Sinupret

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 460

.. ...antybiotyk. Mam brać sinupret i pić szałwię i nagrzewać zatoki. A na ból jak już bardzo będzie bolało to nawet nurofen pozwolił wziąć. Kurcze jaki łaskawy. maluch na usg jest super. Tylko kawałkami go widać, ale od miesiąca główką w dół leży i prawdobodobnie już się nie odwróci. Ciekawe..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 280

.. ...jakieś witaminy, magnez sinupret na zatoki, odstawiłam wszystko i dopiero jest super... Agnes ale szczesciara z Ciebie,pozytywne myslenie swoja droga a bez lekow i tak nie wyjde z domu a w ogole to nie wiedzialam ze od kropli do nosa mozna sie uzaleznic,ale chyba tez to mam od kilku lat..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 281

.. ...więc brałam Zyrtec no i sinupret bo bolała mnie głowa amyślałam że to zatoki. Głowa - to były bóle napięciowe - minęły same. Do dziś nie wiem jak to robię ale minęły, bolałao mnie zawse po którejś stronie, często pod okiem, czasem kłuło leki p/bólowe nie pomagały. Zorientowałam się że to..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...przypadku przynosi mi ulge sinupred to jest lek ziołowy na rorzedzenie wydzieliny,ale tez na chwile mam wrażenie że mi po tym lepiej .A tak naprawde przyczyn kulki może byc wiele i tak jak ty najlepiej czuje sie zaraz po wstaniu,dlatgo czesto po wysiłu sie kłade bo to mi tez pomaga o..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 892

.. ...ibuprom zatoki , łykam sinupret i zobaczymy .Jak nie pomoże to trzeba będzie iść po antybiotyk . Poczytam co piszecie i musze obiad zrobić a póżniej piłka syna - na zajęcia z córą już nie mam siły dziś jechać . Pozdrawiam kochani ! WITAJCIE KOCHANI !NEFRI moja martyna ma chorobe..

Nerwica w ciąży - Str. 24

.. ...brałam prawie całą ciążę sinupret. W ciąży miałam operację nosa - przegrody i zatok. Tak więc katar ciągle. A na kaszel tantum verde w tabletkach, herbatkę z lipy i homeopatię. Herbatki z malin nie piłam, bo różne są opinie na ten temat i nie chciałam ryzykować. A co do wieku to..

Inhalacja na zatoki

.. ...temperaturze.Powtarzać kilka razy w ciągu dnia.Niebieski solux też bardzo pomaga. i wyeliminowac plesnie skoro jest na nie alergia. Polecam bardzo dobre tabletki ziołowe Sinupret...drogie ale skuteczne : ) )..

Ból z tyłu głowy a zapalenie zatok

.. ...się jeszcze dowiem o Sinupret bo podobno można nawet w ciąży, a on rozrzedza. * kazał unikać * chciałam napisać oczywiście ja na zapalenie zatok oprócz antybiotyku miałam 5x lampę solux niebieską i to mi bardzo pomogło,bo rano codziennie mi z nosa spływała ropa przez kilka dni.Ale jak..