Silne kłucie w klatce piersiowej

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 24

.. ...siły odczówam bardzo silne kłucie w klatce piersiowej co bardzo boli po ok 15 min przechodzi cały czas nierówno bije mi serce nie wiem co jestCzy ktos zWas ma podobne problemy?? Witam!! Kasiu ja tak ciężko zabiegów nie przechodziłam,właściwie, to tylko troszkę mnie wymęczyli: ) ) Okres..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...wtedy zanotowałem : silne kłucie w klatce piersiowej, ponad mostkiem po lewej i prawej stronie, słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 289

.. ...wojskowej odczuwałem silne kłucia w klatce piersiowej. Zostałem skierowany do Wrocławia no szpitala wojskowego. Wykonano mi wszelkie badania - USG, EKG, próbę wysiłkową etc. Pierwszy lekarz który mnie badał na USG stwierdził zawał mięśnia sercowego, poprosił na konsultację drugiego..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie - Str. 2

.. ...sa i to nie raz tak silne ,ze az lzy same leca ... ;( Witam!!! Ja mozna tak to powiedziec ze jestem w podobnej sytuacji. Czasami łapią mnie ataki np takie ze bardzo ciężko złapac mi oddech( duszności ) i mam straszne kłucie w klatce piersiowej trwa to około 5min ale trwało by pewnie..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...przysiasc bo bole sa tak silne...Jestem za granica obecnie i nie chce isc do tych lekarzy bo wole polska medycyne hehe : ).Za pare dni pojde do lekarza bo jade na urlop a jesli powie ze nie wie...To zostaje mi tylko,sam nie wiem isc na przeszczep : ).Pozdrawiam i prosze o odpowiedz...Bo..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 214

.. ...kolkę w sercu,takie silne kłucie że z trudem oddychałam,potem ból rozszerzył się na klatkę piersiową po lewej stronie.Na spokojnie to przyjęłam ,że to coś nerwicowe pewnie,ale bardzo mnie umęczyło...położyłam się spać,dziś ból mniejszy ,ale dalej jest co nie wpływa na mój nastrój całkiem..

Bóle (kłucie) w klatce piersiowej po prawej stronie

.. ...i ucisk powoduje tak silne kłucie, bardzo wysoko, w okolicy płuc i to właśnie przy wdechu. Najsilniejsze kłucia tego typu w życiu miałem, kiedy przed egzaminami zżerałem tabletki Tussipectu, czyli środka zawierającego efedrynę, który pobudza a jednocześnie bardzo hamuje perystaltykę..

Wysokie ciśnienie i szybki puls

.. ...opentane, w dodatku mam silne bóle głowy ( skroni i czubka głowy ), gdy ją pochylam czuje kłucie w szyji i ciężko mi się oddycha .dotego od czasy do czasu kłuje mnie serce ma bóle w klatce piersiowej. wszystko opisalam lekarzowie mimo to upiera sie ze to nic powaznego, boje sie isc do..

Kołotanie serca, kłucie w sercu, dusznosci

.. ...Czasami tez odczowam silne klucie w okolicach serca. Czasami odczowam tez dosyc znaczne zawroty glowy. Ostatniego wieczoru zauwazylam nawet jak bardzo widac ruch mojego serca po mojej klatce piersiowej strasznie sie tego przestraszylam, bo nigdy nie widzialam zeby moja piers poruszala..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...lat odczuwam częste silne bóle klatki piersiowej/kłucia w okolicach serca/ oraz drętwienie kończyn i dolnej części twarzy.Jeszcze w wojsku po jednym z takich ataków straciłem przytomność na kilka godzin . Po tym zrobiono mi EKG i echo serca całkowitych wyników tych badań niestety nie..

Zawsze rano silne bicie serca i kłucie w klatce piersiowej

.. ...objawy..... Zawsze rano silne bicie serca i kłucie w klatce piersiowej, oprócz tego taki wewnętrzny lęk i pęd ...goni mnie strasznie nie mogę sie uspokoic, znależc sobie miejsca...denerwuje mnie gdy ktos cos ode mnie chce....czasem tez pojawia sie nieuzasadniony smutek.....ale wole..

Bóle lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...miesiaca czasu miewam silne bule w klatce piersiowej i serca ,bule sie nasilaja i bywaja czeste nawet kilka razy dziennie . Miałem robione EKG i zdiecie rendgenowskie i nic tam nie wykazuje a bole sie nasilaja , jestem osłabiony mam nudnosci zuciłem palenie papierosow dretwieje mi cała..