ściskanie gardła

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 104

.. ...uczucie w głowie,jakieś ściskanie,oszołomienie momentami,zdrętwiałe oczy,niewyrażne widzenie,pobudzenie nerwowe,jakbym nie wiedziała co zrobić z nogami,kluska w gardle itp.Staram się wytrwać,sama się przekonuje,że to tylko nerwy.Z drugiej strony coś mnie popycha żeby znów wrócić do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie,że płuca są ściskane zwłaszcza prawe przy czym odczuwałem ból - wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...objawy jak zawroty głowy, ściskanie w gardle i karku, otępienie, bóle w okolicach serca no i kołatania występujące z różnym natężeniem o rozmaitych porach dnia. Kilka razy czułem się w tramwaju jakbym miał za chwilę uciekać. Nasilała się panika, że zemdleję i nikt mi nie pomoże. Potem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...drętwienie lewej ręki ściskanie w gardle i obrazu odbijanie i stolce biorę jakiś lek na uspokojenie AFOBAN nie wiem czy to nerwica czyco robiłem wszystkie wyniki i wszystko ok może ktoś mi da jakąś rade jak z tym żyć może jakiś znachor by pomógł Andrzej Do Andrzeja!Nie jestem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 29

.. ...niepełny, czy kucie ,rwanie, ściskanie, duże ilości śliny, flegma, uczucie zasychania w ustach, czy ucucie * chrupków * w gardle, czy ból migdałków to już się zaczyna. A to chyba przez to że ja już tracę kontrolę nawet nad rozpoznawaniem objawów. Naprzykład może poprostu być mi sucho w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...napisać co to jest to ściskanie gardła , albo uczucie flegmy i jakoś to swoimi słowami opisać albo to uczucie do czegoś porównać????? A i jeszcze jedno czy ktoś z was ma tak że jak siedzi w domu nawet nie sam i nie ma większych objawów to czuje takie uczucie jakby i tak coś było nie tak..

Dziwne ataki serca

.. ...głowy w połączeniu ze ściskaniem gardła z łatwością powodowały u mnie ataki paniki i chęć ucieczki. Kilka razy zrezygnowałem z wyjścia na miasto lub na zajęcia bo czułem jakbym za chwilę miał upaść na chodnik. Oczywiście po jakimś czasie atak mijał, a ja byłem wściekły na siebie, że..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...stopniowo dochodziło ściskanie w gardle i duszności. Interesujące, że podczas kilkudniowych wakacyjnych wyjazdów w plener zazwyczaj dolegliwości te ustępowały ale wracały po moim powrocie do domu. Początek roku akademickiego spotęgował stresy, które z kolei nasiliły ataki sercowych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...stopniowo dochodziło ściskanie w gardle i duszności. Interesujące, że podczas kilkudniowych wakacyjnych wyjazdów w plener zazwyczaj dolegliwości te ustępowały ale wracały po moim powrocie do domu. Początek roku akademickiego spotęgował stresy, które z kolei nasiliły ataki sercowych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 141

.. ...lepiej... Najgorsze jest to ściskanie w gardle. Mam nadzieje, że to przejdzie. Nie udało mi się zjeść tej zupy mlecznej, ale zrobiłam sobie budyń i zjadłam. Lepsze to niż nic. Aga Ty mi się wydajesz taką optymistką: ) Muszę się czymś pochwalić: ) W lutym wychodzę za mąż: ) Mam nadzieję,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...snu ,kołatania serca ściskania za gardło i objawów umierania ....jest jelito grube...Gdy siedzisz lub śpisz wówczas ono przestaje pracować tak jak powinno i zbiera sie gaz powodująć ucisk na przepone a ta .....na serce - - - - / chyba dobrze zapamietałem/ . Brałem krople żoładkowe i po..

bóle w boku - Str. 2

.. ...tego dochodzi uczucie ściskania w gardle ( jak przed jakąś ważną sytuacją, trema itp. ) i drętwienie po lewej stronie szyi. Ból zwykle zaczyna się po lewej stronie, na wysokości talii i promieniuje w górę i do tyłu, jakby wszystko po kolei się napinało ( nie wydaje mi się że to mięśnie )..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...tego z dusznościami, ściskaniem w klatce, napadami zimna i dreszczami w nocy polecam gastroskopię ona wykaże w 100% jak zaawansowany jest refluks i czy w ogóle jest. U mnie okazało się, że mam strasznie dużo żółci i kwasu w żołądku a nie powinno go tam być ponieważ powinien przechodzić..

Duszenie się - Str. 18

.. ...poczułem takie dziwne ściskanie w gardle, taak jakby ktoś mnie dusił rytm serca zwiększył się a ja oddychałem normalnie lecz brakowało mi powietrza. Spanikowałem. Po jakiś 15 minutach wszystko ustało. Za jakieś 4 godziny znów się zaczeło duszenie w gardle oraz takie dziwne uczucie jakby..

Gula w gardle

.. ...chorych odczuwa w gardle ściskanie, duszenie i trudności w przełykaniu śliny. Objawy typowo ustępują w czasie jedzenia, pojawiając się ponownie w okresie między posiłkami. Odwrócenie uwagi pacjenta lub skupienie się chorego na określonej, absorbującej czynności powoduje zazwyczaj..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 665

.. ...bywają różne: wrażenie ściskania w gardle, suchość w ustach, częste oddawanie moczu, zlewne poty ( gorące lub zimne ), uczucie wędrującego bólu. Osoby cierpiące na te dolegliwości są przekonane, że ich organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Doświadczają uczucia lęku, przygnębienia,..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ... A na początku było ściskanie w gardle i szyi oraz kołatania serca tak silne, że nie mogłam zasnąć przez kilka dni, bo ciągle słyszałam to walenie w sercu i przełyku!. Jedyna pociecha, że mimo kołatań jakoś odrobinę lżej mi się dziś oddycha. Marzenko, nie martw się o pracę, zauważyłam,..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...)Uczucie kuli w gardle oraz ściskania, niemożność przełknięcia jakiegoś „ciała obcego”, dławienie w gardle i jakby pulsowanie gardła z rytmem serca ( serce wtedy mocno kołata ). 4 )Nieznośne duszności i niemożność wzięcia pełnego oddechu. 5 )Ogólne rozdrażnienie i..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...odbijanie, duszności ściskanie gardła , szybkie bicie serca,pieczenie pleców robi mi się gorąco jet ich dużo napiszcie czy macie podobne objawy czy to może być nerwica? i co mam robić ? UWAGA : ) Miałem to samo. Zaczeło się atakami strachu, poceniem się rąk, uciskiem w klatce piersiowej,..