ścisk w klatce piersiowej

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 294

.. ...się co rano z takim ściskiem w klatce piersiowej, cały dzień biorę niepełne głębokie oddechy, praktycznie w ogóle normalnie już nie oddycham. Więc wyciągnęłam z tego taki wniosek, że jeszcze nie miałam prześwietlenia klatki piersiowej i że to na pewno rak oskrzela... Jak widać po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 799

.. ...kołatania serca ale mnie ściska w klatce piersiowej i niby to płuca niby nie - sama nie wiem. Lęki raczej minęły i spać już też śpię bez lęków i spokojnie. Mam też jakieś bóle pleców na wysokości obojczyków. Z tego co wiem to dziewczynki tu na forum porobiły wszystkie możliwe badania, a..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1000

.. ...od razu potem i miał ścisk w klatce piersiowej jakby miał zaraz dostać zawału.Jeśli ktoś z was miał tak kiedyś to proszę o napisanie. Stella24 - spokojnie. Miałem tak nie raz, czasem nawet gorzej. Teraz borykam się z arytmią serca. Cóż, nerwica zaskakuje coraz to wymyślniejszymi..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...serca, jakby ktoś je * ściskał * . Czuję także niekiedy pieczenie pod mostkiem albo w takim charakterystycznym dołku na samym końcu mostka tuż nad brzuchem. Ostatnio mam także dziwny ból w klatce piersiowej, także klujący, ale co ciekawe, pojawia się pod dwóch stronach mostka w tym samym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...Tętno 150, strasznyś ścisk w klatce piersiowej zawroty głowy, potem dreszcze i z powrotem tętno 150 itd... Trafiłem do szpitala lekarz który przyjechał karetką dał mi zastrzyk z hydroksyzyny. W szpitalu zrobiono mi badania, EKG w normie morfologia też poza jonogramem. Okazało się że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...duszności - uczucie ściskania w klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami poty nocne Niedawno ( jakiś..

Nerwicowcy a co z alkoholem? - Str. 2

.. ...uczucia, że zaraz zemdleję, ściskającego bólu z lewej, a czasem z prawej, strony klatki piersiowej i inne tego typu. Już mnie szlag od tego trafia : ). Tomku i Kasiu. Ja wiem że to podświadomość powoduje że tak jest a nie inaczej. staram sie narazie przestawić swoje myśli na pozytywne...

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 2

.. ...ciało obce. pozdrawiam ściska mnie co jakis czas w klatce piersiowej i przy tym sie dusze. zabralo mnie pogotowie zrobiono badania i mam nastepujace wyniki EKG - normogram, rytm zatokowy miarowy o czest. ok. 100/min, niepelny blok prawej odnogi peczka Hisa cisnienie rr150/80, akcja serca..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...się jakieś duszności ścisk w klatce piersiowej lęki obawy że kto mi tu pomoze ,alo przyjdzie mi tu chyba umrzeć, a potem po kilku dniach taka sytułacja z tym sercem jak miała miejsce w tej 8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy zatrzymało. Wtedy..

WPW a ablacja - Str. 6

.. ...mnie silne, bolesne ściskanie w klatce piersiowej, które jest odpowiedzią organizmu na ciała obce w naczyniach i sercu - da się wytrzymać, choć w skali 1 - 10 ból oceniam na 6. Z sercem nic się w tym czasie nie działo - wiem, bo patrzyłem na ekg i wszystko było w porządku - żadnych zmian..

Ściskający, chwilowy ból po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...bez przyczyny odczuwam ściskający chwilowy ból po prawej stronie klatki piersiowej,mam przyspieszony puls. W sytuacjach stresowych zdarza mi się zasłabnąć ( zresztą czasem też i bez powodu ). Czy to jest normalne?? Myślę, że zasłabnięcie nigdy nie jest normalne. Moja rada jest taka,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...dokucza tylko czasami cos ściska w klatce piersiowej ale co z tego jak zacząły się u mnie problemy z głową ból ściskający z tyłu czasami z przodu , który potrafi trwać cały dzień. Mam wrażenie ze moja głowa jest z ołowiu nasila się to jak zaczynam coś robić wcześniej miałem tak z sercem...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 63

.. ...całej głowie, uczucie ścisku gardła no i oczywiście wrażenie jakbym miał za chwilę wykitować. Mało tego!!! Zacząłem dostawać napadów jakiej delirki całych rąk i klatki piersiowej - nie potrafiłem widelca w ręku utrzymać!!! Normalnie jak jakiś narkoman!!! Zacząłem walczyć z tym sam....

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 84

.. ...że pozbyłem się tego ścisku w klatce piersiowej czy bólu w okolicy serca, ale nic z tego teraz wróciło i daje ostro znać o sobie. Poszedłem na prześwietlenie zębów bo coś mnie lekko pobolewał jeden. Pomyślałem że może zaczyna się dziać tam jakiś stan zapalny lub jakieś inne rzeczy. Po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...duszenie, dławienie, ścisk żołądka, kłucia w klatce piersiowej, oczywiście kołatania, strzelanie w uszach, itd. ). Niestety moją zmorą są nocne * palpitacje * jak je nazywam. Bywają lub nie. Budzę się z kołataniem, lub obudzę się i dopiero wtedy się zaczyna. Zwykle puls jest, ok. 90 -..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...bóle mięśni, duszności, ścisk w klatce piersiowej, ból szyi, uszu, ból pod obojczykami, karku ramion to myślę,że chyba jestem chora na jakąś straszną chorobę. A jak mi nic nie dolega to nie mam złych myśli. Skąd masz pewność, że to tylko nerwica ? Marzena Przestancie wmawiac ludziom..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...wzmożonego wysiłku: - ściskanie w sercu - ból w klatce piersiowej - szumienie w głowie - omdlenia 2.Przy odpoczynku po wysiłku: - bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...wieńcowy jest silny, ściskający i tak jakby ktoś postawił 10kg baniak wody na klatkę piersiową. Być może to faktycznie neuralgia międzyżebrowa i podpowiadam stosowanie leków z grupy tzw. NLPZ czyli niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. ketonal, naproxen, ibuprofen itd. mogą ja..

Niewiem co się ze mna dzieje

.. ...to tak strasznie mnie ściska w klatce piersiowej, boli mnie głowa, piecze twarz, boli kark, zaczynam mieć dreszcze. Raz się tak strasznie zdenerwowałam, że żle widziałam. Oczywiście zaczynam być taka nieobecna, i co najgorsze zaczynam się okropnie bać. Cały czas sie denerwuje że ktos u..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...się jakieś duszności ścisk w klatce piersiowej lęki obawy że kto mi tu pomoze ,alo przyjdzie mi tu chyba umrzeć, a potem po kilku dniach taka sytułacja z tym sercem jak miała miejsce w tej 8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy zatrzymało. Wtedy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 40

.. ...na środku chodnika, ścisk w klatce piersiowej i w gardle. Zarządziłem szybki odwrót do domu, bo się nie mogłem opanować. Psycholog mówi, że najlepiej jest * wejść * w swój lęk.. ale wcale to nie jest takie proste. I jak tu myśleć, że jest się zdrowym. Hm, ostatnio jestem coraz bardziej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 458

.. ...wyszedłem z domu i pobiegłem ściskając klatkę piersiową prosto do szpitala oznajmiając, że prawdopodobnie mam atak serca. Zostałem na noc porobili możliwe badania i popatrzeli jak na idiotę. A ja sie czułem winny już chyba lepiej by było, żebym rzeczywiście miał atak serca:/. Nie wiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 472

.. ...kościoła momentalne ściskanie w głowie,kołatanie serca myślałam że się wrócę ale nie postanowiłam że dam radę.A podczas Przemienienia Chostii w Chleb i wiecie o co chodzi poczułam okropny ucisk w sercu jakby mi ktoś wielki głaz położył na klatkę piersiową że aż nie mogłam złapać..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1260

.. ...dostałam strasznego ścisku w gardle, później przeszło do klatki piersiowej i myślałam, że po mnie. Ale nie chciałam robić paniki, ze względu na córkę, nie chciałam ją stresować i wiecie, że jakoś pomału mi przeszło......ale ostatnio w ogóle jestem strasznie nerwowa, nie wiem, czy ta..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...utknęło albo inaczej ścisk. Mam też bóle w klatce piersiowej bardziej skierowane na prawą stronę i w prawej łopatce. Ból w plecach czasami mi przypomina uczucie kiedy połknęłam coś suchego, jest to własnie taki ból. Dlatego zastanawiam się czy pulmonolog nie miał racji wskazując na..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...pijany, w głowie jakiś ścisk, po prawej stronie klatki piersiowej też, i brakowało mi oddechu, raz nie mogłem nawet zrobic ruchu aby powietrza zaczerpnąć. Lekarka powiedziała, żebym sobie zbadał wszystko bo może za kilka lat pojawić się choroba rozrostowa. To mnie pocieszyła. Codziennie..

Ucisk po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...taka sytuacje. po leku Dilzem miałem przyśpieszone bicie serca i ucisk z prawej strony a po chwili nie czuałem nawet że serce bije ( albo bije bardzo wolno ) tylko czułem ściskający ból aż do wieczora...

Głowa, klatka piersiowa - bóle

.. ...zawroty głowy ( jakby ściskało ją imadło ) gdy wykonuje ruchy w dół, bok itp. Mam strasznie słaba pamięć i bardzo męczę się fizycznie. np. gdy wejdę na 1 piętro po schodach. gdy chcę poćwiczyć po 2 minutach wysiłku prawie mdleję, oprocz tego baardzo bolą mnie plecy ( ale to może być..

Wysokie tętno po zwykłych czynnościach

.. ...szybkie bicie serca ściskanie w klatce piersiowej, bladosc na twarzy i nie mogę złapać powietrza co słyszy osoba stojaca obok mnie - podczas miesiaczki mam tak samo, jestem niezwykle osłabiona i nawet jak jest zimno mi jest duszno i tak samo jestem bliska mdleniu –te same..

Czy to nerwica? kłucia w sercu

.. ...a raczej jak by ktoś ściskał moje serce, potem dochodziły do tego bóle klatki piersiowe po lewej stronie i szyji albo tętnicy jeśli dobrze myśle... Wtedy poszedłem do lekarze który powiedział że to na tle nerwowym i to wszystko:| w mędzy czasie straciłem jakoś apetyt a mimio tego nawet..

Skurcze dodatkowe gromadne

.. ...miesiącu i trwają około 10 sekund.Czy ktoś może napisać jak u niego to się objawia bo mnie to ściska przez 10 sekund w klatce piersiowej aż czasami tchu nie da się złapać.I czy faktycznie to jest niegroźne???..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...odpisanie masz takie uczucie ścisku w gardle? albo podduszania we wcięciu jarzmowym? ten scisk to nie w gardle mam takie wrazenie jakbym cos polknela i to utkwilo mi miedzy lopatkami na wysokosci klatki piersiowej i promieniuje pod prawe zebro Ja takich objawów nie miałem, ale możliwe,..

Nagła duszność, ścisk w klatce, zawroty, koszmary, nerwica

.. Witam serdecznie mam na imie karol.od jakis dwoch tygodni zaczelo mi sie robic cos z organizmem.juz tlumacze o co chodzi:szedlem an dworzu i nagle zrobilo m isie duszno i scisnelo mie w klatce piersiowej.poszedlem do lekarza zrobiono mi EKG i TSH i wykazlo ze wszystko jest ok.przepisano mi lek propanolol bo..

Dziwne nabieranie powietrza

.. ...mam wrażenie że mnie ściska w okolicach klatki piersiowej , coś takiego.... a jak to wstrzymam to mam szybki oddech i po prostu musze ( jakby juz nawyk ) sobie westchnąć ( wzdychanie ) wziąść ten oddech tak to wygląda jak temu zaradzić bo mnie to już wk u rrrrrrrrrrr w ia Hej, u mnie..

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...nasilił ból był podobny do ściskającego,i już nie wytrzymałem temu całemu bólowi towarzyszyło drętwienie całej lewej ręki z wieczora już przeszło tylko lekkie ukłucie na drugi dzień także miałem lekkie ukłucie zawsze towarzyszył mi jakby ucisk klatki piersiowej po podnoszeniu ciała po..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...się oddycha( uczucie ścisku płuc - podobno typowe dla nerwobólów ). W ciągu dnia potrafię przespać ok 1.5h co nigdy wcześniej nie miało racji bytu :/ Czy to nie są objawy jakiejś nerwicy? Mam iść z tym ponownie do lekarza? jeśli tak to do jakiego? pozdrawiam Piotr Witaj: - )Mi to wyglada..

Cos dziwnego we mnie

.. ...gdy leże zaczyna mnie ściskać w gardle i klatce piersiowej i ciężko mi się oddycha to tak jakby brakowało mi powietrza i takie dziwne uczucie w gardle.Wtedy to się tak tego boje bo to tak jak bym się dusiła.Trwa to z 10 sekund i później przechodzi i wtedy mam potrzebe głębokiego..

Uczucie ścisku od środka w klatce piersiowej

.. Witam, mam problem z dziwnym uczuciem w klatce tak jakby na srodku cos mnie sciskało od srodka, nie jest to bol ale uczucie bardzo dziwne. Czuje wtedy duży lęk nie wiem przed czym, mija po kilku sekundach. Najchetniej bym wtedy wstał i uciekł gdzieś...nerwica lekowa? idz do lekarza Może być to nerwica, albo..

Nastoletnia nerwica - Str. 4

.. ...publicznosc... oprocz tego ściska mnie w klatce piersiowej, oczywiscie mam dusznosci, ale jeszcze lekarze nie stwierdzili u mnie nerwicy... po prostu powiedzieli ze nic mi nie jest i ze w moim wieku to normalne... a czy ma ktos tak, ze jest niemily dla swoich bliskich? ja mam tak, ze..

Pieczenie serca i ścisk w klatce piersiowej

.. ...choruję na tocznia układowego ale problemy z sercem zaczęły się wcześniej. mam pieczenie i ścisk w klatce piersiowej nawet jak leżę, miałam robione ekg i usg serca ale nic nie wykazało a jak z cholesterolem?..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat

.. ...obecną chwile mam kłucia, ściski, inne bole w klatce piersiowej, nawet w okolicach mostka, często tez mnie boli w jej górnej części klatki, bóle w plecach, duszności, podwyższone tetno, i najgorsze kołatania serca towarzyszące mi non stop. Biore concor 2.5mg i maglek B6. Przeżywa ktos..

Ból w plecach, pomóżcie!!!

.. ...Takie jakby kłucie, ściskanie, trzyma tak z parę minut i przestaje. Czy ktos wie co to moze być? prześwietlony kręgosłup piersiowy? Dokładnie parę dni temu miałam rtg klatki, wynik w normie I ten ból po chwili czuję juz w całej klatce piersiowej nie tylko na plecach :( 1. RTG klatki..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. w zeszłym roku zdarzyło mi sie że nie mogłam rano podnieśc sie z łóżka miałam straszne zawroty głowy, nie umiałam ustac na nogach, lekarka zrobila mi ekg cisnienie 130/80 puls 120 w stanie spoczynku, twierdziła ze mam nerwice ( niekiedy mam drętwienie lewej reki ). Nie dało mi to spokoju poszlam do innego..

Problemy z oddychaniem.

.. ...powietrza.Takie cos jakby mi ściskało coś w gardle,blokowanie w klatce piersiowej.Jak brakuje mi powietrza to kaszlę.Mam kołotanie serca,szybkie bicie serca.Nieraz wezmę krople nasercowe to w tedy mi pomaga.Nie mogę spać,boję się o moje życie.Robiłam EKG i w normie,badania na tarczyce..

Pieczenie w klatce piersiowej i kaszel.

.. ...szyji.Mam takie cos jakby mi ściskało coś w gardle i w klatce piersiowej..Mam kaszel suchy ale silny.Jak grużlik. kaszlnę.Brakuje mi powietrza.Nie weim co to może być.Czy ktoś z was ma takie objawy.Bardzo proszę o odpowiedż na moje pytanko.Dziękuje i pozdrawiam. Jak pieczenie to może być..

Kołatanie 16 lat.

.. ...często jest mi duszno w i ściska mnie w klatce piersiowej do tego boli mnie i kłuje serce. Dodam że jestem osobą, która często się byle czym stresuje i przejmuję. Na wieczór od paru dni i też w południe moje serce tak nagle szybko bije i wtedy nie umiem jakos oddechu złapac normalnego a..