Signopan tabletki

Propranolol - Str. 4

.. ...1 tabletce 10mg ) i signopam ( 1 tabletkę przed snem ) . Strasznie bałam się tego drugiego leku, gdyż naczytałam się, że jest uzależniający, jednak mi te zestawienie bardzo pomaga. Ostatnio zauważyłam ,że bardzo pozytywnie działa na mnie magnez ( dokładnie neomag cardio ) i wapń (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 205

.. ...czasu do czasu biore signopan, juz go kiedys bralam ale to silny lek, mi wystarczy polowa tabletki. poprosilam mame by przyslala mi deprim, widziala reklame w telewizji, moze bedzie dobry. pozdrawiam i zycze kolorowych i spokojnych snow aga24... mam to samo jesli chodzi o leki. lekarz z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 250

.. ...zapisał mi lek o nazwie * signopam * i przyjmować doraźnie pół tabletki w razie jakichkolwiek objawów a przy objawach mocniejszych całą tabletkę dodatkowo witamina PP i dbać o to aby nie brakowało w organizmie żelaza i żadnych innych dodatkowych leków!!! I powiem tak:od tego czasu moja..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 295

.. ...jakas masakra. Biore signopam... jak to wezme to lepiej mi : ) Ale moja szwagierka gada mi ze mam takich lekow nie brac bo takie tabletki uzalezniaja... tylko ze fakt ona nie wie w jakim ja jestem stanie. Jak myslicie ile powinnam brac takie leki zeby mi przeszlo? Okropne to jest..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 916

.. ...profesora który przepisał mi signopam i zycie stało sie troche łatwiejsze ale nie do konca czułam sie lepiej ale po pewnym czasie zaczęłam sie bac uzaleznienia /piszę to w wielkim skrócie aby was nie zanudzac ale ten pwien czas to niestety lata/więc wymysliłam sobie ze wezmę rano..

Jak przyjmować Hydroxyzinum?

.. ...jedną tabletkę trzy razy dziennie. a bedac u lekarza nie powiedzial jak masz brac? mnie kardiolog przepisal i mam dawke 10mg rano i wieczorem ale ja bire sporadycznie bo tak jestem spiaca w ciagu dnia...