leczeniu sanatoryjnym zacząłem powoli usprawniać mój organizm. Z początku było ciężko, gdyż byłem słaby fizycznie, ale potem zacząłem po prostu dużo chodzić, co zresztą uzgodniłem z dobrym kardiologiem. Teraz nie jest tak źle, choć nie można mówić o jakiejś rewelacyjnej..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 15

.. ...pozdrawiam Odp. dla Janka - sanatorium jest bezpłatne. trwa 21 dni - prowadzona jest rehabilitacja - głownie gimnastyka kardiologiczna tzw. oddechówka. Stabdartowo jsą wykonane : badanie ekg , Echo serca. Dla pacjentów z dobrą kondycją treningi na rowerach tzw. cykloergometry, podczas..

Próba wysiłkowa i rehabilitacja po zawale

.. ...zaczęłam rechabilitację w sanatoryjnym półszpitalnym oddziale kardiologicznym. Codziennie rowerek , ćwiczenia / pół godz./ i psycholog /dla mnie bardzo cenne spotkania/. Rechabilitacja trwała 14 dni. Jestem na zwolnieniu ćwiczę codziennie i spaceruję po kilka km. Mam skierowanie od..

Szukam dobrego kardiologa na Podkarpaciu

.. ...wystapily klopoty z cisnieniem i nie mogla odbyc pobytu w sanatorium natomiast teraz miewa napady arytmii , dlatego szukam rozsadnego kardiologa.obecny stan mama zawdziecza rowniez lekarzom .z gory dzieki..

Sanatorium po zawale serca

.. ...rehabilitacją pozawałową sanatorium. Oczywiście nie koniecznie przez NFZ. I jeszcze jeżeli macie namiar na dobrego kardiologa który w końcu zająłby się CAŁOŚCIOWO mamą. Aha! Z Warszawy : ) dzięki za pomoc pozdr http://www.sanatoria.com.pl/wyszukiwanie_out_profile.php artur - nie wiem czy..

Lęk, strach przed operacją bypassów

.. ...domu, a może kierują do sanatorium na rehabilitację zaraz po operacji. A jeśli zadna z tych ewentualności, to jak wygląda rehabiltacja w domu zaraz po powrocie ze szpitala, jak z opieką lekarską. Kiedy jechać do sanatorium. Będę wdzęczna za kazdą informację. Mój mail amelia - 1000@o2.pl..

Reanimacja trzykrotna - Str. 2

.. ...potem już w Polsce w sanatorium. Sporo czasu już upłynęło, czuję się dobrze, kondycja coraz lepsza,jestem pod opieką kardiologa, łykam leki. Pozdrawiam i zdrowia życzę!!! Tak, miewam problemy, jakieś obawy, strachy...co jakiś czas to wraca...niestety...muszę się nauczyć z tym żyć, a..

Wiencowka

.. ...dobrego uzdrowiska( sanatorium )dla mojej mamy ktora choruje od dluzszego czasu na chorobe wiencowa. niedawno zmarl moj tata ,wiec choroba mamy napewno sie poglebila rozmawialam z nia i doszlysmy do wniosku ze najlepszym wyjsciem ( na teraz ) bylby wyjazd do sanatorium o profilu..

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. ...tygodni po zabiegu. Na sanatorium też nie dostaliśmy skierowania. Ojciec w sumie nie wiem czy czuje się dobrze. Niedługo minie dwa tygodnie od zabiegu a on ma ciśnienie 150/80. poci się okropnie w nocy, bolą go plecy. Czy tak ma być? d kardiologa mamy wizytę na 11 sierpnia. Proszę, może..

Cześć

.. ...poniedziałek ma jechać do sanatorium. Czy to normalne objawy po by - pasach ? czy to są jakies powikłania? z tego co piszesz to nie zabardzo,moim zdaniem przed wyjazdem powinien koniecznie obejrzec go kardiolog. oslabienie,bladosc moga byc,ale to sinienie nie jest normalne nawet po by -..