ścisku brzucha

80 proc. zgonów z powodu zawału serca można zapobiec

.. ...rozrywający, gniotący, ściskający. U 30 proc. pacjentów ból promieniuje do ramienia, ale może też do pleców, żuchwy, brzucha. Niektóre osoby czują się słabo, mają poty i nudności. Pacjenci po zawale powinni pamiętać, że choć przegrali jedną bitwę, to mogą wygrać całą wojnę. Dlatego ważne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 282

.. ...urodzi?: ) Również cię ściskam. Doroto W - mam nadzieję, że tak będzie, że jak sie wyszaleje w brzuchu, to później będzie spokojny. Chociaż patrząc na starszego, to aż się boję: ) A co się dzieje z Olą? Pozdrawiam wszystkich. Ago,Iwonko,Gorotko,Gosiulu wcześniej nie piszę,bo jakoś mi..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...serca, jakby ktoś je * ściskał * . Czuję także niekiedy pieczenie pod mostkiem albo w takim charakterystycznym dołku na samym końcu mostka tuż nad brzuchem. Ostatnio mam także dziwny ból w klatce piersiowej, także klujący, ale co ciekawe, pojawia się pod dwóch stronach mostka w tym samym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...dłonie i stopy. Czasem ściska mnie w gardle i chce mi się płakać. Zdarza się też pulsowanie w nogach, brzuchu, plecach ( chyba skurcze mięśni? ). Nie jest to pulsowanie * tętnicze * , odbywa się w innym, szybszym i mniej regularnym tempie. Zdarzają się też uderzenia gorąca, gorące uszy,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 167

.. ...nazywam, bół głowy, ściskanie jak obręczą, szumy w uszach a przy tym wszystkim strach, że upadnę, ze nikt mi nie pomoże, że umrę...ostatnio moje objawy to uczucie pełności w brzuchu, zgaga, wymioty, nie moge nabrac pełnego oddechu, jestem zmęczona, słaba, nie mam czasami siły wstać z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...wegetatywnego: bicie serca, ściskanie w dołku podsercowym, bóle głowy, bóle brzucha, nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 19

.. ...uszach, tak jakby ktoś ściskał wam ucho od środka, a Wy nie możecie poczuć ulgi? Proszę odp. Ja mam czasami wrazenie * przytkanych * uszu , byłam u laryngologa i ok . a co do objawów towarzyszacych , to mam na zmiane , boli mnie brzuch, całe ciało, dretwienia i pieczenia rak, stany..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...wegetatywnego: bicie serca, ściskanie w dołku podsercowym, bóle głowy, bóle brzucha, nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że..

Ból brzucha, wymioty, trzęsą mi się ręce i kłucie w serce

.. ...ciepła, napad niepokoju i ścisnięte gardło, żadko wymioty! Ostatnio siedziałem, nie mogłem złapać pełnego oddech i czułem że za chwile odlot! potem odpuściło po 30 min poczułem się już normalnie! rok czasu się z czymś takim męczę, czasem jest dobrze potem znowu to powraca! Czuje się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1194

.. ...udławię . Mocno wszystkich ściskam ! witajcie kochani u mnie ciut lepiej z brzuchem ale i tak zle sie czuje nie bede was zanudzac bo macie swoje problemy prosze tylko o odpowiedz jak walczycie z wasza nerwica ja od rana juz jestem zmeczona wszystko robie na sile nie chce mi sie wychodzic..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...się mdłość i dziwny ścisk w brzuchu. Mówiąc krókto fatalnie. Człowiek który miał zawsze dużo energii, siły, zapału nagle staje się lekkim wrakiem, bez chęci, zmęczonym. Czuje się jakby mnie coś od środka wyżerało. Obecne Badania: powiększone węzły chłonne w pachwinach i pod pachami;..

Nerwica w ciąży - Str. 181

.. ...porodem, taki w środku ściskający, trzymajcie się, pa p.s. do gadu - niestety komp zawiodł na całej lini, w przyszlym tygodniu oddaję go do przegladu, moze go podratują . hej czesc dziewczyny Wanda szkoda ale nie moge ci doradzic w sprawie brzucha bo to moja pierwsza ciaza i zadne..

Leczenie : Arytmia, Niemiarowość Serca, Nerwowość, Nerwica - Str. 2

.. ...brzuch mocno ja tak ściskał do tego wymiotowała i okazało sie ze dostała zawał od tego czasu moja psychika jest tak przewarazliwiona ze jak tylko mnie brzuch zaboli to juz mysle o tam tym przypadku i sie nakrecam wtedy dołacza sie serce kołatanie i juz jestem na tej obrzydliwej drodze..

Holer EKG intepretacja - Str. 2

.. ...i ściskanie w mostku na przyklad gdy wchodzę pod górę? Lekarz zasugerował, że to może od żołądka. Nigdy mnie brzuch nie boli w sumie. Takich problemów na 100000% nie mam, nie odczuwam i bardzo dobrze...