Serce bije nierównomiernie

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 4

.. ...uderzenia tętna. Jeśli serce bije nierównomiernie i z różną siłą tzn. miga czvli na chłopski rozum * krew jest tłoczona z różną siłą * stąd bóle pleców, bóle w piersiach i całego lewego boku, a nawet omdlenia. Ciśnienie krwi i tętno bez przerwy ulega zmianie, tak że nawet lekarz nie..

Nierównomierne bicie serca, jakby dodatkowe skurcze

.. ...Lekarz stwierdzi u mnie serce Hiperkinetyczne i jakies nie pełne domykanie sie jakiegoś płatka czy coś takiego.Moje dolegliwosci polegaja na tym, ze mam czesto skurcz serca serce mi wtedy bije jak szalone ale jest to dosc zadko, natomiast czesciej wystepuje u mnie nierownomierne bicie..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...około 2 lat problemy z sercem identyczne jak opisane przez ciebie. Podczas spoczynku potrafi mi coś przeskoczyć w sercu, czuje silne uderzenie , ucisk w gardle, nierównomierne bicie tak jakby serce gubiło się. Natomist po lekkim wysiłku gdy przyspiesze tetno i wykonuje ten wysiłek ok. 1..

Moje serce czasami bije inaczej...

.. Czasami moje serce zaczyna bić dosłownie kilka razy szybciej tzn. bardzo to odczuwam i jakoś tak nierównomiernie. Są to zawsze okolo 4 uderzenia ale bardzo dziwne odczucie temu towarzyszy. czy ktoś się orientuje, czy to jest normalne?? Musisz to zdiagnozować u mnie okazało sie jednak ze to Migotania..

Niepokój, nierównomierne bicie serca, czy coś jest nie tak?

.. ...Ostatnio odczuwam, że moje serce nie bije równomiernie. wygląda to mniej więcej tak: puk - - - puk - - - puk - - - PUK - - - - - - - - puk - puk - puk - puk - - - puk - - - puk i w momencie mocniejszego udezenia które czuje w całej klatce piersiowej odczuwam dziwny niepokój. Trwa to..