Seroxat lek działanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 53

.. ...ten dzień. A propos seroxatu: ja brałam go 5 miesięcy i początek też był przerażający, ale około 8 dnia zaczęłam odczuwać dobroczynne działanie leku. Zauważyłam, że lepiej znosiłam przyjmowanie leku na noc. Zanim zaczęłam go brać sporo schudłam, a podczas brania wróciłam do swojej wagi,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 249

.. ...odpowiednikiem drogiego Seroxatu, który biorę od ponad pół roku od lęków,zapobiega tez nawrotom choroby i posiada działanie antydepresyjne.Dopiero teraz dostałam tanszy zamiennik - paxtin.Wszystkie te leki czyli:deroxat,seroxat,xetanor,paxtin,efectin i kilka innych to jedno i to samo -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 250

.. ...niedawno zamieniłam seroxat na xetanor za namową lekarki,że ma identyczne działanie,a jest dużo tańszy i moge Ci go polecić.Co to tam do licha się dzieje z chłopakiem? Co by nie było widzę że dobrze do tego podchodzisz i tak trzymaj. Witam Izekrywult i mogę tylko podpisać się pod..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 644

.. ...lekarz przepisał mi seroxat. To jest lek antydepresyjny ( tzw. SSRI ), ale ma on również silnie działanie przeciwlękowe. Xanax ( to benzodiazepina ) tylko awaryjnie do chwili kiedy zacznie działać seroxat ( bo tu trzeba zaczekać 2 tygodnie ). Mój lekarz bardzo ostrzegał mnie przed benzo..

Leki na nerwice - Str. 5

.. ...mg Ja 1,5 roku brałem Seroxat ok. 65 zł miesięcznie. Pomógł mi wrócić do normalności po kilku ciężkich chwilach. Znowu mogłem żyć bez strachu że to się powtórzyć. Podobno wielu ludziom pomógł na dobre. Nie biorę już 2 miesiące - ale niestety osttanie dni pokazały że to może wrócić...

Seroxat

.. ...Czy ktoś z was bierze seroxat? Jak się po tym leku czujecie? jak było na poczatku? po jakim czasie wam pomógł? czy jesteście zadowoleni z działania tego leku? odezwijcie się jak macie ochotę wymienic się informacjami.pozdrawiam cześć, doświadczeń mam wiele( 5 lat ), teraz problemy, bo..