Serce i aorta w normie

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 4

.. ...zapraszam na www.forum.sercedziecka.org.pl Witam wszystkich po operacji i przed operacją Mam 43 lata a w ubiegłym roku przeszedłem operację wszczepienia sztucznej zastawki. Po operacji bule mostka to normalna sprawa ( tak jak złamanie kości ) trzeba to przetrzymać i już . Rehabilitacja..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 35

.. ...dowiedziałem się, że z moim sercem jest coś nie tak. Żyłem zupełnie normalnie, nie miałem większych dolegliwości, jedyne co odczuwałem to było szybkie męczenie się. Zastawka była zbudowana z jednego płatka, a aorta wstępująca była wąziutka jak u małego dziecka. Po operacji jest super,..

Nadcisnienie płucne

.. ...odetchnąć pełną piersią i serce wali na zdjęciach rtg wyszło, że serca i płuca bez zmian. Prosze o odpowiedź. Badania mialam robione wszystkie w niemczech.Napisze ci je sa one z sierpnia 2006 Echo serca LVDD 48.00 mm IVS 8.90 mm LVPW 7.90 mm LVESD 29 mm Aorta 26 mm Vorhof i prawy..

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...lewym zarysie serca. Serce i aorta w normie Opis badania: Wymiary jam serca, grubość ścian lewej komory w normie. Zastawki bez zmian organicznych.Ślad IT. Funkcja skurczowa i rozkurczowa lewej komory prawidłowa. Rozwarstwienie blaszek osierdzia 3,5 - 4,5 mm w rozkurczu. EKG: Rytm..

Nieznacznie powiększone serce

.. W kierunku poprzecznym. Tak wyszło z badania rentgenem klatki piersiowej. Aorta, przepona w normie. Co to może oznaczać? Badac temat dalej czy nie jest to nic nadzwyczajnego? pozdrawiam Nie wiem w jakim kierunku ale ostatnio kiedy leżałam na nefrologii było tam sporo pacjentów leczonych w kierunku..

Wynik Echo serca i EKG czy są ok i jakie są normy?

.. Miałem robione echo serce i ekg , mam 27 lat waże 100kg i 190 wzrostu, od 12 lat lecze się na nadciśnienie i zażywam tabletki EkG wykazało mi że mam trochę za duże przewodnictwo śródkomorowe wynosiło 117mm wyniki Echo lewa komora 32 /54 mięsień IV ( r ) 9 mm lewy przedsionek 36 Sciana tylna ( r ) 9mm aorta..

W okolicy pępka czuję tętnicę

.. ...by tam by bylo drugie serce.Jak leże na plecach normalnie mnie mna trzesie od tego bicia.cisnienie mam dobre. nieiwem co to jest,czy to cos powaznego? aorta chyba no ale to cos powaznego? nawet mam chwilowe zatrzymania serca ale to chyba od nerwów aorta to jest najgrubsza tetnica ktora..