Sinienie rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 788

.. ...nasila i wtedy mam z tym sinieniem rąk taki problem nio to tyle co umnie czekam na wtorek na psychoterapie choc ta ksiazka którą czytam teraz jest jak psychoterapia tam sa opisane sceny identyczne jak chodziłam na grupowa 15 lat temu. i na koniec widze że wszystkie jakos sobie radzicie..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...wrażliwa. Objawia się sinieniem rąk i kolan,mam zimne dłonie i stopy,w bardzo niskiej temperaturze trace czucie w rękach,mam również czasem skurcze z bólami:serca,płuc i okolic mostka.Najczęściej pojawia się to wszystko gdy jest zimno,zestresuję się,zdenerwuję lub przejmę, a czasem bez..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...problem nie znika, ale sinienie rąk jest rzadziej i szybciej mija. Po wbiciu igieł mogę obserwować jak moje palce z sinych robia się różowe na moich oczach, bez rozcierania ich i w calkowitym bezruchu. To niesamowite i naprawdę dziala. Do choroby trudno się przyzwyczaić ale można ją..

Sinienie rąk, drętwienie, uczucie puchniecia rąk od środka

.. Mam 25 lat. Trzy miesiace temu poraz pierwszy strasznie zsinialy mi ręce.Najpierw zaczelo sie od reki prawej uczucie puchniecia od srodka,pozniej reka zrobila sie sina az od palcow ,do karku...i za chwile przeszlo do reki lewej.Trwalo to moze z 5 minut. Ale od tego czasu ,prawie co drugi dzien mam wlasnie..