Sintrom lek

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...przeciwkrzepliwych, np acenocumarolu ( Sintrom, Sincumar ). Jeżeli farmakoterapia niewydolności serca jest nieskuteczna można zastosować mechaniczne wspomaganie krążenia. Ostatecznym rozwiązaniem jest przeszczep serca. Na rynku pojawia się coraz więcej farmaceutyków znajdujących..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 4

.. ...przez 8 miesięcy brałam Sintrom w dawce 10 - 11 mg a INR i tak mi spadał poniżej 2. Od listopada jestem na innym leku.Warfin - ie którego niestety biore duzo bo 15 mg. ale INR jest przynajmniej stały bo nie spada poniżej - ch. podobnie jak ty ciagle mam pobierana krew z lewej reki i..

Sztuczna zastawka i normalne życie - Str. 3

.. ...trzeba brać większą dawkę Sintromu czy mniejszą?Wszystko pozapominałem... Większą dawkę ale to niech ustali ci lekarz najlepiej chociaz przy tak malym INR zwiekszenie o 1 ,2 mg i za pare dni powtorzyc badanie. Witam, ja biorę ACENOKUMAROL i trzymam INR w przedziale 2,3 - 3,0 ( 1/2..

Acenocumarol a uczulenie

.. ...leki zioła itp.. ? może sintrom - to samo ale jest lepszy ( inny producent ). czesc. biore juz ten lek 5 lat i tez mam podobnie ale tylko wtedy jak jest przekroczone tzw INR czyli powyzej 3.5. musze ten lek brac juz do konca zycia /mam wszczepiona sztuczna zastawke sreca aortalna/ Tak ze..

Sintrom czy kleksan?

.. ...od 2002 roku, biorę sintrom. Aktualnie rozważam mozliwość przejścia na kleksan. Wiem tylko tyle, że jest to lek w formie zastrzyku. Proszę o radę dotyczącą tego lekarstwa... Jak prezentuje się on w porównaniu do sintromu. Jaka jest jego cena? Sa jakieś skutki uboczne? Dziękuje z góry za..

niski wskaźnik INR

.. ...wszczepienia zastawki, zażywa SINTROM , a wskaźnik INR spadał i aktualnie ma na poziomie 1,5.Nie wiemy czy wobec tego powinien zwiększyć czy zmniejszyć dawkę leku. Zdecydowanie zwiekszyć - jaka to zastawka? A najlepiej w miarę szybko skonsultowac z lekarzem - za niski INR po wszczepieniu..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 15

.. ...odnośnie ustalania dawek Sintromu. Jak to u Was wygladało po operacji jak już byliście w domu? Byłam dzisiaj pierwszy raz w przychodni rejonowej, z wynikiem INR patrzą na mnie jak na 8 cud świata więc dzownię po raz kolejny do Anina gdzie byłam operowana i słyszę wyrzut że Oni nie mają..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 18

.. ...Pani ale ja zażywam Sintrom to on jest jedynym przeciwnikiem zajscia w ciaze. A gdyby bym zaszła to czekało by mnie 9 miesieczne lezenie w szpitalu i zażywanie zastrzyków w brzuch ( nie pamietam nazwy leku ).ale tez przeciw zakrzepowe. pozdrawiam wszystkim tykajĄcym zdrowych i wesołych..

Ablacja - gdzie robią najlepiej? - Str. 2

.. ...3 tygodniach brania sintromu zrobili mi kardiowersję. Leki brałem pojawaiały się dodatkowe pobudzenia nadkomorowe, po trzech miesiącach znowu migotanie i kardiowersja, potem po dwóch, po miesiącu itd. Nigdy migotanie mi nie przechodziło samo lub po podaniu leków nawet w końskich dawkach...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 18

.. ...jak wszyscy migacze Sintrom każde stłuczenie powoduje wielkie siniaki, więc trzeba zawsze zwracać szczególną uwagę na możliwość urazów. Marzy mi się odstawienie Sintromu i Cordarone ale ponieważ migotania jeszcze występują żaden lekarz nie pozwoli na to. Zaczynam się także oswajać z..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 56

.. ...sensu. Bierze tylko Sintrom i leki na nadciśnienie. Czuje się w miarę dobrze. Nie może nosić niczego przed * sobą * i biegać, bo szybko się męczy. Stara się w miarę normalnie żyć. Z * migotką * nie można się forsować, ale można żyć i trzeba ją pokochać, bo denerwowanie się nie sprzyja..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 62

.. ...Przez cały czas bierze Sintrom. Dodam, że migotania dostał w wieku 45 lat. Do Ninki! Myślę, że u męża nastąpiły zmiany strukturalne w sercu na skutek długotrwałego niedotlenienia. Cóż z migotaniem utrwalonym można żyć choć znacznie spada wydolność i do końca życia trzeba brać leki..

Aparat do mierzenia INR - Str. 2

.. ...wahania wskaźnika biorę sintrom 8mg , to duża dawka . skazana jestem na * dożywotnie * branie leku , a choruję na tromboflię 28 lat i trzymam sie dobrze , trzeba mieć pogodę ducha i duże poczucie humoru, czego u mnie pod dostatkiem ha ha a czego wszystkim zyczę . pa buziaki Witam..

Wysokie APTT i wizyta u hematologa

.. ...leków p/krzepliwych np. sintrom, acenocumarol, plavix stosowanych w chorobach serca, również zwykła aspiryna /polopiryna lub inne leki zawierające kwas acetylosalicylowy może wydłużać ten czas. Proszę zastanowić się czy nie pobierała pani takich leków. A do hematologa /specjalista chorób..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...1988r ). Cały czas na SINTROMie. We wrześniu 2007 przeszedłem operację usunięcia woreczka żółciowego metodą laparoskopową. Przygotowania do operacji polegały m.in. na przyjmowaniu zastrzyków heparyny w brzuch ( KLEKSAN ). Po operacji pojawił się problem z ustawieniem wskaźnika..

Sintrom a inne leki

.. ...- 3 miesięcy zażywam Sintrom. Niestety choroba wywołała spustoszenie w moim organiźmie. Miewam napady lękowe, ze stresu ( tak sądzę ) wypadła mi połowa włosów, widac już gdzieniegdzie łyse placki :/ Mam pytanie - chciałabym zazywać jakiś dobry preparat magnezu, witaminki wzmacnajace..

Acenocumarol a Warfin przy sztucznej zastawce

.. ...otwartym sercu i przyjmuję Sintrom 4mg - pozdrawiam Ewa. Sintrom to to samo co Acenocumarol brałem go na poczatku. Ten sam skład prawie tylko znacznie droższy był. Nie wiem jak teraz. Po trzech dniach brania Warfinu 5mg mam INR 2,5. Oby tak dalej. Pozdrawiam Witam Dziękuję za informację..

Rytmonorm, kardiowersja i ablacja

.. ...po niej bisocardu i sintromu, byłem u dr Fuglewicza i przepisał mi dodatkowo Rytmonorm, który mam brać do czasu następnej kardiowersji tj.za ok 1,5 miesiąca ( a potem ablacja jeśli kardiowersja nie przyniesie rezultatu ). Co możecie mi powiedzieć o rytmonormie? i Czy wg Was jest..