Serce alkoholizm

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 7

.. ...lęki.Kiedyś bałam się o serce teraz lęk przeniósł się na głowę.Ten ciągły ucisk w głowie do szału mnie doprowadza.Wydaje mi się,że juz jako dziecko miałam ataki,ale na tyle słabe,ze nie bardzo mnie to obchodziło.Podziekowac mogę mojemu tatusiowi( alkoholikowi ).Tak bym chciała pozbyc się..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...lekarza. pewnie masz coś z sercem. nie wykryto u ciebie nic??? Nie pije zbyt wiele, dopiero po 18. Jestem ostrożna, na każdy z alkoholi reaguje inaczej. Wina nie mogę pic wytrawnego bo mam straszne boleści żołądka. Dopiero cos takiego mam 2 raz. Wiadomo matura, pożegnanie klas, wypiłam 3..

Refluks a szybkie meczenie się

.. ...gastroskopię, jesli serce amsz w porządku: ) tak napewno masz racje.nie dodalem jeszcze ze miesiac temu pilem przez jakies 2 tygpdnie zeby ten moj bol usmiezyc i w miare mi sie udawalo dopoki organizm przestal przyjmowac ten alkohol.moj lekarz rodzinny stwierdzil ze to alkoholizm. nie..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 5

.. ...jednakowe : nerwica, serce zdrowe.Warunki życia mam dobre, mam też dobrego męża ( choć mąż myśli, że udaję i to mnie boli ). W rozmowie z terapeutką opowiedziała, że ojciec był alkoholikiem, chociaż Zdzisława nic o tym nie wiedziała, gdyż matka dobrze to przed dziećmi ukrywała.Dlatego..

Zatrzymanie akcji serca

.. ...siły oddychać. Czy jego serce po tym będzie w stanie tak samo funkcjonować? Czy wyzdrowieje w pełni? Jakie mogą być skutki tego wypadku? Czy to że otwiera oczy to dobrze? Jak długo trwa naprawa mostku? Z góry dziękuję za odpowiedź. Istnieje ryzyko, że się już nigdy nie obudzi? Tato pije..