Sectral 200

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...propranolol, a w tej chwili sectral 200 - beta b..Jestem zmeczona tym ciagłym dyskomfortem,odsunełam sie nawet od życia towarzyskiego - ale cóż zrobic.Kiedy biorę leki jest naprawdę ok, nie wyobrazam sobie ich nie brac .Z tym że tego rodzaju leki bierze sie juz przez całe zycie,gdyż po..

Do tych którym pomogły betablokery!

.. ...biore prawie od roku sectral 200 ) nie dał natychmiastowej poprawy.Musiałam poczekać jakiś czas.Nie jestem uwolniona całkowicie od dodatkowych skurczów - mam je cały czas ,ale mniej i o wiele łagodniejsze.Pozdrawiam betabloker blokuje ( jak wskazuje nazwa ) układy. Kora nadnerczy..

Dodatkowe skurcze

.. ...chwili obecnej biorę sectral - 200 nie jest żle ,ale mogłoby być lepiej.Proszę o poradę ,tak bym chciała normalnie żyć Zastanawiajaca jest Twoja potliwość. Sprawdź sobie poziom hormonów tarczycy, moze tu tkwi przyczyna przyspieszonego tetna? A skurczami dodatkowymi się nie przejmuj. Ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...zmianie leku - ja biore sectral 200 - jest tez z grupy beta - blokerów.Jak będę u lekarza to mu to zasugeruje .Chciałabym pójsć na basen - tak dla rekreacji, ale nie wiem dlaczego boje sie wysiłku? być może moje serducho inaczej by reagowało?słyszałam ,że beta - blokery bierze sie przez..

Dodatkowe skurcze - Str. 5

.. ...kiedyś lek o nazwie sectral 200? ja od pół roku biorę , nie powie że jest kolosalna różnica - ale mogłoby być lepiej .Też mam zdiagnozowane wypadanie płatka zastawki mitralnej.Zawsze byłam dziewczyną z ikra ,a teraz sie to zmieniło.Postanowiłam sie nie poddawać.Co mówili ci lekarze,czy..

Dodatkowe skurcze - Str. 188

.. ...rytmonorm, biosotal80 i sectral 200/ale kazdy z tych lekow wywolowal dodatkowe skurcze i czulam koszmarnie.Teraz zazywam metoprolol 50 2x dziennie.Ostatnio nie ma dnia bez dodatkowych skurczy:( .Sylwka masz racje, próbuje i jak juz mysle ze jest dobrze i wyszlam na prostą,to oczywscie w..

Czy można wyleczyć skurcze dodatkowe?

.. ...znośnie.Od pół roku biorę sectral 200 - beta - bloker,gdyż propranolol nie skutkował na moje dodatkowe skurcze.Jest lepiej ale nie komfortowo,chyba muszę zacząć brać dodatkowo coś na uspokojenie skurcze dodatkowe skutecznie usuwa ablacja metoda carto witaj, na początek może lekki..

Niedomykalność zastawek

.. ...znieść.Biorę lek o nazwie sectral 200 i on wycisza mi moje serducho.A co mówią ci twoi lekarze Basiu? jakie bierzesz leki? pozdrawiam wlasnie oo chodzi ze nic mi nie mowia i nie przepisuja lekow prawdopodobnie dlatego ze mam oprocz tegp kwasice metaboliczna, zalamalam sie tym wszystkim..

Co poradzić na arytmię?

.. ...pomagał.Obecnie biorę sectral 200 - pół tabletki 2xdziennie.Jest duzo lepiej ,ale na takie skutki musiałam troszkę poczekac.Biore go już pieć miesiecy, nie wiem jak długo jeszcze będe go zażywac? wiem że teraz mogę normalnie funkcjonować,zdarzaja się dodatkowe skurcze ,ale rzadko - raz..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 9

.. ...oraz doraźnie mam brać sectral 200mg 1/2 tbl rano.Jak będzie zobaczymy narazie to mam zachwiania równowagi,mroczki przed oczami,drętwienie rąk.Najgorzej w nocy kiedy oprócz zawrotów głowy dochodzą duszności i jestem tak odrętwiała że nie mogę się ruszyć,jakby sparaliżowana.Nawet mówić..

Biosotal - czy ktoś zażywa?

.. ...zwiekaszne dawki brała sectra 3x200mg i było w miare ale ja doszła 4x200 to szlak mnie trafił nie polecam dużych dawek - za bardzo szkodzą mnie biosotal na chilę pomagał a po kilku godz dalej szalało mi srece . więc jak doszłam już do 3x80mg to kardiolog w szpitalu postanowił mi go..

Zatrzymywanie serca na 1-2 sekundy

.. ...piersiowej, dodam ze biore sectral,czy to moze byc skutek uboczny brania leku czy coś innego? może być skutek tego leku ale nie musi. lepiej idź do lekarza i niech da ci skirewanie na holtera : ) jejku ja sectral brałam jakieś 7 lat temu - doszłam do dawki 3 razy po 200mg i już nie..

Zespół MAS - czy konieczny rozrusznik?

.. ...żyć,doraźnie mam Sectral 200mg - 1/2 tbl.Miałam spadek ciśnienia z 130/80 do 60/0.Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze.Przy okazji dziękuję wszystkim lekarzom z oddziału elektokardiologii w Ochojcu.Pozdrawiam...

Odstawienie leku sectral

.. ...Witam, jak odstawic lek sectral?? biare jedna tabletke 200mg dzienie, po sectralu mam go zastapic innym lekiem na nadcisnienie,czy mozna go zaraz odstawic czy stopniowo i czy nic sie nie stanie?? Stopniowo..

Wysokie Cisnienie i Niskie Tętno

.. ...biore nastepujace leki: Sectral 200, Apo - Rami, Captopril, Amlopin, Polocard. Na nerwice biore Sympramol oraz na noc Nasen, Ostatnio mnie niepokoi ( to mnie zmotywowalo do napisania ) niskie tętno, przedział tętna 44 - 55 przy cisnieniu 140/80. Obawiam sie zasłabniecia i innych tego..