ściskanie w głowie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...wrażenie,że płuca są ściskane zwłaszcza prawe przy czym odczuwałem ból - wrażenie dodatkowych skurczy serca ( strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 631

.. ...małego straszka i to ściskanie w głowie ale jakoś to przezwyciężyłam.Póżniej z mężem poszłam po zakupy,ugotowałam obiadek,porobiliśmy sobie nawet zdjęcia do portalu naszej klasy dodaliśmy je.Było super a gdzieś po obiedzie zaczęło mi się ciężko oddychać,znów jakiś lęk,że za chwilkę coś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ...tylnej części gardła, ściskania w głowie i silnych skurczy łydek. Niestety w wyniku stresu związanego zarówno z moją pracą i szybko nawarstwiającymi się objawami bardzo szybko bo w przeciągu tygodnia spadł mi poziom magnezu.Lekarz neurolog miał najgorsze podejrzenia co do głowy ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 872

.. ...Twojej głowy i uczucia ściskania jej jakby obręczą - każdy z nas tak chyba miewa,to jest natłok myśli,które nie mają ujścia.Dopóki będziesz o tym natrętnie myślał,będziesz miał wrażenie rozdzierania.Tak mi powiedział mój neurolog,bo ja miewam potworne bóle głowy,a kiedy doszła do tego ta..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...mi,bóle głowy no i to ściskanie w głowie.Znam to.Nie jest to przyjemne.Napisz czy bierzesz jakieś leki,czy wogóle diagnozowałeś / łaś się,jakieś badania?Bo to jest najważniejsze.Jeżeli badania nie wykarzą nieprawidłowości wtedy możesz przyszykować się i stoczyć batalię z nerwicą.Zobacz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 154

.. ...piersiowej, ściskanie gardła, ściskanie w głowie, dziwne pulsowanie jakby zaraz miało mi rozsadzić cały mózg... drętwienie lewej ręki, kręcenie w nogach... Każde ukłucie to dla mnie ogromny stres. Pojawia sie wraz z nim myśl, że na pewano jestem na coś chora, na pewno zaraz umrę. Mam 24..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...duszności - uczucie ściskania w klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami poty nocne Niedawno ( jakiś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...wegetatywnego: bicie serca, ściskanie w dołku podsercowym, bóle głowy, bóle brzucha, nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...ciśnienia, uderzające gorąco, ściskanie w klatce piersiowej, zawroty głowy, bóle głowy czasami jakieś dziwne,okropne samopoczucie itd.Zmieniłam kardiologa z nadzieją, że ten powie coś innego i będzie lepiej.Po kilku wizytach i Holterze , który wykazał tylko 8 pojedynczych nadkomorowych..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...wzmożonego wysiłku: - ściskanie w sercu - ból w klatce piersiowej - szumienie w głowie - omdlenia 2.Przy odpoczynku po wysiłku: - bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...wegetatywnego: bicie serca, ściskanie w dołku podsercowym, bóle głowy, bóle brzucha, nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 472

.. ...kościoła momentalne ściskanie w głowie,kołatanie serca myślałam że się wrócę ale nie postanowiłam że dam radę.A podczas Przemienienia Chostii w Chleb i wiecie o co chodzi poczułam okropny ucisk w sercu jakby mi ktoś wielki głaz położył na klatkę piersiową że aż nie mogłam złapać..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 535

.. ...napiszę w głowie - te ściskania,mrowienia,uczucia zimna,wrażenie jakby woda spływała mi z głowy to są ponoć na tle nerwowym - tak bynajmniej orzekła i neurolog i póżniej psychiatra.Tylko musimy Krysieńko pamiętać o jednym - jeżeli mamy problemy z kręgosłupami,jakieś skrzywienia - to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 847

.. ...uczucie koło serca, i ściskanie w głowie:( do tego ta tęsknota za byłym:( ahh Witajcie kochani w piątek 13 - go !! Ja dzisiaj wolne, nie idę do pracy, ostanio pracowałam po 10 godzin to dzisiaj zrobiłam sobie wolne, taki dłuższy weekend : ) U mnie zrobiła się znów zima, napadało w nocy..

Dziwne bóle serca w ciąży

.. ...* podobny do palenia ściskania ,zgniatania , dodam ze nie mam zawrotów głowy czy omdleń( na szczęście )jakby ktoś mi serce w dłoni zgniatał ,czasem czuje ciężar na żołądku.Trwa to około kilka minut potem po około 20 - 30 minutach sie pojawia znowu.Zauważyłam ze od początku ciąży bóle są..

Życie w ciągłym strachu

.. ...uszu. Ból ma charakter ściskania głowy imadłem, wbijania szpilek lub takiego tępego i męczącego falowania. Kompletnie nie potrafię sobie z nim poradzić. Zrobiłem tomografię głowy, tomografię naczyń mózgowych z kontrastem i USG naczyń szyjnych - wszystko ok. Ucieszyła mnie ta wiadomość,..

Bóle przy ruchu

.. ...miałam gulę w gardle, ściskanie w szyji, napięciowie bóle głowy, karku itp. ale zaczęłam brać magnez i zaczęły ustępować.miesiąc temu miałam egzamin na prawo jazdy i wiadomo byłam spięta i jak wracałam do domu to strasznie zaczęły mnie boleć plecy z tyłu i od tamtego czasu pojawiały mi..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...wegetatywnego: BICIE SERCA , ściskanie w dołku podsercowym, BÓLE GŁOWY , bóle brzucha, nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, ŻE..