ściskanie w klatce piersiowej

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...duszności - uczucie ściskania w klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami poty nocne Niedawno ( jakiś..

WPW a ablacja - Str. 6

.. ...mnie silne, bolesne ściskanie w klatce piersiowej, które jest odpowiedzią organizmu na ciała obce w naczyniach i sercu - da się wytrzymać, choć w skali 1 - 10 ból oceniam na 6. Z sercem nic się w tym czasie nie działo - wiem, bo patrzyłem na ekg i wszystko było w porządku - żadnych zmian..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...ciśnienia, uderzające gorąco, ściskanie w klatce piersiowej, zawroty głowy, bóle głowy czasami jakieś dziwne,okropne samopoczucie itd.Zmieniłam kardiologa z nadzieją, że ten powie coś innego i będzie lepiej.Po kilku wizytach i Holterze , który wykazał tylko 8 pojedynczych nadkomorowych..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...wzmożonego wysiłku: - ściskanie w sercu - ból w klatce piersiowej - szumienie w głowie - omdlenia 2.Przy odpoczynku po wysiłku: - bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 472

.. ...kościoła momentalne ściskanie w głowie,kołatanie serca myślałam że się wrócę ale nie postanowiłam że dam radę.A podczas Przemienienia Chostii w Chleb i wiecie o co chodzi poczułam okropny ucisk w sercu jakby mi ktoś wielki głaz położył na klatkę piersiową że aż nie mogłam złapać..

Wysokie tętno po zwykłych czynnościach

.. ...szybkie bicie serca ściskanie w klatce piersiowej, bladosc na twarzy i nie mogę złapać powietrza co słyszy osoba stojaca obok mnie - podczas miesiaczki mam tak samo, jestem niezwykle osłabiona i nawet jak jest zimno mi jest duszno i tak samo jestem bliska mdleniu –te same..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...odbijanie, duszności ściskanie gardła , szybkie bicie serca,pieczenie pleców robi mi się gorąco jet ich dużo napiszcie czy macie podobne objawy czy to może być nerwica? i co mam robić ? UWAGA : ) Miałem to samo. Zaczeło się atakami strachu, poceniem się rąk, uciskiem w klatce piersiowej,..

Ból w plecach, pomóżcie!!!

.. ...Takie jakby kłucie, ściskanie, trzyma tak z parę minut i przestaje. Czy ktos wie co to moze być? prześwietlony kręgosłup piersiowy? Dokładnie parę dni temu miałam rtg klatki, wynik w normie I ten ból po chwili czuję juz w całej klatce piersiowej nie tylko na plecach :( 1. RTG klatki..