ścisk w głowie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 56

.. ...gardle * albo też czuję ścisk żołądka taki, że aż nie mogę nic jeść, albo zawroty głowy, uciski itp.Chciałam dodać, że pracuję, mam dziecko - 7 letniego synka, i bardzo bym chciała mieć jeszcze jednego maluszka, lecz nie wiem czy zdobędę się na ciążę przy tych dolegliwościach....

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 278

.. ...nadal.Pozdrawiam Cie mocno i ściskam. Dorotko W.o Tobie również pamiętam i o naszej Wiki.Dobrze że tu jesteście. Dzisiaj mam taki sobie dzień,już trzeci dzień jak męża nie ma,jakoś daję radę chociaż mi trudno,staram się czymś zająć żeby za dużo nie rozmyślać,bo wtedy zaczynam się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 294

.. ...się co rano z takim ściskiem w klatce piersiowej, cały dzień biorę niepełne głębokie oddechy, praktycznie w ogóle normalnie już nie oddycham. Więc wyciągnęłam z tego taki wniosek, że jeszcze nie miałam prześwietlenia klatki piersiowej i że to na pewno rak oskrzela... Jak widać po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 441

.. ...iwonko, olu, dwie krysie ściskam was mocno z rana, jak równiez wszystkich, których nie wymieniłam Witam Was dziś serdecznie Ja ruszyłam dziś pełną parą ,dziecko zaprowadziłam do przedszkola,męża odprawiłam do pracy ( trochę się martwię bo tak go głowa w nocy bolała a ma nadciśnienie w..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...klatce piersiowej i ściskał serce,coś tak jak cytrynę.Mam problemy ze spaniem,albo nie mogę zasnąć,albo budzę się w środku nocy,albo jedno i drugie.Często kiedy tak się dzieje jest mi strasznie zimno,mam dreszcze aż szczękam zębami i niczym nie mogę się rozgrzać.A cisnienie przy tym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...zatykają, jak mi głowa ściska to mam wrażenie że tlen mi nie dochodzi,objawów mam naprawdę mnóstwo,pisałam też o nich wyżej,ale miałam tomografię głowy i nic nie wykazała,ale rozumiem Cię bo też mi taki myśli przychodziły do głowy,ale dla świętego spokoju idź może do neurologa,pozdrawiam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...dziwne, ociążałe. Coś mnie ściska z tyłu głowy ;/ mam juz tego dość !!!!! Przeciez mam dopiero 17 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnio czytałam o stwardnieniu rozsianym i objawy są bardzo podobne. Zaczynam się na poważnie bać... Może ktoś z was może mi pomóc - chociaż dobrym słowem :(..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...Tętno 150, strasznyś ścisk w klatce piersiowej zawroty głowy, potem dreszcze i z powrotem tętno 150 itd... Trafiłem do szpitala lekarz który przyjechał karetką dał mi zastrzyk z hydroksyzyny. W szpitalu zrobiono mi badania, EKG w normie morfologia też poza jonogramem. Okazało się że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...mi,bóle głowy no i to ściskanie w głowie.Znam to.Nie jest to przyjemne.Napisz czy bierzesz jakieś leki,czy wogóle diagnozowałeś / łaś się,jakieś badania?Bo to jest najważniejsze.Jeżeli badania nie wykarzą nieprawidłowości wtedy możesz przyszykować się i stoczyć batalię z nerwicą.Zobacz..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...się jakieś duszności ścisk w klatce piersiowej lęki obawy że kto mi tu pomoze ,alo przyjdzie mi tu chyba umrzeć, a potem po kilku dniach taka sytułacja z tym sercem jak miała miejsce w tej 8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy zatrzymało. Wtedy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...nerwicy serca - w postaci ścisków, bólów, kołatania serca czy kłucia. Mówi się też o nerwicy żołądka - bóle, zaparcia, biegunki. Rzadko jednak - o wiele za rzadko - mówi się o nerwicy, która dotyczy głowy. Nie ma terminu * nerwica głowy * , - ale często za to podkreśla się, że to właśnie..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...boli jakby ktoś mi ją ściskał i potrafi tak boleć prze ok. 7 dni. Czaem drętwieją mi ręcę i nogi, boli mnie kark. Lekarz powiedział, że mój ból może mieć wiele przyczyn tj. NADCIŚNIENIE TĘTNICZE, NERWICA( bo ma takie objawy, a ja jestem okropnie nerwowy ), LORDOZA ( RTG wykazało..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...wegetatywnego: bicie serca, ściskanie w dołku podsercowym, bóle głowy, bóle brzucha, nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...dokucza tylko czasami cos ściska w klatce piersiowej ale co z tego jak zacząły się u mnie problemy z głową ból ściskający z tyłu czasami z przodu , który potrafi trwać cały dzień. Mam wrażenie ze moja głowa jest z ołowiu nasila się to jak zaczynam coś robić wcześniej miałem tak z sercem...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...równowagi. Bóle ustąpiły, ścisk który ostatnio pojawia rzadziej,ale trzaski za uszami podczas jedzenia albo ruszania głową się utrzymują chociaż nie w takim stopniu jak wcześniej. Mam wrażenie, że poprawiła się moja tolerancja na wisiłek fizyczny, ale uczucie zalegania czegoś obok serca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 83

.. ...mnie wszystko na raz ścisk w klatce i ból głowy ze strzelaniem na wszystkie strony. Cały dzień stracony ogólnie czuje sie znużony, a wczoraj już myślałem że będzie o niebo lepiej bo zaczołem wychodzić z domu na rower. Mam problem z poruszaniem się bo na prostej drodze dziwnie mnie coś..

Obsługa ciśnieniomierza krwi

.. ...leciutkim luzem żeby nie ściskało. Zakrecasz zaworek w pompce. Jeśli chodzi o miejsce przyłożenia głowicy stetoskopu to najpierw proponuje żebyś sobie wyczuł dwoma lub trzema złaczonymi palcami gdzie czujesz fale tętna na w miare wyprostowanym zgięciu łokciowym. Dociskasz palce z..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...wzmożonego wysiłku: - ściskanie w sercu - ból w klatce piersiowej - szumienie w głowie - omdlenia 2.Przy odpoczynku po wysiłku: - bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste..

Zawroty głowy - Str. 2

.. ...głowy, uczucie że ktoś mi ściska głowę, drętwieje, kołatanie serca, ciśnienie dobre ale za to puls wysoki. Mam 21 lat. Robiłam tylko podstawowe badania, które wyszły dobrze. Ale lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica. Chodzę do psychiatry. Mam leki ale nic mi nie pomagają. Czy to..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...wegetatywnego: bicie serca, ściskanie w dołku podsercowym, bóle głowy, bóle brzucha, nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że..

Niewiem co się ze mna dzieje

.. ...to tak strasznie mnie ściska w klatce piersiowej, boli mnie głowa, piecze twarz, boli kark, zaczynam mieć dreszcze. Raz się tak strasznie zdenerwowałam, że żle widziałam. Oczywiście zaczynam być taka nieobecna, i co najgorsze zaczynam się okropnie bać. Cały czas sie denerwuje że ktos u..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...się jakieś duszności ścisk w klatce piersiowej lęki obawy że kto mi tu pomoze ,alo przyjdzie mi tu chyba umrzeć, a potem po kilku dniach taka sytułacja z tym sercem jak miała miejsce w tej 8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy zatrzymało. Wtedy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 444

.. ...atak. czytałam o tym ścisku w głowie, i wiecie ja tez to mam nie zawsze ale mam, uczucie ze zaraz mi głowa pęknie jakbym miała wysokie ciśnienie i chciało przez głowe wyskoczyc, dziś nawet to miała w pracy nawet miałam wrazenie ze mi sie uszy zatykaja. Zreszta mam dziś małe lęki co..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 472

.. ...kościoła momentalne ściskanie w głowie,kołatanie serca myślałam że się wrócę ale nie postanowiłam że dam radę.A podczas Przemienienia Chostii w Chleb i wiecie o co chodzi poczułam okropny ucisk w sercu jakby mi ktoś wielki głaz położył na klatkę piersiową że aż nie mogłam złapać..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 535

.. ...buziaczki. Dla wszystkich uściski: ) Witajcie kochane nerwuski! u mnie słonko za oknem,nawet ptaszki spiewaja jak na wiosnę,tylko,że znów mnie pobolewa głowa. Nie Dorciku,dzieciaki moje nie mają możliwości niedopuszczać mnie do komputera ponieważ one mają swój komputer stacjonarny a ja z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 553

.. ...zdanie. Kurcze coś mnie ściska w głowie,jakoś mną buja,oczy zdrętwiałe.Nie wiem czy będzie jakaś zmiana pogody bo i coś mnie ramię rwie i ręka.Ach życie... wiesz co dorko może to też zależy od podejścia do tej sprawy.Ja nawet gdybym mieszkała na wsi gdzie stałoby 5 domów nie kryłabym się..

Nerwica powrót

.. ...boli a właściwie to ściska, szczególnie skronie, ale i czoło, nad uszami, tak naokoło, jakbym ciągle był krótkiej czapeczce, bardzo obcisłej a do tego to dociskanie jak w imadle. Podwyższyło mi się ciśnienie,, nie wiem czy to od tego towarzyszącego lęku, np. przed wylewem krwi do mózgu,..

Dziwne bóle serca w ciąży

.. ...* podobny do palenia ściskania ,zgniatania , dodam ze nie mam zawrotów głowy czy omdleń( na szczęście )jakby ktoś mi serce w dłoni zgniatał ,czasem czuje ciężar na żołądku.Trwa to około kilka minut potem po około 20 - 30 minutach sie pojawia znowu.Zauważyłam ze od początku ciąży bóle są..

Głowa, klatka piersiowa - bóle

.. ...zawroty głowy ( jakby ściskało ją imadło ) gdy wykonuje ruchy w dół, bok itp. Mam strasznie słaba pamięć i bardzo męczę się fizycznie. np. gdy wejdę na 1 piętro po schodach. gdy chcę poćwiczyć po 2 minutach wysiłku prawie mdleję, oprocz tego baardzo bolą mnie plecy ( ale to może być..

Senny, zakołowany, ciężko jest mi się skupić, przemęczony

.. ...włożył mi mózg w imadło i ściskał, oprócz tego niewyrażna mowa, ciezka koncentracja i uczucie jakby głowa ważyła 3 x wiecej. Zastanawiałam się jak to jest ze w wieku 30 lat przychodzę do domu i ze zmęczenia powłóczę nogami. Zestawiłam stację komputera na podłogę, tak, że nie mam jej już..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...tyłu( jakby mnie coś ściskało, albo jakby ktoś mi deche do głowy przyłożył ) bylam już u lekarza pierwszego kontaktu kiedy ból się zaczął pojawiać ale zasugerował mi że to może być od spania w spiętych włosach. Przepisał wit B i jakieś leki przeciwbólowe i przeszło ale tylko troszkę...

Życie w ciągłym strachu

.. ...uszu. Ból ma charakter ściskania głowy imadłem, wbijania szpilek lub takiego tępego i męczącego falowania. Kompletnie nie potrafię sobie z nim poradzić. Zrobiłem tomografię głowy, tomografię naczyń mózgowych z kontrastem i USG naczyń szyjnych - wszystko ok. Ucieszyła mnie ta wiadomość,..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...nic nie słyszę, szczękościsk kruszy zęby, w głowie pojawia się przerażająco silne ciśnienie jakby głowa miała eksplodować, tak mocne że krzyczę, w uszach okropny dźwięk, jakby pociąg hamował. Mocno się staram by się wybudzić ze snu - muszę to zrobić siłą woli, bo sam ten sen się nie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 115

.. ...wylądowałam na pogotowiu ze ściskiem szczęki, lękiem, zawrotami głowy i osłabieniem takim że nie mogłam sama jechać autem. Doraźnie biore hydroxyzyne, ale tylko w syropie bo kiedyś doszłam do 10 tabletek dziennie hydroxyzyny i teraz już nie dam się zapędzić w błędne koło :( Dobry wieczór..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 128

.. ...pierwszy raz miałam ściskoszczęk parę lat temu.Nie wiedziałam wtedy co to jest bolała mnie głowa zęby,kark sztywny.Trafiłam jakoś do chirurga szczękowego i on mi powiedział że zaciskam szczęki na tle nerwowym.Pytał mnie czy nie miałam ostatnio żadnego stresu a wtedy właśnie mój synek..

Dziwny ból głowy, pulsujący i zawroty głowy

.. ...uwolniła od objawów nerwicowyck, stanów lękowych, wyzwoliła we mnie radość zycia i pozwoliła stworzyc wewnetrzną przestrzeń ( a przecież miigrena stwarza taki jakby ścisk w głowie, ciasnotę ) )..PPozdrawiam...

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...boli ( właściwie to ściska ) prawie cały czas. Juz nie wiem co mam robic, dzis miałem jechac do szpitala, ale jest niedziela i to nie taka prosta sprawa. Jutro wybieram sie do neurologa, tylko niewiem czy do jutra wytrzymam... Co to jest??? Czy to ta cholerna nerwica czy co???..

Bóle przy ruchu

.. ...miałam gulę w gardle, ściskanie w szyji, napięciowie bóle głowy, karku itp. ale zaczęłam brać magnez i zaczęły ustępować.miesiąc temu miałam egzamin na prawo jazdy i wiadomo byłam spięta i jak wracałam do domu to strasznie zaczęły mnie boleć plecy z tyłu i od tamtego czasu pojawiały mi..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 5

.. ...paskudne uczucie,jak jest ścisk w głowie,jakby ktoś miażdżył ci mózg.A te szumy to w nocy nie dają spać,denerwujesz się i ciśnienie wzrasta to takich rozmiarów.Strach to robi,nie pozwala normalnie żyć.Ostatnio ratowałam się hydroxizinum,bo nawalało mi wszystko naraz.Głowa pękała z..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 4

.. ...Yellow - trzymam kciuk ściskam Was Laurko, już widzę - sierpień 2009... Czyli rok nie minął... Porozmawiaj z lekarzem. Ściskam ciepło! Moniko tak bardzo się o Ciebie bałam, że poszłaś na tą ablacje może dlatego, jak dobrze o niej pisałam, nie odzywałaś się , miałam różne myśli w głowie i..

Czy uczucie ciśnienia w głowie i w oczach to objaw nerwicy?

.. ...wszechobecną smierć, to aż mnie ściska w środku i sobie myślę, że ktoś przyjdzie i mnie zabije : ) Nerwica, bardzo zmienia człowieka i jego nastawienie do życia.. WITAM ja też tak mam z filmami,że myślę,że też stanę się taka okrutna : )hehe. kiedś kochałam horrory,a teraz nawet nie chcę..

Krwiaki, szybkie męczenie i ból serca

.. ...jakby mi ktoś serce ściskał w pięści,wystarczy że sie opre,pukne i wyskakują mi krwiaki,mam gorączke cały czas powyżej 38.5,tępe bóle głowy i mroczki przed oczami.Proszę o kontakt z kimś kto miał podobne objawy i może mi udzielić jakieś rady. do lekarza!I to szybko.Badanie krwi CRP -..

Ból głowy przy zdenerwowaniu

.. ...ściskał mi głowę okropne jak czuje że nadchodzi cos takiego biorę 2 ibupromy ale jak to nie pomaga to niestety te silniejsze leki teraz jestem na pramolanie i zero bólów głowy ufff chociaż to! : ) pozdrawiam..

Poważny problem z nerwami przy nerwicy oraz objawy

.. ...wytłumaczenie mi z tym ściskiem głowy wtedy gdy jestem wśród ludzi no i o oddech nie mogę przestać myśleć o nim, BARDZO proszę o to by każdy z was coś mi napisał na te dziwne objawy. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź. witaj,napewno nie jestes sam z ta choroba,ja choruje od..

Dusi mnie, mam nadciśnienie tętnicze

.. ...ktos za szyje złapał i ściskał dopiero uniesienie głowy na dół sprawia mi ulge, tak jest do teraz,w nocy nie potrafie zasnac bo czuje sie tak jakby moje serce miało jakby wpisany w rejestr wdech i wydech. Jutro zgłosze sie do lekarza. Ktos spotkał sie juz z takimi dolegliwosciami...

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...mianowicie odczucie obręczy ściskającej głowę( kask neurasteniczny ) ,odczucie ucisku wewnątrz głowy, uczucie zamętu w głowie. Zmęczenie umysłowe objawia się przede wszystkim niemoznością skupienia uwagi, trudnością zapamiętywania, uczuciem rozproszenia, zniechęcenia. Chory ma..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. w zeszłym roku zdarzyło mi sie że nie mogłam rano podnieśc sie z łóżka miałam straszne zawroty głowy, nie umiałam ustac na nogach, lekarka zrobila mi ekg cisnienie 130/80 puls 120 w stanie spoczynku, twierdziła ze mam nerwice ( niekiedy mam drętwienie lewej reki ). Nie dało mi to spokoju poszlam do innego..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. ...uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już prawie rok z niewelkimi przerwami:( Masakra...Miał ktoś podobne problemy do mnie? Jestem w Anglii i..

Co mi jest?

.. ...wewnętrznie i jakby mnie coś ściskało w klatce i dopiero puszcza po długim czasie i jest mi wtedy też duszno ciężko się oddycha. Czasem jest jakiś powód egzaminy czy coś ale czasem jest tak też bez powodu. Boli mnie też wtedy często głowa tak jakbym miała za niskie ciśnienie albo..

Kołatanie serca,ucisk w klatce oraz w gardle

.. ...* Nerwo Bóle * .Ten ścisk w gardle siedzi w twojej głowie staraj się jak najmniej o tym myśleć i będzie oki., Jeśli nie to zapisz się na terapie leczenia nerwicy. Powodzenia ,pozdrawiam Witam. Mam podobne objawy tj.ucisk w klatce czasem przechodzący w ból , duszności , kołatanie serca i..