Serce lęk

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 39

.. ...kilka razy i nic i ekg serce mam tez zdrowe tylko niekiedy te skurcze ale to jest nie grozne tak mi powiedzieli praktycznie kazdy to ma nawet zdrowy czlowiek tak mi powiedzieli.Tak usg wykrywa te różne wady serca jak ci nic nie wykazalo to masz serce zdrowe.Masz nerwice lękowom ja jak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...umiałem spać pociłem sie, serce czasami miało mi wyskoczyć z klaty... jak to młody chłopak zajałem sie sportem i wszystko przeszło... szkola nowe srodowisko udało mi się to zwalczyć, po szkole średniej wpadłem w dośc ciekawe towarzystko, alkohol, imprezy byłem tak tym przesiaknięty, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...nieprzewidywalność.Czy dziś znowu serce będzie mi kołotać,ręce się pocić, kończyny drętwieć, duszności w nocy itp. itd. pozdrowionka jestem tym nieszczęśliwcem z syndromem Barlowa zdiagnozowanym ok. 10 lat temu - wypadanie płatka, toważysząca temu arytmia, łagodne komorowe zaburzenia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...drętwieją mi nogi,duszę się,serce mi kołocze i czuję jakbym miała zemdleć.Błagam pomóżcie mi co mam zrobić? jak zaczne brac leki to nim to ustąpi to minie duzo czasu a ja muszę iść do szkoły.Błaga m odp CO MAM ZROBIĆ????????? Kaśka - porozmawiaj z kimś o tym. Najlepiej psychologiem. Może..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. ...kiedy mam go odstawić serce znów mi szaleje, tak myślę że to moja podświadomość. Ale muszę sobie z tym poradzić. To uczucie lęku jest okropne. Chciałabym to przezwyciężyć i zyć tak jak dawniej, ale narazie to nie możliwe. Pozdrawiam was wszystkich. Na tę stronę trafiłam przypadkiem ,..