Skaczące oko

Nadciśnienie a kawa

.. ...ciśnienie jest różne tzn skaczące raz mam w porządku, a raz podwyższone.To bardzo mnie denerwuje i nie wiem co z tym zrobić. Mój lekarz przepisał mi lekarstwa - Gopten 2,0 brałam przez jakis czas ( około 0.5 h roku ) ale teraz przestałam bo miałam w miarę dobre. Także nie wiem co robić..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 102

.. ...spocone i do do tego skaczące ciśnienie, które potrafi się zmieniać bez powodu. Bardzo długo mi towarzyszył objaw zmęczenia i śpiączki, ale z czasem to musi minąć. Witam wszystkich...Postanowiłam napisać, ponieważ od trzech dni nie daje mi to spokoju...myślałam, że mam schizofrenie czy..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 46

.. ...nie zażywam nic i mam skaczące raz nisko a raz wysoko. Radzę sobie jak mogę i szczerze mówiąc nie bardzo się tym przejmuję. Życzę wszystkim zdrowia i pozdrawiam : - ) Witam Dorzuce pare slow na temat Rytmonoru a wlasciwie potwierdze, ze dziala on dobrze w poczatkowej fazie choroby - tak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 974

.. ...miałam problemów ze skaczącą temp. natomiast takie ukłucia w okolicy serca to moga być najprawdopodobniej nerwobóle ,którymi nie powinnaś się zamartwiać! Nati serdecznie Ci współczuję tej migreny. Moja kolezanka miewa podobne problemy i powiada zawsze ,ze nawet najwiekszemu wrogowi..

Nadciśnienie? a może coś innego?

.. ...wysokie, a w dodatku skaczące ciśnienie. Co to może być? Skąd się to bierze? Co powinnam zrobić? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, bo mnie to niepokoi. Ktoś z was ma może coś podobnego? Skaczące, wysokie ciśnienie? Po prostu idź z tym do lekarza a on na pewno przepisze Tobie..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...itp. do tego bardzo skaczące ciśnienie. Leczą mnie różnie z mniejszym lub większym skutkiem EEG wykazało zmiany w okolicy potylicy,ale tym nikt się nie zainteresował.Czekam na rezonas głowy,bo kolejny lekarz stwierdził duże uszkodzenie błędnika ( zawroty głowy często wysępujące..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...nocy z wielkim lękiem - skaczące oko i inne elementy - wzdychanie Najgorzej jest przy zmianie pogody ze słonecznej na pochmurną lub gdy długo śpię i jak jadę w długą trasę samochodem ( jako kierowca ) oraz gdy mam dużo wolnego i po dużym wysiłku fizycznym .Po długim śnie cały się trzęsę..

Nadciśnienie, choroby a długość życia

.. ...leczyc takie cos?? Podobo skaczące tez sie leczy, puls tez mam skaczący ale to chyba mam wlasnie problemy z nerwica lękową:( tez zazywam bisocard bo dzieki niemu nie mam tak ogromnych skokow tetna id zieki temu czuje sie spokojniejsza do matta - myślę,że za bardzo sie tym..

Nastoletnia nerwica - Str. 7

.. ...się wydaje,że oczy Ci skaczą, czy faktycznie jak ktoś na Ciebie spojrzy to widzi,że się ruszają? te lewe oko jak mi skacze to i inni widza ale ono nie skacze caly czas no ale przedewszystkim zalezy jak patrze jak patrze w dol to naj czesciej skacze jak bym naprawde miala tam cos..