Silny lek uspokajający

Fenobarbital (milocardin)

.. ...barbituranów. Jest to silny lek działający uspokajająco, przeciwdrgawkowo i nasennie. Działa również przeciwskurczowo. Bardzo istotnym efektem ubocznym fenobarbitalu jest działanie hamujące ośrodek oddechowy w centralnym układzie nerwowym. Efekt ten nasila jednoczesne spożywanie alkoholu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 20

.. ...przed śmiercią był tak silny że nie spałam prze z2 tygodnie i myslałam że wyląduję w domu wariatów, leki jakie dizś biorę to dilatrend na wyruwnanie akcji serca i na obniżenie ciśnienia i leki uspokajające ziołowe, lec znalazłam wspaniałą książkę Williama Backusa * Jak sobie radzić z..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...test - weź jednorazowo silny lek uspokajający ( ewentualnie możesz nawet wypić sporą ilość alkoholu ) i zobacz, czy ci przejdą wszystkie objawy. Jeśli tak, nie ma wątpliwości, co jest ich podłożem. Mam bardzo podobne objwy, ale mam 15 lat, jestem wiecznie uśmiechniętą optymistką. obecnie..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie

.. ...próbujcie od razu przyjmować silnych lekow uspokajających.One uzależniają.Próbujcie znależć kogoś serdecznego z kim moglibyście pogadać o swoich problemach.Nie dopuście żeby nerwica zawładnęła Wami na dłużej.Moja trwa 30 lat.Ale to również z mojej winy.Powszechnie uchodze za osobę..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...Nerwica dostalam taki silny lek domiesniowo o nazwie Midanium 5mg boze drogi zasnelam w 4min ruszaly mi sie meble w pokoju nie moglam nic mowic poprostu dali mi lek cytuje z Polfa WarszawaS.A : Lek zawierający pochodną benzodiazepiny o krótkim czasie działania. Działa silnie nasennie,..

Problemy z zasypianiem....

.. ...uzależnienie się od silnych leków uspokajających czy nasennych jest okropne, aczkolwiek wcale Ci się nie dziwie, że postąpiłaś tak, a nie inaczej, bowiem w czasie doznania silnego szoku tudzież przeżycia człowiek chcę się uspokoić za wszelką cenę - uspokoić, zasnąć, aby móc..