Sedatif Pc lek homeopatyczny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 205

.. ...tabletki homeopatyczne Sedatif - są do ssania,2x po jednej i dwie przed snem , Dla mnie pomogły,warto spróbować,szczególnie ,że tak jak wszystkie inne leki homeopatyczne nie powodują żadnych skutków ubocznych. trzymaj się i nie bój się nowych leków - są bezpieczne. Dzień dobry Jestem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1014

.. ...B6.Olejek z wiesiołka i sedatif pc ( lek homeopatyczny )dobre są krople L72 ( homeopatyczne ),ale teraz trudno je kupić w aptece.Podobno są super( poczytaj o nich w necie ) pozdrawiam Czesc Oj ciężką noc dziś miałam. Borykałam się z atakiem lęku. Powiem wam że dawno nie miałam takiego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...razem dobrze działają. Sedatif PC jest lekiem homeopatycznym. Pozdrawiam Maciej ( 39 ) a czy nie można dać sobie rady bez tych wszystkich kolorowych bądź nie tabletek?? Wczoraj siedziałam ze znajomymi w knajpce, było bardzo miło..niestety tylko przez chwilę. Za chwilę jakieś ukłócie pod..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...homeopatyczny nazywa się: SEDATIF PC. Dot. stany lękowe, pobudliwość nerwowa, nerwica wegetatywna, zaburzenia snu. - tak jest napisane na opakowaniu. Jest w postaci tabletek, które wkłada się pod język do rozpuszczenia ( wszystkie info na ulotce ). Jak każdy lek homeopatyczny trzeba go..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 290

.. ...,ze dobrym lekiem jest sedatif pc Ja nie jestem złośliwy piszę to, co uważam. Z tego, co wiem, a przecież mogę się mylić, leki homeopatyczne nie działają na nic w większości przypadków ( bodajże w stanach przeprawadzano kiedyś badania odnośnie takich leków i wyszło, że równie dobrze..

Jakie leki na wyciszenie?

.. ...umyciu Lek nazywa sie Sedatif PC Są jeszcze krople heomopatyczne też moge podać nazwe jak będziesz chciała Spróbuj i bądz wytrwała i napisz szczerze za jakiś czas jakie są skutki pozdrawiam cie Martino witam ja tez biore SEDATIF PC.to dobry lek.podobno dobrymlekiemest L 72 tez..