Sinienie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 788

.. ...nasila i wtedy mam z tym sinieniem rąk taki problem nio to tyle co umnie czekam na wtorek na psychoterapie choc ta ksiazka którą czytam teraz jest jak psychoterapia tam sa opisane sceny identyczne jak chodziłam na grupowa 15 lat temu. i na koniec widze że wszystkie jakos sobie radzicie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 790

.. ...kochana kiki: co do sinienia dłoni : kiedyś też to wymyśliłam sobie. Ich bladość i jakby sine pajączki przerażała mnie. Ale przeszło.Ciesze się że pomimo tego że zrezygnowałaś z Asertinu trzymasz się dzielnie i funkcjonyjesz w życiu. Wiesz, ja normalne funkcjonowanie w życiu uważam za..

Otwór pomiędzy komorami u noworodka

.. ...dodatkowych objawów np: sinienie, omdlenia itd.W przypadku gdy nie ma można czekać na samoistne zarośnięcie ubytku, ale jeśli ubytek jest sporu w stos.do wielkości serca to uważam, że nie należy ryzykować - mniejsze zło to operacja.Pozdrawiam i trzymam za was kciuki : ) pomimo że otwór..

Sinienie prawej strony ciała

.. ...wtedy sina a dłoń zimna. trwa to zazwyczaj kilka minut, najczęściej przed występem przed publicznością albo jakimś ważnym spotkaniem. mam 24 lata a przypadłość z sinieniem odkąd pamiętam. moze to nerwica?..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...wrażliwa. Objawia się sinieniem rąk i kolan,mam zimne dłonie i stopy,w bardzo niskiej temperaturze trace czucie w rękach,mam również czasem skurcze z bólami:serca,płuc i okolic mostka.Najczęściej pojawia się to wszystko gdy jest zimno,zestresuję się,zdenerwuję lub przejmę, a czasem bez..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...problem nie znika, ale sinienie rąk jest rzadziej i szybciej mija. Po wbiciu igieł mogę obserwować jak moje palce z sinych robia się różowe na moich oczach, bez rozcierania ich i w calkowitym bezruchu. To niesamowite i naprawdę dziala. Do choroby trudno się przyzwyczaić ale można ją..

Czy można do woli nosić na rękach niemowlaka z wrodzoną wadą serca?

.. ...płaczu,przy wysiłku występuje sinienie rączek i trójkąta nos - usta.Staram się ją nosić na rękach jeśli jest to konieczne - najczęściej gdy płacze,żeby uspokoić.Nie chcę przyzwyczaić dziecka do ciągłego noszenia. Na rękach czasem leży spokojnie, a czasem pręży się na wszystkie strony i..

Sinienie i ból w palach u dłoni

.. ...zblednięciu, a nawet zsinieniu z odczuwalnym bólem stają się pózniej mocno czerwone, a nawet czerwienieją całe dłonie. Najczęściej dolegliwość dotyka jednak kobiety. Chroń dłonie przed chłodem i gwałtownym rozgrzaniem, mniej stresu, wiosną będzie lepiej ! witam! mam podobny problem z tym..

Zimne palce u prawej ręki

.. ...mdleje mi prawa ręka ( sinienie palców w prawej jest mocniejsze ) - od ponad roku mam ją praktycznie cały czas przydrętwiałą mniej wiecej od przedramienia - mrowienie mocniejsze jest rano, po wysiłku oraz jak jest chłodno. Czasem dochodzi do tego ze nie mogę utrzymać kubka i * rzucam..

Sinienie nóg oraz ust u 5-miesiecznego dziecka

.. ...kardiologiczne powodowalyby zasinienia po wysilku,meczenie przy ssaniu mleka.Ale najwazniejsz to jednak konsultacja kardiologiczna.Pozdrawiam Po kapieli ale po wysiłku np po płaczu zaczyna kaszleć to ja tak mam - naprawde!a ty nie martw sie tylko czekaj na wizyte u kardiologa i obserwuj..

Sinienie rąk, drętwienie, uczucie puchniecia rąk od środka

.. Mam 25 lat. Trzy miesiace temu poraz pierwszy strasznie zsinialy mi ręce.Najpierw zaczelo sie od reki prawej uczucie puchniecia od srodka,pozniej reka zrobila sie sina az od palcow ,do karku...i za chwile przeszlo do reki lewej.Trwalo to moze z 5 minut. Ale od tego czasu ,prawie co drugi dzien mam wlasnie..

Cześć

.. ...oslabienie,bladosc moga byc,ale to sinienie nie jest normalne nawet po by - passach,jeszcze jedna ewentualnosc to zadzwonic do szpitala w ktorym byl operowany i powiedziec o dolegliwosciach. pozdrawiam dziś wieczorkiem odwiedziłam izbe przyjęć ( po wielu namowach ojciec wkońcu się..

PFO Z PRZECIEKIEM ZAGRAZA ŻYCIU?

.. ...czemu lekarze mówią że sinienie nie pojawia się przy PFO skoro u niego się pojawia...... lekarz na własne oczy widział go sinego Do ja Forum to miejsce gdzie wypowiadają się najczęsciej ludzie bez wykształcenia medycznego. Ludzie, którzy przeszli przez pewne doswiadczenia, których..

Objawy sinienie ust, brak śliny,wysokie tętno i niskie ciśienie

.. ...czasami ma takie objawy sinienie ust, brak śliny,wysokie tętno i niskie ciśienie, kiedy szczypał się w rękę nie czuł tego, chciałabym dowiedziec się czegoś więcej nie chcę Go straszyć ale potrzebuje argumentów aby zrobił badania, może ktoś miał takie problemy ze zdrowiem sinienie ust..