ściskanie w klatce piersiowej w nerwicy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...duszności - uczucie ściskania w klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami poty nocne Niedawno ( jakiś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...ciśnienia, uderzające gorąco, ściskanie w klatce piersiowej, zawroty głowy, bóle głowy czasami jakieś dziwne,okropne samopoczucie itd.Zmieniłam kardiologa z nadzieją, że ten powie coś innego i będzie lepiej.Po kilku wizytach i Holterze , który wykazał tylko 8 pojedynczych nadkomorowych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 472

.. ...kościoła momentalne ściskanie w głowie,kołatanie serca myślałam że się wrócę ale nie postanowiłam że dam radę.A podczas Przemienienia Chostii w Chleb i wiecie o co chodzi poczułam okropny ucisk w sercu jakby mi ktoś wielki głaz położył na klatkę piersiową że aż nie mogłam złapać..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...odbijanie, duszności ściskanie gardła , szybkie bicie serca,pieczenie pleców robi mi się gorąco jet ich dużo napiszcie czy macie podobne objawy czy to może być nerwica? i co mam robić ? UWAGA : ) Miałem to samo. Zaczeło się atakami strachu, poceniem się rąk, uciskiem w klatce piersiowej,..