ścisk szczek

Częstoskurcz - ablacja - Str. 57

.. ...biało przed oczami, ścisk w piersiach i poty.Pięć dni temu miałem drugą ablację. Minęło dopiero kilka dni ale jestem jak nowo narodzony - jeszcze trochę osłabiony ale czuję się coraz lepiej. Wspaniały dr.Fuglewicz i Jego współpracownicy dr.dr. A.Chojnacki, M.Dzidowski i Siostra Agata..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...takiego jakby mi ktoś ściskał serce mocno w dłoni. Miałam to całą noc i nie mogłam spać. A jak zasnęłam na chwilę, to niedługo się budziłam. Dziś też to jeszcze czuję i boli mnie lewa ręka. Powiedzcie mi czy macie też coś takiego? Ja miałam nieraz robione ekg i raz echo serca. I wczystko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 37

.. ...powiększa, to aż żal mi serce ściska. Maju, jesteś bardzo młodą osobą, tzn ja jestem starsza od Ciebie jedynie ( albo aż: ) ) o 4 lata, ale do czego zmierzam...właśnie do tego, że moja nerwica odezwała się mniejwięcej w tym samym czasie, co Twoja. Czyżby dokuczyła Ci jakaś nieszczęśliwa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...też wrażenie, że coś ściska mi serce. I tak już ponad tydzień. W zasadzie ciągle chodzę niewyspana, a to jeszcze gorzej wpływa na moje samopoczucie także w ciągu dnia. Tak więc już odliczam do niedzieli i jeszcze bardziej mi się dłuży. Ale wiecie co jest najgorsze? Najbardziej nie cieszy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 44

.. ...te przykre poranki, ścisk w żoładku, stres to ... Zazdroszczę Ci Dharmo, że przynajmniej na pracę jesteś nastawiona tak optymistycznie. Ja już miałam pierwsze spotkanie w czwartek, * stara * pani bibliotekarka oprowadziła mnie po miejscu pracy, powiedziała co i jak, ale ja i tak sie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...klatce piersiowej i ściskał serce,coś tak jak cytrynę.Mam problemy ze spaniem,albo nie mogę zasnąć,albo budzę się w środku nocy,albo jedno i drugie.Często kiedy tak się dzieje jest mi strasznie zimno,mam dreszczeszczękam zębami i niczym nie mogę się rozgrzać.A cisnienie przy tym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...Tętno 150, strasznyś ścisk w klatce piersiowej zawroty głowy, potem dreszcze i z powrotem tętno 150 itd... Trafiłem do szpitala lekarz który przyjechał karetką dał mi zastrzyk z hydroksyzyny. W szpitalu zrobiono mi badania, EKG w normie morfologia też poza jonogramem. Okazało się że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 104

.. ...napady lękowe. Objawy: ścisk w gardle, coś tam z sercem, łapanie oddechu, nadmierne odczuwanie wszystkiego co sie dzieje w moim organizmie, uczucie naporu na czaszkę, szczególnie z przodu, mrowienie kończn. Myślałam, że to sprawy hormonalne, bo miałam bolesne miesiączki i zaczełam brać..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 161

.. ...wrażenie jakby ktoś ściskał mnie za gradło. Nie jedząc szybko chudnę, robię sie słaba. To takie błędne koło, chciałbym wygrać z nerwicą, zacząć jeść ale to, że nie umiem tak bezproblemowo się z tym uporać jeszcze bardziej mnie nakręca i stresuje, w wyniku czego mam większe problemy z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 243

.. ...znajomymi... Odczuwam silny ścisk żołądka i gardła co zmusza mnie do przyśpieszonego oddechu. Na początku myślałam, że to może jakiś rodzaj klaustrofobii jednak sytuacja cały czas się pogarsza i czuję się źle w coraz to nowych miejscach np. galerii handlowe, a objawy nie mijają już tak..

Dziwne ataki serca

.. ...nocy i czułem jakby coś ściskało mnie w gardle. Potem serce podskakiwało mi mocniej gdy rozpoczęły się studia. Szczególny niepokój budziły u mnie takie objawy w czasie gdy przebywałem w autobusach, tramwajach lub po prostu spacerowałem po mieście. Czytając Twoją wypowiedź pomyślałem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 31

.. ...rzeczy pozdrawiam i ściskam wszystkich chorych na nerwicę. tu nikusia która coś tam niżej juz wystukała. Rozumiem twój ból pragne jednak ciebie i wszystkich ludzi w szczególności mlodych ostrzec przed braniem leków na nerwice a tym bardziej poprawiających nastrój czyli antydepresantów...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 234

.. ...nerwica zatykająca gardło, ściskająca do bólu pierś, zmrażająca i pocąca skórę, sprawiająca, że nie chce się żyć. Chrzanić ją! Niech spieprza na drzewo!! Mam ją w czterech literach!!! Cwaniara nie denerwuj sie spokojnie to samo minie,Wyleczony piadales o diecie.Ja jestem szczupla kobieta..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...tego z dusznościami, ściskaniem w klatce, napadami zimna i dreszczami w nocy polecam gastroskopię ona wykaże w 100% jak zaawansowany jest refluks i czy w ogóle jest. U mnie okazało się, że mam strasznie dużo żółci i kwasu w żołądku a nie powinno go tam być ponieważ powinien przechodzić..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...wzmożonego wysiłku: - ściskanie w sercu - ból w klatce piersiowej - szumienie w głowie - omdlenia 2.Przy odpoczynku po wysiłku: - bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...drżenie całego ciała, ścisk w żołądku. Próbowałam się uspokajać i tłumaczyć sobie że to tylko nerwy. Usiadłam na łóżku i myślałam że kilka głębszych oddechów pomoże mi się uspokoić. Niestety to nie pomogło, wręcz przeciwnie. Zaczęło mi się robić ciemno przed oczami i czułam że zaraz *..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 123

.. ...padnięta ale szczęśliwa wyściskałam ągusię od was wszystkich upłakałam się co nie miara to wspaniała dziewczyna serdeczna i códowna osoba porozmawiłyśmy sobie oczywiście nie najlepiej się czuje po tych wczorajszych tabletkach ale była bardzo szczęśliwa że przyjechałam nie mogłam postąpić..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 171

.. ...ręce drżą, szyja drży, ściska w klacie, we łbie się kręci. W nocy znowu średnio spałem, bo było to samo. Się nad tym afobamem cały czas zastanawiał.. Lekarka mówiła, że czasem trzeba wziąć, bo w końcu się pojawi lęk przed lękiem. Boję się to brać więc poczekam jeszcze trochę. Justine,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 269

.. ...pęka..albo w klatce ściska... Freedom...musisz się uspokoić.....włącz telewizor..nie myśl o tym co boli...zajmij czymś myśli. Doradzam..a sama sobie nie potrafię pomóc.Super! Mam już za sobą nieprzespaną noc.U mnie pogoda odpowiednia do nastroju......od kilku godzin pada deszcz.Może..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 314

.. ...wiele chorób robiłem na nie badania...wiele badan nic nie wykazały..wyszło ze jestem zdrowy ..ale ja w to niewierze:( Żal dupę ściska, kiedy się to czyta. Strach tu pisać, bo jeszcze mnie namierzycie...

Głośny puls

.. ...jakby serce mi się tak ściskało w środku. Trwa to kilka do kilkunastu minut. Musze wtedy usiąść i wziąć parę głębokich, wtedy mija. Byłam u lekarza - EKG, echo, holter w porządku. Ale lekarz nic nie powiedział. Wiecie co mi może być? Czy ktoś ma podobne objawy? witam, Jak pierwszy..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...powietrze tym bardziej mnie ściskało. Teraz znacznie lepiej mi się oddycha jeszcze gdyby ustąpił ten silny ból. Ale jakbym miała go zamienić na te duszności jakie miałam to już wolę ból. Mam tylko nadzieję że nic tam w środku złego się nie dzieje bo jakby nie było nic nie boli bez..

Gwałtowne zwolnienie pracy serca podczas wysiłku

.. ...zrobiłem się blady i ściskało mnie za mostkiem... czy to normalny stan przed omdleniem z wysiłku? czy może jeszcze chwila i serce w ogóle by mi stanęło? szczerze mówiąc nie był to pierwszy raz, ale zawsze byłem z siebie zadowolony że tak ostro trenuje i nigdy nie mierzyłem sobie tętna...

Nerwica powrót

.. ...boli a właściwie to ściska, szczególnie skronie, ale i czoło, nad uszami, tak naokoło, jakbym ciągle był krótkiej czapeczce, bardzo obcisłej a do tego to dociskanie jak w imadle. Podwyższyło mi się ciśnienie,, nie wiem czy to od tego towarzyszącego lęku, np. przed wylewem krwi do mózgu,..

Nerwica w ciąży - Str. 201

.. ...gorąco pozdrawiam i ściskam : ) ) A kobietkom które lada chwila mają się rozpakować życzę szybkich porodów bez komplikacji i zdrowych dzieciaczków. Buziaczki : ) Dziewczyny Wanda urodziła. Rozmawiałm z nią wieczorem na gg to jeszcze była cała. Dziś po południu zobaczyłam opis że..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...Twoich,tyle że mnie ściskało w sercu,ale jak później wizyty u kardiologa wykazały że mam niewielką wadę serca,a dokładniej wiotkość płatka zastawki mitralnej.Kardiolog mówi że to nic wielkiego,że można normalnie z tym żyć.No w sumie można ale jest to bardzo uciążliwa wada:/Myślę że..

Dziwne bóle serca w ciąży

.. ...* podobny do palenia ściskania ,zgniatania , dodam ze nie mam zawrotów głowy czy omdleń( na szczęście )jakby ktoś mi serce w dłoni zgniatał ,czasem czuje ciężar na żołądku.Trwa to około kilka minut potem po około 20 - 30 minutach sie pojawia znowu.Zauważyłam ze od początku ciąży bóle są..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 45

.. ...okoliczności : ) ANULKO i ANIU ściskam was mocno. Maćku co u Ciebie? Ja dziś miałam świetny dzień: ) Buziaczki śpijcie słodko. Dzisiaj zresztą jak i od kilku dni spałam dobrze, tylko nad ranem marzenia senne jak z worka się wysypały , ale szczęśliwie nie mogę ich do koszmarów zaliczyć: )..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 67

.. ...gorąco pozdrawiam i ściskam: ) Maggla biedactwo to faktycznie poległaś : ) ale przynajmniej wypoczniesz.Ja większość dnia lezałam sobie na leżaku i czytałam książkę,za to zaraz czeka mnie wyprawa do hipermarketu,ale na szczęście już mnie to nie przeraża tak jak dawniej. Wieczorem planuje..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania

.. ...to brzucha, to nóg, ściskanie całego ciałą, próbuje sie uspokoić, chce mi się siusiu, brzuszek kreci, ide jakoś do WC cała sztywna...strach co sie ze mną dzieje. jeszcze niedawno w takim momencie brałam dodatkow dawke leku bo bałam sie ze rozwinie się czestoskurcz. kilka ostatnich takich..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 69

.. ...Was wszystkich mocno i ściskam Ola Cześć Wszystkim w ten koszmarnie upalny dzień! Zaliczyłam wczoraj wizytę u znajomych i byłam taka szczęśliwa że dałam radę: ) Ostatnio to byłam u kogoś chyba z 5 lat temu! Iwonka napisz jakie osoby chodzą z Tobą na terapie tzn czy mają podobne problemy..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 115

.. ...wylądowałam na pogotowiu ze ściskiem szczęki, lękiem, zawrotami głowy i osłabieniem takim że nie mogłam sama jechać autem. Doraźnie biore hydroxyzyne, ale tylko w syropie bo kiedyś doszłam do 10 tabletek dziennie hydroxyzyny i teraz już nie dam się zapędzić w błędne koło :( Dobry wieczór..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 128

.. ...pierwszy raz miałam ściskoszczęk parę lat temu.Nie wiedziałam wtedy co to jest bolała mnie głowa zęby,kark sztywny.Trafiłam jakoś do chirurga szczękowego i on mi powiedział że zaciskam szczęki na tle nerwowym.Pytał mnie czy nie miałam ostatnio żadnego stresu a wtedy właśnie mój synek..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 144

.. ...boli bo chyba miałam ściskoszczęk przed wizytą u dentysty.Dobranoc dziewczyny. Witajciemyslałam,ze bede czytac i czytac wasze posty,a tu my z ewulka od wczoraj aktywane,po powrocie z pracy nerwica tak mi dala popalic,ze brak slow,najpierw kolatania serca,potem drzenie nóg,potem..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...Przed chwilą miałem ścisk w gardle i lekkie duszności, nie mogłem złapać powietrza do końca, ale teraz po 0.75mg Xanaxu jest już w porządku. Jeszcze tydzień lub dwa i powinienem już coś więcej wiedzieć tj. czy lek na mnie działa itp. jestem dobrej myśli, a jeżeli lek nie zadziała to będę..

Siniaki, krwiaki od szczypania silnego ściskania a serce (rak serca).

.. ...szczypania albo silnego ściskania skóry można nabawić się raka serca ponieważ zrogowaciałe komórki krwi atakują zastawki sercowe. Czy to prawda a jeśli tak to w jakim stopniu człowiek jest narażony na to. Prosiłbym o rozjaśnienie trochę tego tematu ponieważ nie wiele jest informacji na..

Nastoletnia nerwica - Str. 4

.. ...publicznosc... oprocz tego ściska mnie w klatce piersiowej, oczywiscie mam dusznosci, ale jeszcze lekarze nie stwierdzili u mnie nerwicy... po prostu powiedzieli ze nic mi nie jest i ze w moim wieku to normalne... a czy ma ktos tak, ze jest niemily dla swoich bliskich? ja mam tak, ze..