ściśnięte gardło

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 70

.. ...autobusu, albo masz ściśnięte gardło i czujesz jakbyś miała zamiar zwymiotować, kup sobie hallsa - tego super mocno miętowego ( czarnego ) i ssij go. Mentol rozluźni ci gardło i trochę uspokoi: ) No i jeszcze: zadnych papierosów, wina,kawy czy coca - coli to pobudza każdy nerw : - ) I..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...też mam tak strasznie ściśnięty żołądek, że nie jestem w stanie nic zjeść. Przez ostatnie 7 - 8 miesięcy schudłem 7 kg ( przy wzroście 181 cm ważę wciąż 73 kg więc nie jest źle ). Miewam lodowate i mokre od potu dłonie i stopy. Czasem ściska mnie w gardle i chce mi się płakać. Zdarza się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 95

.. ...przełykaniu, mam strasznie ściśnięte gardło, ale wiem, że panika tylko pogorszy sprawe, więc na chama odrzucam te złe myśli. Zawsze też mam przy sobie małą butelke z wodą, jakoś mi lepiej ze świadomością, że w razie * awarii * mojego przełyku mogę popić. Zobaczysz, że z czasem będzie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 262

.. ...połączone z * węzłem * ściśniętych nerwów. Przed chwilą miałam krótki atak, serce uderzało mi jakby pod gardłem. Trwało to chwilę,ale jestem wykończona i aż boli mnie skóra na klatce...Ale nie spanikowałam,byłam spokojna jak nigdy! I co? Tak poprostu mnie boli,tak z niczego?? Mam dość...

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...mam podobne uczucie ściśniętego gardła, tzw. guli, a także zdaje mi się, że mam lekko napuchniętą szyję. Mam problemy z przełykaniem choćby śliny ( nie mówiąc już o pokarmie, jest nieco gorzej ) Próbuję odchrząknąć to, pozbyć sie tego wrażenie, acz nic nie pomaga. Czytając wypowiedzi..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...zakrztuszę uduszę, miałam ściśnięte gardło itd. Miałam ataki paniki, wydawało mi się , że mój przełyk jest zwężony...Nie raz, przy próbie połknięcia pokarmu miałam własnie ataki duszności...Chudłam w oczach, wyglądałam jak kościotrup. odżywiałam się tylko płynnymi pokarmami typu kaszka,..

Duszenie się - Str. 43

.. ...dłoni po chwili wrażenie ściśniętego gardła jak by ktoś dusił problem z przełykaniem wręcz brak śliny problem z oddychaniem to znaczy oddycham ale takim krótkimi wdecham nie potrafie zrobić głębszego wdechu na początku myślano że to allergia ale lekki na alergie nie działają pożniej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 942

.. ...Nervomix,Validol na ściśnięte gardło pomaga guma do żucia Nefrii 77 Ja już się nie boję tak bardzo o dzieci poprostu już wiem że co ma być to będzie i nie nawszystko mamy wpływ. Marcinex Musisz porostu być,lęk to koszmar i uwierz mi mój mąż nigdy mnie nie zawiódł czasami się wkurzał..

Dławienie w gardle, uczucie opuchlizny i fobie

.. ...dokładnie to co opisujesz... ściśnięte gardło, uczucie, że zaraz zwymiotuję, zasłabnięcia w miejscach publicznych, senność, myślenie tylko o tym czy dobrze się czuję. Postanowiłem wziąć się w garść, pojeździłem autobusem trochę ( kilka godzin, żeby po przebywać z ludźmi ), odwiedzam..