Sen nerwica

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 26

.. ...- strasznym, jasne - sensie Pani Czapla ma szczęście. Bo z perspektywy lekarzy jest już zdiagnozowana... i to na serio. I nikt jej nie wyśle na drzewo z podejrzeniem nerwicy. A może jednak ludzie, którzy szukają pomocy zasługują wszyscy na identyczne traktowanie? Czasem mają trudności z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...zejdę z tego świata, bezsenność, strach przed wyjsciem z domu, itp itd. Od tamtej pory minęło kilka lat i nauczyłem się z tym żyć, dużo pomogły mi metody relaksacyjne metodą Schultza ( autosugestia, poczytaj o tym w necie albo zapytaj lekarza ). Ostatnio w pracy miałem straszny zajob,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...wyglada tak dostalem lek Asentra i wczasie zazywania minimalnej dawki leku czulem sie bdb ale gdy zaprzestalme leczenie psychotropami po pewnym czasie niektore objawy wrocily ale powoli udaje mi sie znimi walczyc ale niektore chwile sa niedozniesienia ;] tobie ewa tez zycze durzo zdrowka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...Promolan , Ketonal Forte i Asentre ale boje sei brac te wszystke leki na raz poradzcie moze ktore oidstawic a ktore nie kardiologicznie jestem zdrowy ( tak twierdza lekarze ) psychiczne ponoc nie ( ciezko mi sie z tym pogodzic :P ) o i jeszcze 1 czy wam tez strasznie szumi w glowie ? bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...zachowaniem, w pewnym sensie grą, w którą muszę grać by osiągnąć doraźne korzyści głownie zawodowe. Nie musze dodawać że brak pewności siebie nie jest mile widziany przez pracodawców ; ) Do tego dochodzi sporo mniejszych problemów emocjonalnych, których tu nie wymienię, pokaże to tylko..