Siniejące palce

Po ablacji

.. ...oddechu,robię się blada, czasem sinieją mi palce przy paznokciach, miewam łagodne kołatania. Byłam u innej pani doktor, ale ona mnie rozczarowała.Powiedziała ,że częstoskurcze ma każdy :] - to jest najzabawniejsze:D A jak mówiłam o tych dusznościach,sinieniu itp.to w ogole mnie nie..

Zimne palce u prawej ręki

.. ...dzień. Palce u obu rąk mi sinieją, potem stają się białe i w ogole nie mają czucia. Stan pogarsza się powoli ale systematycznie. Do tego ( moze to nie ma zwiazku ) mdleje mi prawa ręka ( sinienie palców w prawej jest mocniejsze ) - od ponad roku mam ją praktycznie cały czas przydrętwiałą..

Wiecznie zimne ręce, niskie ciśnienie i puchnące palce

.. ...bądź ciepło ) dłonie mi sinieją i pojawia się taka, powiedzmy, pajęczyna czerwono - fioletowa. Nie są to żyły tylko ,no właśnie, co to jest? Czy to wszystko może być objawem jakiejś poważniejszej choroby? ( oprócz stanowczo za niskiego ciśnienia ), bo póki co czuję się świetnie ; ) z..

Wada serca u dziecka - jak ono się czuje?

.. ...się zmęczy, bo np. zsinieją mu usta i palce ( jeśli ma wadę siniczą, a taką jest zwężenie zastawki płucnej ). Na pewno do czasu pełnej korekty wady trochę gorzej się rozwija fizycznie ( nie ma apetytu, często choruje, nie rośnie tak szybko, jak zdrowe dzieci ), ale nadrabia to..