Silne bóle skroni

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...ostatnio czuje sie jak wrak silne uciskające bóle pleców i klatki piersiowej do tego te uczucie braku miejsca w środku. Pracuje na komputerze, ale nawet to jest dla mnie trudne bo nie mogę sie skoncentrować. Chciałem się zapytać czy występują u ciebie lub występowały bóle głowy z takim..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...wporządku, brałam leki, silne bóle głowy stały się rzadsze, pobolewania ustąpiły, to samo uczucie zawrotów głowy, mroczki przed oczami, w wakacje było wszystko ok. Od października wróciłam na studia, zaraz zaczęłam się denerwować i bóle głowy powróciły tylko troche inne, wcześniej bolała..

Silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności

.. ...od dwóch tygodni mam silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności. Zauważyłem, że obok lewego oka i na lewej skroni czasem pojawia mi się jakaś żyła. Czy może ktoś wie czym to może być spowodowane? tasiemce to nie zyły tylko goąsienice zobacz sobie na you tube.. jesli te żyły cie..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...Niedawno też pojawiały się silne bóle w okolicy klatki piersiowej przypominające nerwobóle. Nie wiem jednak czy to to..martwi mnie to gdyż miałam momenty kiedy mój stan nerwowy był tragiczny i nie miałam takich bóli. A teraz jest już dobrze..Czy mógłby mi ktoś coś poradzic? Kolego zrób..

Wysokie ciśnienie i szybki puls

.. ...opentane, w dodatku mam silne bóle głowy ( skroni i czubka głowy ), gdy ją pochylam czuje kłucie w szyji i ciężko mi się oddycha .dotego od czasy do czasu kłuje mnie serce ma bóle w klatce piersiowej. wszystko opisalam lekarzowie mimo to upiera sie ze to nic powaznego, boje sie isc do..

Ból oka i skroni

.. ...jakiekolwiek inf... Silne bóle głowy a przy tym pogorszenie wzroku mogą sygnalizować problemy neurologiczne. A to wymaga natychmiastowej wizyty u lekarza i stwierdzenia co to jest. Byłem u internisty.Powiedział że wg niego to migrena jednej strony główy ( hikte coś tam czy jakośtak ) ale..