Siniak nie znika

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...czułem się świetnie, siniaki szybko znikały, mogłem wyjść na 10 piętro bez zadyszki, bardzo mało przeziębień! Niestety 2 lata temu przestałem chodzić na treningi ze względu na zmianę miejsca zamieszkania i obowiązków. Kondycja praktycznie zniknęła i teraz w dużym tempie życia często..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 25

.. ...wada charakteryzuje się sinicą i bardzo szybkim męczeniem się które postępuje z roku na rok, tym bardziej chciałabym jakos spróbować to wyleczyć. niewiem czy ktoś miał kiedyś cos takiego lecz proszę powiedzcie mi czy po wszczepieniu rozrusznika znika sinica i organizm nie męczy się tak..

Siniejące dłonie nie od zmiany temperatury

.. Witam, chcaiabym sie dowiedziec dlaczego od pewnego czasu zaczely mi sieniec dlonie, przciez jest cieplo, nie marzne.One zasadzie robia sie zielone. NA poczatku w miejscach stawow a potem mniej wiecje cale. Pod wplywem wyzszej temp. to znika. ale potem znow sie pojawia. od czego to zalezy??? nie zawsze i nie..

Mrowienie w nogach? żyły?

.. ...przytomnośc i mam barzdo dużo siniaków i małych i bardzo dużych. pomimo że smaruję specjalnymi żelami to szybko te zgrubienia nie znikają. zastanawiam śię czy nie mam tam utrudnionego przepływu pzrez te naczynia krwonośne. pozatym mam tachykardię i nadciśnienie i podwyższony cholesterol..

Sine usta i bardzo długo znikające siniaki

.. ...uderzeniu pojawiają mu się siniaki,o wyjątkowo silnym zabarwieniu( fiolet,granat ) i bardzo długo mu schodzą( 4 - 7tyg ).Czu mogłabym uzyskać jakieś informacjer,na temat przyczyny tych dolegliwości? Mam na to odpowiedz, wez jego penisa i rozbij jajko z mąką i pozniej do buzi , napewno..

Szmery nad sercem

.. ...wadach występuje omldenia sinica itp. nigdy takiego czegos nie mialem. Jak miałem wysiłkowe robione to lekarz powiedział ,ze szmery na sercu znikają do 21 roku zycia, ale ja chce mogę sobie zrobić echo serca tylko kurna termin mam na czerwiec. A prywatnie ile by to kosztowało?? Nie przy..

Szaleje mi serce, skurcze dodatkowe, chudne

.. ...same wychodzą mi żółte siniaki i same znikają - od czasu do czasu skurcze łydek i innych mięśni Byłem raz w szpitalu, porobili mi badania krwi i powiedzieli że to nerwica. Jak zapytałem czy może to być zapalenie mięśnia sercowego to nie bo wyniki były w normie. Uwierzyłem że to nerwica,..