ściskanie w gardle nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 104

.. ...uczucie w głowie,jakieś ściskanie,oszołomienie momentami,zdrętwiałe oczy,niewyrażne widzenie,pobudzenie nerwowe,jakbym nie wiedziała co zrobić z nogami,kluska w gardle itp.Staram się wytrwać,sama się przekonuje,że to tylko nerwy.Z drugiej strony coś mnie popycha żeby znów wrócić do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie,że płuca są ściskane zwłaszcza prawe przy czym odczuwałem ból - wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...objawy jak zawroty głowy, ściskanie w gardle i karku, otępienie, bóle w okolicach serca no i kołatania występujące z różnym natężeniem o rozmaitych porach dnia. Kilka razy czułem się w tramwaju jakbym miał za chwilę uciekać. Nasilała się panika, że zemdleję i nikt mi nie pomoże. Potem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...drętwienie lewej ręki ściskanie w gardle i obrazu odbijanie i stolce biorę jakiś lek na uspokojenie AFOBAN nie wiem czy to nerwica czyco robiłem wszystkie wyniki i wszystko ok może ktoś mi da jakąś rade jak z tym żyć może jakiś znachor by pomógł Andrzej Do Andrzeja!Nie jestem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 29

.. ...niepełny, czy kucie ,rwanie, ściskanie, duże ilości śliny, flegma, uczucie zasychania w ustach, czy ucucie * chrupków * w gardle, czy ból migdałków to już się zaczyna. A to chyba przez to że ja już tracę kontrolę nawet nad rozpoznawaniem objawów. Naprzykład może poprostu być mi sucho w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...napisać co to jest to ściskanie gardła , albo uczucie flegmy i jakoś to swoimi słowami opisać albo to uczucie do czegoś porównać????? A i jeszcze jedno czy ktoś z was ma tak że jak siedzi w domu nawet nie sam i nie ma większych objawów to czuje takie uczucie jakby i tak coś było nie tak..

Dziwne ataki serca

.. ...głowy w połączeniu ze ściskaniem gardła z łatwością powodowały u mnie ataki paniki i chęć ucieczki. Kilka razy zrezygnowałem z wyjścia na miasto lub na zajęcia bo czułem jakbym za chwilę miał upaść na chodnik. Oczywiście po jakimś czasie atak mijał, a ja byłem wściekły na siebie, że..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...stopniowo dochodziło ściskanie w gardle i duszności. Interesujące, że podczas kilkudniowych wakacyjnych wyjazdów w plener zazwyczaj dolegliwości te ustępowały ale wracały po moim powrocie do domu. Początek roku akademickiego spotęgował stresy, które z kolei nasiliły ataki sercowych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...stopniowo dochodziło ściskanie w gardle i duszności. Interesujące, że podczas kilkudniowych wakacyjnych wyjazdów w plener zazwyczaj dolegliwości te ustępowały ale wracały po moim powrocie do domu. Początek roku akademickiego spotęgował stresy, które z kolei nasiliły ataki sercowych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 141

.. ...lepiej... Najgorsze jest to ściskanie w gardle. Mam nadzieje, że to przejdzie. Nie udało mi się zjeść tej zupy mlecznej, ale zrobiłam sobie budyń i zjadłam. Lepsze to niż nic. Aga Ty mi się wydajesz taką optymistką: ) Muszę się czymś pochwalić: ) W lutym wychodzę za mąż: ) Mam nadzieję,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...snu ,kołatania serca ściskania za gardło i objawów umierania ....jest jelito grube...Gdy siedzisz lub śpisz wówczas ono przestaje pracować tak jak powinno i zbiera sie gaz powodująć ucisk na przepone a ta .....na serce - - - - / chyba dobrze zapamietałem/ . Brałem krople żoładkowe i po..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 665

.. ...bywają różne: wrażenie ściskania w gardle, suchość w ustach, częste oddawanie moczu, zlewne poty ( gorące lub zimne ), uczucie wędrującego bólu. Osoby cierpiące na te dolegliwości są przekonane, że ich organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Doświadczają uczucia lęku, przygnębienia,..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...)Uczucie kuli w gardle oraz ściskania, niemożność przełknięcia jakiegoś „ciała obcego”, dławienie w gardle i jakby pulsowanie gardła z rytmem serca ( serce wtedy mocno kołata ). 4 )Nieznośne duszności i niemożność wzięcia pełnego oddechu. 5 )Ogólne rozdrażnienie i..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...odbijanie, duszności ściskanie gardła , szybkie bicie serca,pieczenie pleców robi mi się gorąco jet ich dużo napiszcie czy macie podobne objawy czy to może być nerwica? i co mam robić ? UWAGA : ) Miałem to samo. Zaczeło się atakami strachu, poceniem się rąk, uciskiem w klatce piersiowej,..