Schizy po marihuanie

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca?

.. ...jak kiedyś, mam lęki, schizy, poprostu nie jestem już tym samym człowiekiem co kiedyś. Jak ktoś chce pogadać na poważnie, to moje gg: 7574129 ehh plakac sie chce jak czytam te wasze opinie ...;/ no ale coz kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Czemu wszyscy tutaj wyrażaja OPINIE? Chyba..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...na forum minuty. Przy schizofreni zamykanym jest sie zgodnie z nakazem sądu w szpitalu Przy probach samobojczych też przy depresji ktorej nie macie i byscie nie chcieli wiedziec czym jest szpital psychiatryczny a nie ciepła kanapa w domu i necik. Więc kurwa spierdalać z forum dla niby..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 5

.. ...nikt nie mial takich schizow... JEDNA WIELKA SCIEMA ZEBY TYLKO POSTAWIC NA SWOIM * * TAKIE JEST MOJE ZDANIE Na wstępie polecam raport WHO o skutkach palenia marihuany i drugi o skutkach picia alkoholu : ) zaskakujące porówanie : ) 2 sprawa marihuana tak ale .. nie dla wszystkich...

Kłopoty z sercem podczas zasypiania

.. ...problemów. witam taki schiz jak zatrzymanie serca mialem po marihuanie caly czas trzymalem reke na sercu i zachwile odplynalem gdzies daleko jak do innego swiata przez 3 sekundy i znowu wracalem i nie czulem bicia serca odrazu zryw z lozka i wtedy serce walilo z przerazenia ze 160. Tyle..

Zapaść po marihuanie - Str. 2

.. ...jazdę, przepaliłeś się i schizowałeś. To tyle na ten temat gościu. ja również kiedyś miałem coś takiego i od tamtej pory boję się zapalić. wtedy właśnie można powiedzieć rzuciłem trawke. Paliłem już długo bo 7 - 8 lat codziennie, ale nie przeszkadzało mi to w życiu codziennym. Nie czułem..

Psychoza juz dziś nie biore leków

.. ...były mąż ma stwierdzoną schizofrenię paranoidalną, jest cały czas na lekach i będzie zawsze, a do tego pije i to nie mało i raz mi do syna z nożem startował, na pewno więcej syn już tam nie pójdzie, pozdrawiam psychoza paranoidealna po marihuanie leki bralem rok i od dzis juz nie biore..