Senność brak koncentracji

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...objawami są apatia, senność, brak chęci do działania, rozdrażnienie, trudności z koncentracją i uczucie lęku. Na szczęście z sezonową depresją możesz sobie poradzić, wykorzystując proste sposoby na poprawę nastroju. Gdyby jednak nie poskutkowały i obniżenie nastroju trwa dłużej niż 2..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...przy ciężkim wysiłku, senność. Jednak od kilku miesięcy nękają mnie niemal codzienne bóle w klatce piersiowej i duszności lub kłucie w sercu ( zupełnie bez przyczyny, niepoprzedzone wysiłkiem fizycznym ), kompletny brak koncentracji i zawroty głowy. Byłem ostatnio na badaniu USG w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 88

.. ...takich rzeczach jak senność, znużenie, brak apetytu, utrata wagi, brak koncentracji,drętwienie kończyn przyporannym wstawaniu, zamulenie itp. Serce już chodzi dobrze nie mam tych skurczy dodatkowych i jest spokojne nie reaguje na byle co. Dziwne bo zęby też mnie bolały zwłaszcza te które..

Nerwica w ciąży - Str. 69

.. ...anemia czyli oslabienie, sennosc, brak koncentracji. Moze lykaj 2 tabletki dziennie ale magnez b6. Wlasnie Jowi odezwij sie w koncu!!!!! czesc dziewczyny...i dotarlam do finalu...mam pieknego synka od tygodnia jestem z nim w domu..jest zdrwoy i uroczy..oboje z narzeczonym dajemy sobie..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 5

.. ...skutki uboczne w sensie sennosci, braku koncentracji, nieuzasadnionego zmeczenia, poczucia braku snu, opuchlizny na twarzy jakby po nieprzespanej nocy - po konsultacji z alergologiem zaczalem testowac Xyzal, Celestone, Telfast. bez zmian - efekty sa tak jak byly choc nieukrywam organizm..

Profilaktyczne badanie głowy - jak ?

.. ...bólu głowy, napada mnie senność i brak koncentracji, czy to już po prostu moja wyobraźnia imaginuje mi takie zachowania czy to coś może mieć wspólnego z tematem ? Guzy raczej objawiają się wcześniej jakimś deficytem neurologicznym, albo najczęściej porannymi wymiotami i bólami głowy w..

Dziwne objawy - ogromna niepewność.

.. ...słabsze. Do tego nudności, senność, a nawet uczucie otępienia, całkowity brak koncentracji np. na lekcji ( co najbardziej mnie zdziwilo, bo bardzo rzadko mi sie zdarzało ), bardzo pogorszył mi się wzrok, * znosi * mnie na boki, że tak powiem, zupełnie niespodziewanie jakbym była pijana i..