Simvacard 20

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...przykład simwastatynę ( Simvacard, Cardin, Simvacard, Simvacor, Vasilip, Vastan, Ximve, Zocor ) i atorwastatynę ( Tulip, Atoris, Atorox, Atrox, Sortis, Torvacard ). Jednym z wielu dostępnych na rynku fibratów jest fenofibrat ( Lipanthyl, Grofibrat, Fenoratio, Fenardin, Apo - Feno )...

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 3

.. ...przyjmuję jeszcze Enarenal, Simvacard, Vicebrol, Kalipoz, Hygroton oraz Acenocumarol. Proszę bardzo o odpowiedź, liczę na nią bardzo bo wizyta u okulisty w tym roku jast nie możliwa. Pozdrawiam serdecznie. Mam pytanie do lekarza tej strony.Urodziłam sie z sercem po prawej stronie oraz..

Cholesterol i triglicerydy

.. ...sie i dzisiaj biorę SIMVACARD 40mg.na wieczór.pozdrawiam. robisz głupio.Mojej mamie lekarz przepisał zsimvachol,po którym się żle czuła na wątrobę.Nic nie mówił o diecie,tylko zwiększał dawkę tych statyn,a mięśnie ją od tego bolały,że chodzić nie mogła.W internecie wyczytałam o..

Choroba wieńcowa naczynioskurczowa

.. ...Dilzem ret.,Mono Mack, Simvacard,Polocard.Rozpoznano chorobę naczynioskurczową.Czy ja miałem NSTEMI??.Osoby z tego typu chorobą proszę o podzielenie się swoimi informacjami, doświadczeniem. Witam ponownie. Popełniłem kilka błędów w moim poprzednim opisie:CK - MB=27.A moje dziwne pytanie..

Kto wierzy w leki antycholestorolowe?

.. ...dwukrotnie próbowałem leku SIMVACARD. Obecnie, wyciągam się za uszy z pięciodniowej, rujnującej mnie * kuracji * SIMVACARD - em 2 x 40 mg. Podobnie było z poprzednimi lekami tej grupy. Jeśli więc nawet założymy, że te leki coś - tam dają, to uważam, że cierpienia związane z działaniem..