Skaczące ciśnienie krwi

Wysokie tętno u 28 latka

.. Mój mąż ma skaczące ciśnienie raz 128/80 raz 65/101. Przy tym tętno 120. Często pocą mu się dłonie, ma uderzenia krwi do głowy. Czego to może być objaw ? Badania serca EKG, i inne nie wykazały jakiś zmian. Proszę o jakieś informacje. Odpowiedzi na pytania :patrz dzial kontakt serwisu www.kardiolo.pl - - - -..

Zmiana ciśnienia, wahania pulsu

.. ...normie: 123/80, 130/87 ale skaczący wysoki puls: 123, 145. To są wyniki mierzone w ciągu ostanich 5 dni, od wtedy kontroluje ciśnienie, bo wtedy dowiedziałam się , że coś z nim nie tak ( jestem honorowym dawca krwi, i własnie ostatnio mi nie wzieli krwi z powodu zbyt wysokiego pulsu w..

Złe samopoczucie

.. ...Witam Miałem problemy ze skaczącym ciśnieniem rozpoznanie to ciśnienie samoistne: Wykonane badania: 1.badanie krwi i moczu - w normie 2.Ekg i usg serca - w normie 3.usg i tomografia jamy brzusznej - w normie 4.badanie tsh t3 i t4 - w normie 5.badanie cholesterolu - podwyzszony cholesterol..

Interpretacja badania krwi i dziwne samopoczucie

.. ...oddychałem wolno i leżałem. Skaczące ciśnienie. jedni lekarze mówią że to nerwica ale inni że niekoniecznie. Bo na przykład jadąc ponad godzine autem zaczyna mi sie to wszytsko dziać po czym staje spaceruje chwile i przechodzi troche i jade dalej. Erytrocyty 6,1 mln/µl 4,2 -..