Skąd zwyrodnienie kręgów szyjnych

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...wykryli jest dyskopatia i zwyrodnienie kręgów szyjnych .Pomóżcie mi przetłumaczyć sobie że zawał mi nie grozi. Do Gosi ja też kilka razy w panice biegłam do lekarza z objawami zawału zbadał mnie zrobił ekg wszystko ok to nerwy prosiłam o skierowanie na echo serca nie dał mówiąc że jestem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 25

.. ...stwierdzoną dyskopatię i stany zwyrodnieniowe kręgów szyjnych nawet kardiolog mi powiedział że przyczyną organiczną mojej nerwicy jest kręgosłup i cóż z tego jak ja nadal się boję że to od serca .Zanudzam wszystkich i Was pewnie też , w pracy i w domu jak słyszą * zawał * to nikt nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 65

.. ...mnie zdiagnozowali to zwyrodnienie kręgów szyjnych i helicobacter . Proszę pomóżcie mi uzmysłowić sobie że jestem zdrowa - boję się że mój lęk kiedyś rzeczywiście narozrabia i spowoduje zawał . Bardzo proszę napiszcie co Wam lekarze mówili o nerwicy - czy może się przyczynić do czegoś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...okazało się ,że mam zwyrodnienie kręgów szyjnych i piersiowych przeszłam różne zabiegi masaże ale poprawy nie odczułam . Moim zdaniem to właśnie nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból mocniejszy rano ,bo ja po przebudzeniu mam..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...może być spowodowany zwyrodnieniem odcinka szyjnego kręgosłupa lub też nieprawidłowym, nabytym ułożeniem kręgów szyjnych ( na skutek np. nieprawidłowej, permanentnej pozycji głowy, urazu; złego ułożenia głowy w trakcie snu przez wiele lat ), które uciskając na określone nerwy, czy nawet..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...tragedia. Co się okazało - zwyrodnienie kręgów szyjnych!!! Kupiłam tą poduszkę z gryką w środku i u wierzcie mi, że odkąd na niej śpię jak ręką odjął. Po pierwsze ból szyi ustąpił a co za tym idzie reszta problemów również. Nareszcie się wysypiam. Poczytajcie sobie o tym na lepszysen.pl...

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...ciśnienie,anemia a ja mam zwyrodnienie karku szyjnego i rehabilitant mówi że przez kręgosłup szyjny mogą być bóle i słabość rąk i nóg,zawroty i otumanienie głowy i wogóle wiele innych przypadłości o których nie wspomnę żeby nie wpadł kto w depresję: )Aniu a jeśli chodzi o Ciebie to chyba..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 535

.. ...choroby kregosłupa jak zwyrodnienia - jest zresztą tego troszkę.Ja w tym odcinku szyjnym mam na szczęście tylko skrzywienie bez zadnych zwyrodnień,dyskopatii czy problemóa z kręgami ale niestety na nieszczęście bo czasami ( chociażby dzisiaj ) boli niestety głowa.Zaczyna się to u mnie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...nerwicy, zasugerował raczej zwyrodnienie kręgosłupa, zwłaszcza na odcinku szyjnym - siedząca praca, może jakiś uraz. Na razie trzymam się tego, może to nie nerwica, a może i ona tylko nie tak straszna jak ją malują : ) Dla ciekawskich przytoczę co ów kardiolog * zasugerował * otóż przy..

Zawroty głowy po wymianie zastawki aortalnej

.. ...stwierdził , ze mam zwyrodnienie kręgów szyjnych - teraz jakos ustaly te zawroty to przyplatalo sie ciagle dretwienie palcow lewej dloni i tak jakby niedowlad...Sam nie wiem co to jest - cwiczenia rechabilitacyjne jakos mi to lągodzą ale ..: ) skutki uboczne zabiegu sa ...zwalam to na..

Straszne zawroty głowy i bóle głowy

.. ...wątpliwości : ) może masz jakieś zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym - sugeruję też wizytę u neurologa ona zleci właściwe badania - spróbuj tez panować nad postawą ciała dbaj o prostą szyję, pozdrawiam..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...szyjnych idżw tym kierunku Zwyrodnienia kręgów mogą dawać takie objawy Mój syn miał podobne objawy i własnie miał zwyrodnienia kręgów szyjnych dostał odpowiednie leki i tak pomału mu przeszło a ty męczysz sie bardzo długo za długo troche spróbuj pozdrawiam Zrobie to prześwietlenie kręgów..

Bardzo mocne migreny i ciągłe sztywnienie karku oraz jego ból 24/7

.. ...migreny właśnie z powodu zwyrodnienia kręgów szyjnych też może boleć głowa A jeżeli to migreny to musisz z tym żyć. Współczuję bo sama też to miałam lądowała w szpitalu jak nie radziłam sobie z bólem Jak by mi chcieli wtedy piłować czaszke na żywca to bym się zgodziła żeby tylko pozbyć..