Senność i bóle głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...jednak ciągłe zmęczenie, senność i bóle głowy bywają uciążliwe. Byłam z tym nawet u lekarza ( badając serducho ), ale powiedział mi tylko, że pozostaje mi czekać, aż się zestarzeje i ciśnienie naturalnie się podniesie : - ) Reniu cieszę się Twoim sukcesem i że * przetrwałaś * . Ja mam..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...przy ciężkim wysiłku, senność. Jednak od kilku miesięcy nękają mnie niemal codzienne bóle w klatce piersiowej i duszności lub kłucie w sercu ( zupełnie bez przyczyny, niepoprzedzone wysiłkiem fizycznym ), kompletny brak koncentracji i zawroty głowy. Byłem ostatnio na badaniu USG w..

Kłucie serca przy wdechu - Str. 2

.. ...kłucia dręczy mnie ciągła senność, niechęć do wszystkiego ( najchętniej bym spała i spała ), częste bóle głowy i chyba to wszystko... Dla niektórych to może wydawać się śmieszne, ale wcale takim nie jest... Uniemożliwia mi to normalne funkcjonowanie. Zazwyczaj po szkole muszę się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 206

.. ...przeciwspastyczne powoduje senność, zawroty, bóle głowy, nudności... Jest lekiem nowszym od Mydokalmu i Baklofenu. Nie oznacza to jednak, że jest od nich lepszy. Może uszkadzać wątrobę i nerki, obserwacje jego działania są stosunkowo krótkie Iwona, ja dojrzale? : - o Wydaje Ci się. ; )..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...nocnym wypoczynku ), senność w ciągu dnia, męczące sny w nocy, brak energii do życia, apatia, ciągle zły nastrój, poczucie nie obecności, otępienie, mgła umysłowa, obraz mi się rusza przed oczami, bóle głowy ( szczególnie rano po przebudzeniu ), bardzo szybko się mecze, czuje się..

Jestem rozkojarzony, nie potrafię siś na niczym skupić, źle sie czuję

.. ...działań, wielka pustka i senność. Do tego dochodzą silne bóle głowy i kłucie serca. Poszedłem do lekarza i stwierdził, że mogę mieć tzw.Chroniczne zapalenie zatok ( o ile się nie myle : ) ) powodujące objawy otępienia jak i bólów głowy i innych. Wkrótce wizyta u laryngologa i wszystko..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...osłabiony itp to nie fajne sennośc, bóle głowy itp, zmęczenie, osłąbenie itp trzeba zobaczyć od czego tak ci spada ciśnienie pozdrawiam abisynka abisynka i funkcjonujesz przy tak niskim cisnieniu nie wierze?to cisnienie co podajesz to nie do wiary ja tez biore trzy rodzaje lekow ale jak..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...ogromne zmęczenie i senność, raz co raz pojawia się ten ból a może raczej kłucie. Niedawno też pojawiały się silne bóle w okolicy klatki piersiowej przypominające nerwobóle. Nie wiem jednak czy to to..martwi mnie to gdyż miałam momenty kiedy mój stan nerwowy był tragiczny i nie miałam..

Bóle głowy, omdlenia, zawroty, senność i ciągłe zmęczenie

.. ...omdlenia, zawroty głowy, senność, ciągłe zmęczenie. Jakoś około maja ukąsił mnie kleszcz, od razu poszłam do lekarza, przeszłam antybiotykoterapię i wykluczono u mnie możliwość wystąpienia boreliozy. Jakiś tydzień temu zrobiono mi badanie krwi, wyszło, że wszystko co tam zbadali mam w..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...bóle w okolicy serca, senność, ciągłe zmęczenie, uczucie słabości ( jak bym miał zaraz zemdleć ), niepokój wewnętrzny, spięty kark, bóle głowy, problem z koncentracją, problemy z jedzeniem a dokładnie czuję jak bym miał wąskie gardło przez które nic nie przejdzie. Chciał bym podkreślić..

Senność,Zmęczenie bóle głowy

.. ...tygodni męcze sie z sennością i zmęczeniem. W ciągu pierwszego tygodnia zmęczenie i sennosc była naprawde duża przeleżałem większosc tygodnia w łóżku. Teraz raz sie czuje dobrze a raz nagle odczuwam osłbienie i senność. Odczuwam bóle uciskowe z tyłu glowy i na szyji. Czasem czuje..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...rozdrażnienie, podniecenie, senność, bezsenność, zmęczenie. Inne objawy niepożądane obserowane przy leczeniu buspironem: niespecyficzne bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie, niedociśnienie, napady padaczkowe, mlekotok, zaburzenia cyklu miesiączkowego, czynności tarczycy, zaburzenia w..