Sine palce

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...trzęsłam i miałam zimne, sine palce, pomimo tego iż leżałam kręciło mi sie w głowie, zdrętwiały mi usta wtedy i ja się przeraziłam, z opowiadań wiem też że odlatywałam i pielęgniarka nie wiedziała co się dzieje bo nagle zrobiłam się spokojna i się uśmiechałam heh w takiej sytuacji..

Zimne palce u prawej ręki

.. ...bardzo blade albo bardzo sine. Jestem siatkarzem. Z tego co pamietam to stało to sie z dnia na dzien. Poza zimnymi palcami, bola mnie jak by zyly( moze to sciegna ) przy palcach, w srodkowej czesci dłoni oraz przy przedramieniu.Sa nabrzmiale. Mam 20 lat. Prosze o pomoc. CO to jest?Jak..

Drętwienie palców u stóp

.. ...podkrążone, sine oczy oraz sine palce u rąk pod płytką paznokcia. Czy ktoś może wie co może być przyczyną? Witaj Yola: ) To co opisujesz, dretwienie palów u stóp i zaplatanie sie palców na siebie to nic innego jak skurcz mieśni stopy. Mam podobny problem co jakis czas. Proponuje łykanie..

Drętwienie palców u stóp

.. ...nóg( dwa duże ) były sine i pod spodem zebrała się krew, nikt mnie nie kopnął po prostu cały mecz czułem zdrętwiałe , zimne palce. Nie były też zamałe buty ponieważ grałem już w nich rok.Oba paznokcie zeszły. jakiś miesiąc temu cały trening grałem czułem lekko zimny palec w lewej nodze (..

SINE PALCE U NÓG

.. ...roku temu zauwazylem sine palce u nog,ale jakos nic takiego bylo minelo. od miesiaca bol w kregosupie mam ,czasami to jakbym mial sie przewrocic( pracowalem rok przy przeprowadzkach, 3 - 4 dziennie ) no moze od tego kregosup dawal znaki,ale od 4 dni czuje bol w nogach od uda w..