Senność przyczyny

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...waga na + 47kg, wieczna senność, opoźnione myslenie i ogólnie wszystko na nie!!! Dzisiaj przyjmuję eutyrox dawka 150 wyniki niby ok, ale samopoczucie nadal fatalne. Gdybym wiedział że jodoterapia przyniesie takie fatalne skutki, nigdy bym się na to nie zgodził, wolał bym chorować na..

Niedomykalność zastawek - Str. 2

.. ...oslabienie organizmu - senność. W moim przypadku mozna jedynie brac leki na podwyzszenie cisnienia, ale przestalam je brac. Lekarz opwiedzial ze to taka moja * uroda * . A do powstania tej wady przyczynily sie najprawdopodobniej anginy ktore dosyc czesto miewalam. Dlatego zawsze trzeba..

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...Hipotonia objawia sie m.in. sennością, oslabieniem,zmniejszoną aktywnością fizyczną, meczliwościa,zaburzeniami koncentracji, bólami glowy,szumem w uszach, zawrotami głowy, mroczkami przed oczami, czy też ziębnieciem kończyn. Czy znasz sposoby radzenia sobie z niskim ciśnieniem? Jeśli..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...przy ciężkim wysiłku, senność. Jednak od kilku miesięcy nękają mnie niemal codzienne bóle w klatce piersiowej i duszności lub kłucie w sercu ( zupełnie bez przyczyny, niepoprzedzone wysiłkiem fizycznym ), kompletny brak koncentracji i zawroty głowy. Byłem ostatnio na badaniu USG w..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...koncentracją, skupieniem uwagi - senność, ogólne nieogarnięcie - skurcze, czasem drętwienie nóg - dziwne pulsowanie w żyłach Dostałem skierowanie - laryngolog ( słuch, błędnik - OK ) badanie krwi ( OK ), neurolog przepisał Aspargin 3x1 tab., Memotrophil 2x1 tab. ( nie podając konkretnej..

Problemy z koncentracją

.. ...spowodowane jest ciągłą sennością...kawa już nie pomaga, czuję ciągłe zmęczenie, robiłem badania kontrolne , morfologie , bo znajomy powiedział mi ,że to może być cukrzyca, ale wszystko wyszło w normie, lekarz nic nie zalecił , ale to uczucie senności nadal mi towarzyszy i nie wiem jaka..

Bóle w klatce oraz leki na nadciśnienie

.. ...zniknęło lekko uczucie senności, które towarzyszyło mi przez ostatnie kilka lat, czy moje nadciśnienie mogło to powodować? Czuję się teraz wyraźnie lepiej niż przedtem. No i jeszcze pozostaje sprawa tych bóli w klatce oraz szybszego bicia serca. Jaka może być przyczyna tych dolegliwości?..

Nerwica,załamanie,lęki,senność

.. Wypowiadam się w imieniu żony, która leczy się u specjalisty od kilkunastu lat po dzień dzisiejszy. Wszystko zaczęło się po operacji na tarczycę w 1993r. Bywało różnie, ale to co teraz się dzieje jest nie do wytrzymania. Co jest przyczyną postaram się napisać. Jednocześnie przepraszam za styl, gdyż jestem..