Skierowanie do lekarza

Lecz nadciśnienie skutecznie

.. ...skutecznie , która jest skierowana do lekarzy i pacjentów i ma uwrażliwiać m.in. na problem nieprzestrzegania zaleceń lekarskich przez chorych - ważną przyczynę niskiej skuteczności leczenia nadciśnienia. Na świecie liczba osób z nadciśnieniem wrasta szybciej niż liczba ludności. Obecnie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...rytmu serca. Mam nawet skierowanie do jednej... na marzec: ) ) ) ( częstoskurcze wzięły mnie od połowy listopada ). Jakbym czekała do marca, to nie wiem co by się ze mną działo, ale nie ważne. Poszłam prywatnie. zrobiłam badania. Wyszło WPW. Wyniki dla jednych są oczywiste dla innych..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 49

.. ...ale nie do ciebie było skierowane pytanie. Do Norbiego710, nie wiem, co ci lekarze wmawiaja pacjentom. Ja miałam 2 mies. temu ablcję z powodu licznych dod. skurczy komorowych. Miałam 4000 na dobe. Po 5 tygdniach po ablacji miałam kontrolnego holtera, który wykazał 4 ( cztery ) skurcze..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 55

.. ...szczególów. Należałoby mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do poradni kardiologicznej i zarejestrować się w Poradni Kardiologii Dziecięcej przy Śląskim Centrum. Z naszego doświadczenia wynika że zabiegi te, pomimo że technicznie trudniejsze i bardziej stresogenne dla..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 57

.. ...przez nfz - trzeba mieć skierowanie na ablację od lekarza ). Mnie ablował dr Szumowski, prof. Walczak baaardzo rzadko już abluje, albo wogóle - najwyżej moze jakies najtrudniejsze przypadki. Ale dr Szumowski też jest bardzo dobrym ablatorem. Wiele osób tu z forum ablował. Ten sam skład (..

Operacja zastawki aorty - Str. 2

.. ...dziecięcym. Ale dostałem skierowanie do Zabrza. Nowy lekarz chciał mnie dokładnie zbadać i kilka miesięcy po pierwszej wizycie przyjechałem do szpitala na szczegółowe badania. Po 3 dniach postawiono diagnozę. Wymiana zastawki aortalnej i aorty wstępującej ( podczas badań wykryto tętniaka..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 39

.. ...bez sensu i dostałam skierowanie do innego lekarza, konkretnie na ablacje ... od razu udało sie nam skontaktować z owym doktorem... on także zadecydował o zabiegu... gdy wszystko mi opowiedział, byłam przerażona :( ... dostałam kartkę A4 z ewentualnymi komplikacjami ... ale mimo..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 44

.. ...zostałem kontrolnie skierowany na EKG i na tej podstawie lekarz powiedział że jeśli wyjdę od niego to tylko w karetce : ) zasugerowano mi wizytę u elektrofizjologa. Z racji zamieszkania wybór padł na prof. Walczaka. Oczywiście rownież dlatego że najbliższy równy Mu specjalista jest chyba..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 61

.. ...skierowała do kardiologa po skierowanie na ablację. Nie zdążyłam się nawet zacząć bać, bo termin miałam za kilka miesięcy, a oni dwa za dwa tygodnie zadzwonili, że jest miejsce abym przyjeżdżała do Katowic do Ochojca. Zabieg nieprzyjemny, ( jeszcze mnie nastraszyli, że jeśli nie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 63

.. ...tez pewnie trzeba miec skierowanie zeby tam sie dostac??? Witam! mam 22 lata i ablacje mam miec wykonywana 12.12 bardzo sie boje...kazdy mowi co innego aga 36 Tylko ablacja.Po pierwsze wizyta w Poradnii Zaburzeń Rytmu Serca,a potem ablacja.Skierowanie od lekarza rodzinnego,a dalej..

Echo serca - Str. 19

.. ...wizytę powinniśmy mieć skierowanie do szpitala od lekarza rodzinnego. Wizyta będzie wizytą w prywatnej przychodni. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Janusz Jeśli wizyta będzie w prywatnej przychodni to nie wymaga skierowania. Dziękuję za odpowiedź! we wtorek jestem umówiona na wizytę w..

Echo serca - Str. 34

.. ...lekarza,znowu nie dał skierowania na jakiekolwieg badania,nawet nie zalecił badania krwi,ojciec jest miesiąc po szpitalu,najgorzej to chyba wygląda wskaznik EF 15%,dlaczego lekarz nie robi badań kontrolnych?czy to za wcześnie?czy go ignoruje?a może lepiej zmienić lekarza?Jak Pani..

Echo serca - Str. 51

.. ...te badania zostałam skierowana po stwierdzeniu w ekg lewogramu, bloku prawej wiązki lewej odnogi pęczka Hisa i tachykardii, a badałam się w związku z częstymi omdleniami. Bardzo proszę o odpowiedź bo już nie wiem któremu lekarzowi wierzyć - każdy mówi coś innego bardzo prosilabym o..

Echo serca - Str. 53

.. ...te badania zostałam skierowana po stwierdzeniu w ekg lewogramu, bloku prawej wiązki lewej odnogi pęczka Hisa i tachykardii, a badałam się w związku z częstymi omdleniami. Bardzo proszę o odpowiedź bo już nie wiem któremu lekarzowi wierzyć - każdy mówi coś innego. Czy to możliwe, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...nikt nie raczył mi dać skierowania, zrobiłem sobie badanie choesterolu. Wyszło ok. 400. Z tym wynikiem i taśmą EKG poszedłem do innego lekarza. * - No... Na razie nic nie ma, ale musi Pan uważać... * . To było jedyne zalecenie jakie otrzymałem od * fachowca * !. Nie znam się na sercu i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...zrobić tomografię czy skierowanie dostanę od lekarza pierwszego kontaktu czy od specjalisty ?Jak wygląda to badanie ? Jezeli sprawa nie jest superpilna to w Polsce dlugo czeka sie na tomografie w spolecznej sluzbie zdrowia. Badanie polega na tym, ze lezy sie dluzszy czas nieruchomo w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 60

.. ...skorzystam.Dostałam skierowanie na tysiace badan,ale chyba ich nie zrobie,nie lubie lekarzy,przychodni ani szpitali.ZAzdroszcze wam Wy przynajmniej macie siłe walczyć ze swoja choroba ja NIE!Wszystko mi jedno co się stanie.A z nerwica napewno juz umre,przeciez nie da siejej wyleczyc,i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 95

.. ...przez NFZ.Potrzebne jest skierowanie od l.psychiatry lub neurologa.Czeka się długo ale warto.Byłam dwa razy i powiem Ci że większość stanowią ludzie młodzi.No to narazie pa .Pozdrawiam. Witam serdecznie, wczoraj już się nie odezwałam, bo jakoś szybko padłam. Jestem w domu, do wtorku na..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 5

.. ...jeszce pytanie w sprawie skierowan na badanie INR. ja biore je co miesiac a ostatnio rzadziej od mojej lekarki ktora nie chce mi wypisywac czesciej niz co miesiąć bo jak mowi jak chce miec czesciej mierzone to musze meic skieowanie od kardiologa. czy mozna dostac skeirowanie na dłuższy..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 7

.. ...rodzinny mi nie wypisze skierowania, bo nie ma wskazań. To jest tak: jak ci nic nie jest, to po co? a Gdzie profilaktyka? No więc sama o to dbam. No właśnie nie moge się doprosić od lekarza rodzinnego skierowania na badanie uważa że nie ma potrzeby czuje się dzisiaj fatalnie mam wysokie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...tachykardię,po czym dostałam skierowanie do kardiologa.Na wizytę czekałam miesiąc,zrobił ECHO i wszystko stało sie jasne,diagnoza - wypadanie płatka zastawki,wada wrodzona.Nie mogłam brać żadnych leków,bo karmiłam piersią i nie chciałam z tego jeszcze rezygnować.Lekarz zalecił magnez+B6..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 25

.. ...kardiologa, który dał mi skierowanie na Echo i Holtera. Echo mam za sobą - lekarz, który mi robił to badanie stwierdził , że moge być spokojna bo wada nie pogłębiła sie ( ostatnie Echo miałam ok. 10 lat temu ).Kardiolog przepisał mi Isoptin 40 twierdząc ,że poprzedni metoprolol już nie..

Ablacja Łódź - Str. 2

.. ...ablacja )konieczne jest skierowanie do szpitala z poradni zaburzen rytmu czy wystarczy tylko skierowanie do szpitala bezposrednio od kardiologa....? prosze o odp. Czesc : ) skierowanie do stymulacji miałam od lekarza pierwszego kontaktu, skierowanie do ablacji teraz też mam od niego,..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja?

.. ...NFZ trzeba mieć tylko skierowanie do specjalisty do ANINA od lekarza rodzinnego pozdrawiam magdalena dziękuję za szybką odpowiedź Kasiu, miałam częstoskurcze przed i podczas ciąży, były uciążliwe ale nie było tragicznie.. Mała urodziła sie przez cesarskie cięcie, jest zdrowa( w czasie..

Chelatacja - Str. 9

.. ...po co przychodzę po skierowania na badania? Nie wypadało mi parsknąć śmiechem... zostawię to bez komentarza... Jak chcę skierowanie na badania, pyta mnie ,,czy pani coś dolega * ...? Też nie skomentuję... Większość lekarzy nie jest, niestety, otwarta na wiedzę. O profilaktyce też,..

Częstoskurcz nadkomorowy u dziecka

.. ...dłużej, nie potrzeba skierowania, podaje nr telefonu do kliniki: 022 - 509 14 60, 022 - 509 - 14 - 61, 022 - 509 - 14 - 62. Jeśli nie będzie miejsc u Pana Profesora polecam wizytę u drugiego lekarza, który należy do zespołu ablacyjnego i od początku współpracuje z Panem Profesorem, to..

Ablacja gdzie lepiej? - Str. 2

.. ...Hej dostałam dzisiaj skierowanie na nablacje w rzeszowie w LUXMED u dr M. Fotymy czy jakoś tak. Czy ktoś może mi napisać czy jest to dobry lekarz itd. czy mam się czego bać?? Ja miałam ablację w Rzeszowie, w Asklepiosie ( skierowana byłam przez Luxmed ). Dr Fotyma asystował przy moim..

Acenocumarol a inne narządy - Str. 2

.. ...wygladam normalnie i skierowano mnie z podejrzeniem dny moczanowej do lekarza i na przeswietlenie watroby a z kliniki do ktorej pojechalam na wlasna reke zaraz po opuszczeniu tej naszej cudnie sie reklamujacej placówki nadbałtykiem zostalam zatrzymana bo nawet chodzic mi nie wolno było..

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...dowód oraz koniecznie skierowanie, bo w przeciwnym razie będzie to wyglądało, jakbyście przyjechali na ablację prywatnie i chcecie za nią płacić. Skierowanie może być od lekarza pierwszego kontaktu. Następnie kierują was na oddział ( po wyjściu z izby na główny korytarz idzie się w lewo,..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 20

.. ...pierwszy raz bo tez miałam skierowanie i prawdopodobnie czekała mnie ablacja a okazało sie ze w ogóle nie muszę mieć tego robione dostałam leki i mam zacząć normalnie żyć i to jest lekarz który trzyma 45 minut i na każde pytanie odpowie i mam kontrole za 3 miesiące tan lekarz jest ze..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 23

.. ...mieć zabieg ABLACJII ? Skierowanie na zabieg wypisał lekarz który juz w przychodni mojego rejonu nie pracuje i czy w związku z tym skierowanie jest nadal aktualne. W Styczniu 2007 roku lerzałam w szpitalu miejskim z powodu nasilenia ARYTMII i wspomniałam ordynatorowi odziału wewnętrznego..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 27

.. ...męczyć się dalej. Wypisał skierowanie na ablację w Ochojcu. Powiem szczerze, jak pomyślę o tym to włos mi dęba na głowie staje. Po prostu boję się jak diabli * grzebania w moim seruchu * . Lekarz powiedział mi, że zabieg trwa około 3 - 4 godzin, potem 2 - 3 godzin * obserwacji * i do..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 17

.. ...zostalismy na srode skierowani do kliniki do zabrza wierze w to ze tam napewno moze nie ulecza ale doprowadza serduszko naszej pociechy do zdrowia nasz maluszek przy wypisie ze szpitala tj 25.03.09 mial EF 44% W DNIU 08.04.09 mial EF 52% a w 13.05.09 mial EF 39% nie wiem co to znaczy..

Po ablacji

.. ...Radzilabym Ci wziac skierowanie od lekarza rodzinnego do kardiologa do ambulatorium przy klinice kardiologii i on ustawi Ci leczenie. Jezeli czegos nie rozumiesz ze swojej choroby to pytaj lekarza do skutku o karzdy szczegol az wszystko bedzie dla Ciebie jasne. Jak masz do mnie jakies..

Po ablacji - Str. 17

.. ...dali mi opacorden i skierowanie na konsultację do Kliniki Kardiologii PAM. Tam sie dowiedziałem że zrobią mi ablację ( nawet nie wiem jaki lekarz tego dokona ) i wszystko wróci do normy. Termin mam na 11.07.08r czyli w ten piątek : ) zabiegu sie nie boję, ale... po przeczytaniu wielu..

Szybkie tętno

.. ...przedsionku - i dostalam skierowanie na ablacje. Termin - lipiec/sierpien. Czekam cierpliwie na telefon. Mimo, ze wiem od lekarzy, ze moje zaburzenia sa niegrozne dla zycia ( mam tez oczywiscie odpowiednia farmakologie, regularnie ja stosuje ), to mam przez to sporo roznych barier..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...zostalo zlozone moje skierowanie na zabieg, lekarz powiedzial mi, ze czas oczekiwania jest do 3 miesiecy. Ja wtedy chyba zrobilam niechcacy wielkie oczy, jakby zapominajac jak to jest w naszej sluzbie zdrowia ; ) ) ) A on mi na to, ze w szpitalu w Aninie jeszcze dluzej sie czeka, wiec..

Częstoskórcz napadowy a ciąża i poród

.. ...powiedzieć mu żeby dał mi skierowanie na cesarkę bo wydaje mi się że poród siłami natury jest ryzykowny. Co oni ze mną zrobią jak będę rodzić i nagle będę miała atak ( 180/min ), kogo będą ratować mnie czy dziecko? Czy któraś z Was rodziła i miała taki problem w czasie porodu?? I czy..

Częstoskórcz napadowy a ciąża i poród - Str. 2

.. ...swojego dlatego zażądam skierowania na cesarskie cięcie. Lekarze to bagatelizują bo to nie ich zdrowie i dziecko a ja mam prawo się obawiać. Pozdrawiam. W niedziele dowiem się co mi powie kardiolog odnośnie mojego porodu. Dam znać. Ja dzsiaj po raz kolejny usłysząlam, zę poród..

Niedoczynność tarczycy - Str. 16

.. ...lubia, w koncu dal mi skierowanie na badanie, tsh mam fatalne( jak to powiedziala lekarka ), czy te wszyskie dolegliwosci moga wynikac z tarczycy? jak mam sobie poradzic? matura za tydzien a ja zasypiam nad ksiazka... w genach mam raka - wszyscy w rodzinie na to umieraja, strasznie sie..

Niedoczynność tarczycy - Str. 17

.. ...rację. Dostałam od endo skierowanie na USG pod kątem hashimoto. Dziś byłam na USG. To są właśnie początki hashimoto tak stwierdził już sam radiolog. Pozdrawiam TPO, cieszę się, że mogłam Ci pomóc. Fajnie, że trafiłaś na forum Hashi, dziewczyny z forum wiedzą więcej niż niejeden lekarz...

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...że nie na zapalenie uszu. Bo miałam wrażenie, że się przesłyszałam. Taka diagnoza zniechęciła mnie do dalszych wizyt u lekarzy. Proszę poradźcie co robić. Czy moje objawy sa podobne do którejś z was ?..

Niedoczynność tarczycy - Str. 21

.. ...wyszło: 11,80. Dostałam skierowanie do poradni endokrynologicznej. Lekarz endorynolog zlecił powtórne badanie hormonu tarczycy i tym razem TSH wyszło: 15,003. Endokrynolog stwierdził że to niedoczynność tarczycy i zapisał mi lek: Letrox 50. Biorę go od tygodnia. Powtórne badanie na tsh..

Ablacja

.. ...Katowic na konsultacje ze skierowaniem od lekarza zakładowego, które nawet nie było dla konsultującego najwazniejsze. Gdy ablator stwierdził, że ablacja jest konieczna i pilna - odnotował to w zeszycie, dał kwit do sekretariatu i już... zostało czekać na telefon i zadbać o skierowanie..

Ablacja - Str. 4

.. ...chłopak który został skierowany na rentę dostał ją dożywotnio,nie tymczasowo,skierował go lekarz kardiolog od razu po ablacji,Dowiwdziałam się też że to nie pierwszy i nie ostatni pacjent który dostał rentę. A w jakim szpitalu były wykonywane te ablacje, po których kierowano na rentę?..

Ablacja - Str. 7

.. ...poprosić ew. zażądać skierowania do poradni zaburzeń rytmu serca, a tam specjaliści od tej przypadłości ocenią czy konieczna jest ablacja. Mnie lekarze leczyli 6 lat bez efektu tabletkami aż sama wymogłam na nich skierowanie do specjalistycznej poradni, a tu powiedziano mi, że tabletkami..

Ablacja - Str. 9

.. ...potrójnym recydywistą. Skierowanie w grudniu, termin w styczniu. Wszystko świetnie zorganizowane. Lekarze jak zwykle mili, serdeczni i kompetentni . Jest jeden nowy młody doktorek. Wyjątkowo miły i serdeczny. Zastanawiam się po co ludzie piszą takie bzdety. * Oczywiście musi upłynąc jaks..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 2

.. ...pierwszego kontaktu daje skierowanie to skorzystajcie. PS. Asia palenie rzuć bo na pewno ci nie pomaga a do tego za kilka lat nie będziesz musiała używać perfum bo i tak nie będzie ich czuć pozdrawiam powiem tyle co mi kardiolog dziś powiedział na temat wykrycia szmerów na sercu przez..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 3

.. ...nie dostałam żadego skierowania na badanie. Świedczy to o tym że lekarz zaniedbał czy że nic nie trzeba robić ? prosze o odp na moje gg : 2622218 część!!u mnie w dzieciństwie stwierdzono szmery w sercu,póxniej mój wspaniały pediatra stwierdził że szmerów już nie ma,a bóle w klatce..

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny

.. ...czasem dostaję nawet skierowanie kiedy czuje się dobrze,a co dopiero kiedy naprawdę go potrzebuję.Nie rozumiem więc zupelnie,jak Ty możesz spotykać się z odmową. Może jednak przyjedż do sz - na?? Dam Ci wtedy namiary na moją lekarz rodzinną,ktora zna naprawdę świetnych kardiologów,no i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...lekarzy,Neurolog mi dala skierowanie na tomografie( balam sie ze to guz lub tetniak )ale jest ok,moze zacznij brac magnez?ale idz do lekarza po co masz sie zamartwiac? pozdrawiam duzo zdrowia zycze Do Gonia - Dzięki za odpowiedz. U kardiologa bylem 2 miesiace temu. Sądzilem, ze ten ucisk..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...wymoc na nim wydanie skierowania na rezonans, powiedział, zebym sie * nie wygłupiał * ... Jak stwierdził - sm ma inne objawy, a to, że przypisujemy sobie rózne choroby ( ja np. sm, guza móżgu, tetniaka ), to wynika z zaburzeń naszej psychiki...Zreszta, w ub. tygodniu lekarz internista (..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 17

.. ...tym samym dniu dał mi skierowanie na psychoterapie do psychologa.Tak więc jestem już po pierwszym spotkaniu z psychologiem,teraz 5 września mam kolejną terapię. DO IWONKI: Iwonko nie bój się zrobić badań,zrób to dla własnego bezpieczeństwa,spokoju ducha no i dla swojej rodziny.Masz dla..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...jest nie tak.Dostałem skierowanie na neurologie.Zanim tam dojechałem atak przepotężny w aucie.Skórcz w szyi,uderzenie gorąca, nogi i ręce jak wata.Ruszałem nimi ale gryząc palce nie czułem tego.Lekarz mnie wyśmiał!!!Przysięgam,on się ze mnie śmiał.Neurolog ze Szpitala Marynarki Wojennej..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 5

.. ...pogotowie i nie zażądał skierowania do szpitala,mnie tu już by nie było.Dlatego,że lekarze z SORu powiedzieli,że karetka by nie dojechała,i nawet jeśli by się udało wrócić krążenie to by doszło do zmian w mózgu.Podczas zbierania wywiadu z lekarzami w trzeciej min.nastąpiło..

Wysokie tętno i chwilowa utrata wzroku

.. ...oczywiście ). Nie dostałam skierowania na żadne dodatkowe badania ani do żadnego specjalisty. Mam pić ziółka przez 2 tyg a potem się zobaczy. Zaczeło mnie to teraz martwić więc chyba powinnam wybrać się do innego lekarza. Witaj,Asiu! Tak, nadcisnienie ma ze wzrokiem scisly zwiazek - wiem..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...lekarza rodzinnego po skierowanie najpierw do kardiologa. Pozdrawiam Witajcie!Mam 32 lata i od 6 lat się borykam z tą tachykardią,naszcząście nie przekroczyłam jeszcze chyba 160 uderzeń na minute, jednak dopiero mieciąc temu zwyły lekarz rodzinny, rozpoznał u mnie częstoskurcz,podczas..

CK-MB - Str. 3

.. ...i koniecznie zażądaj skierowania do pulmonologa i neurologa - powinnaś jak najszybciej powtórzyć spiromertię,rtg klatki piersiowej,moze jeszcze zrobić eeg albo tomografię( rezonans magnetyczny ). Jestem prawie pewna,że po takich badaniach lekarze będa wiedziec o wiele wiecej i pomoże Ci..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...potwierdził dostała skierowania na badani i potem zabieg. wszystko się dobrze skończyło i blizna jest niewielka - właściwie nie widać że miałam zabieg. lekarz który mnie operował powiedział że miałam szczęcie i ze nie można niczego lekceważyć nawet jak nam się tylko wydaje. na szczęście..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...neurologa tzn,on dal skierowanie na tk glowy i punkcje ledzwiowa w szpitalu,oba wyniki wyszly dobre,a lekarze dalej nie wiedza co maja mi poradzic na nie.Tak wiec mecze sie zawsze 3 - 4 tyg.az bole przejda na chwile a potem znowu. Aga, od 20 dni przyjmuję taletki pramolan prepisane przez..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...znowu, to w końcu dał skierowanie na EEG głowy, które nic nie wykazało - wszystko w porządku. Zrobiłem też prześwietlenie tylnej części głowy i wyszło że mam skrzywioną lordozę w kręgosłupie szyjnym. Więc lekarz stwierdził, że to NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY. Ale ja jako niedowiarek z tymi..

Interpretacja koronarografii

.. ...sie leczyć bo dostał skierowanie ale chciałbym żeby jakiś forumowy lekarz zinterpretował wyniki badania. Bede pisal dokladnie tak jak na opisie z karty pacjenta Koronografia: LCA - pień bzm. LAD ostialnie zwężony ok 50 - 70%, proksymalnie zwęzony ok 60 - 70%. D1 ostialnie ok 70%. Duża IM..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...pokierował.Natychmiast zostałem skierowany do Pierwszej Kliniki Kardiologii w Katowicach - Ochojcu,ze względu na stan.Docent i inni lekarze byli naprawdę mną zainteresowani,dwoili się i troili co wybrać...w moim przypadku.Obecnie czekam na operację na otwartym sercu...ale nie panikuję;..

Wypadnie płatka zastawki mitralnej a alkohol

.. ...temu mój lekarz dał mi skierowanie na krew i znowu na ekg i niby nic raz mi robili zdjecie klatki ale to wszystko zanim zaczeły sie te * stawania serca * ogolnie mieszkam w londynie i poprostu wydaje mi sie ze lekarze maja wyjebane na mnie mysla pewnie sobie ze ooo glupi polaczek..

Częstoskurcz nadkomorowy a komorowy - Str. 2

.. ...moja kardiolog popros o skierowanie do kardiologa a rozwiejesz swoj klopot glowa do gory nie jest tak zle pozdrawiam czesc stwierdzono u mnie czestoskurcz nadkomorowy.Niewiem jak sobie z tym radzic.Czuje sie bezsilny,bardzo przeszkadza mi to w pracy.Mam ciagle obawy ze znow mnie..

Stymulacja przezprzełykowa

.. ...nadkomorowym zostałam skierowana na dodatkowe badanie pod nazwą: stymulacja przezprzełykowa.Już sama nazwa przyprawia mnie o dreszcze.Może ktoś, kto doświadczył takiego badania mógłby coś na ten temat powiedzieć, bo lekarz uprzedził mnie tylko,że nie jest to badanie przyjemne. Z góry..

Angina ciągle powraca

.. ...dobrze radze idz po skierowanie do szpitala. pozdrowienia ja rok temu miałam ostrą anginę dostałam antybiotyk po którym miałam NZK aż 7 razy mam teraz wszczepiony defibrylator.Muszę wytnąć migdały i skończą się klopoty z gardłem,tak powiedział lekarz itobię też radzę powtorze po innych:..

Xanax (alprazolam)

.. ...dostać i trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego ) oraz prowadzi prywatną praktykę w gabinecie przy ul. Róży Wiatrów 9a we Wrocławiu tel 363 - 33 - 44 i też trzeba dość długo czekać na wizytę. Dr. Fuglewicz specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach ablacji. Ja akurat nie..

Gorączka po operacji zastawki

.. ...i jak się będzie utrzymywać, to zadzwonic... Tu nie ma na co czekać... Skierowanie od lekarza rodzinnego na kardiologie - to jest poki co pilnie potrzebne!! Mam wizytę umówioną na 2.06. zobaczymy.....

Różnica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych

.. ...lisopada, bo już mam skierowanie od lekarza 1 kontaku, a takie skierowanie ważne jest 1 miesiąc. czas powoli leci, a ja ze strachu chyba umrę przed badaniem Czuję się fatalnie zarówno fizycznie, jak i psychicznie ( a nerwicę lękową też już mam za sobą i to bardzo silna ). Nie mogę sobie..

Odczyt z EKG a leki

.. ...też bez jakiegokolwiek skierowania wykonać nigdzie echo serca odpłatnie. Lekarz na podstawie EKG przepisał mi Concor Cor 1,25mg, czyli bisoprolol w najlżejszej postaci. W skierowaniu do poradni specjalistycznej jako rozpoznanie napisał Syndrom Barlowa. Wyczytałem, że przed zastosowaniem..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...,że było ok!Zostałam skierowana też do poradni specjalistycznej( kardiologicznej ) do Warszawy bo u mnie w mieście takowej wtedy nie było ! Nikt tam nie traktował mnie jak * szurniętej * na punkcie jakichś tam skurczy!!!Kiedy tylko było pogorszenie zjawiałam sie w Stolicy u lekarza ! - 3..

Dodatkowe skurcze - Str. 36

.. ...specjalistą.Dostałam ponowne skierowanie na holtrra bo to co miałam ze sobą robiłam rok temu.POZDRAWIAM i zdrówka wszystkim życze. Krycha co ci powiedzial lekarz. Krycha jak ty odczówasz te skurcze dokładnie. Tom jak ci mam to opisać tak poprostu to mam tat puk przerwa znowu puk i..

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...porządku! mam jeszcze skierowanie na ENG:( czesc dziewczyny : ) no w koncu bylam u tego lekarza ostukal opukal zrobil echo i stwierdzil ze wzsystko jest ok poza tym ze droga przewodzenia w moim sercu nie biegnie tak jak powinna tylko omija wzel spowalniajacy te impulsy elektyrczne czy..

Dodatkowe skurcze - Str. 67

.. ...serce ze szok,dostalam skierowanie do kardiologa i psychiatry,przepisala mi dodatkowo krople milocordin,mialam cisnienie 160/105 zawsze mam wysokie u lekarza,chyba choroba bialego fartucha: )nerwica serca ponoc dopada osoby zbyt wrazliwe,za bardzo przejmujace sie wszystkim dookola,zyje w..

WPW a ablacja - Str. 5

.. ...na ablacje,dostałam skierowanie z zabrza( to bedzie za 3 lata - takie tam sa kolejki - oczywiscie bedzie robiona w trybie pilnym ).Obecnie szukam mozliwosci wykonania jej szybciej,zeby zyc juz normalnie,bo moje zaburzenia utrudniaja mi zycie.Leki probowalam odstawic pod kontrola..

Hipercholesterolemia, jak leczyć?

.. ...rodzinny lub niech da skierowanie do kardiologa Mój mąż tez ma hipercholesolemię i nie trzeba iść do lekaża tylko lekarz rodzinny wypisał mu skierowanie do gastrologa i ten wypisał tabletki i dietka oczywiście kontrolować trzeba cholesterol razem z frakcjami i jest ok pozdrawiam..

Angioplastyka PTW

.. ...Witam ! Moja mam dostała skierowanie na angioplastyke PTW nie wiem co to znaczy? lekarz tak mówił językiem lekarskim ze nie bardzo wiem o co chodzi. Jeśli ktoś miała cos podobnego lub wie cos na ten temat to proszę o jakiekolwiek informacje i czy jest to niebezpieczne? z góry..

Miałam już trzy ablacje, czy ktoś miał więcej?

.. ...konsultacji a najlepiej po skierowaniu przez polskiego lekarza elektrofizjologa .Prof. Walczak ma dobry kontakt z frofesorami z zagranicy ,uwarza się że najwiekszym doświadczeniem w migotaniu przedsionków ma Bordeaux we francji u prof ( czytaj ) haizegera. Ja tam byłem i potwierdzam..

Kołatanie serca a migdałki, czy jest zależność?

.. ...- ja właśnie dostała skierowanie na usunięcie migdałkow bo mam w nich jakies ropnie od stanu zapalnego. zapytaj kardiologa czy nie powinienej usunąć tych migdałków póki jeszcze nie jest za póżno. miłąeś badania w kieruknu zapalenia mięsnia sercowego? pogadaj z lekarzem to może być ważne...

Zastawka mitralna - jaki lekarz wyda skierowanie?

.. ...który powinien wystawiać skierowanie na to badanie .Proszę napiszcie jaki lekarz powinien wystawiać takie skierowanie.Czy kardiolog,a może lekarz rodzinny?Pozdrawiam w sumie kardiolog bo on Cie prowadzi ale jesli robi jakeis problemy lekarz rodzinny powinien dac ci skierowania,..

Moja arytmia serca, lekarz nie podejmie się leczenia

.. ...profesora Walczaka. Skierowana zostałam celem ustalenia wskazań do badań elektrofizjologicznych i ewentualnego leczenia inwazyjnego. Jednak nie otrzymałam żadnej pomocy. Rok później, dostałam atak na lekcji w szkole. Straciłam przytomność. Zostałam karetką pogotowia przewieziona na..

Szybkie tetno II - Str. 6

.. ...zatokową i WPW. Dostałam skierowanie do lekarza na Spartańską i prawdopodobnie będę miała robioną ablację. Trochę się przeraziłam tym co tutaj wyczytałam, ale może okaże się, że ten zabieg nie będzie konieczny : ) Mam tylko pytanko, bo niestety kardiolog plącze się w zeznaniach ; )..

Bajpasy - gdzie najlepiej?

.. ...świetna. Pytaj tez o skierowanie do sanatorium i od razu się starajcie. To też ważne. To tato ma się czuć uspokojony psychiczne pod opieką lekarzy a dom daje mu jedynie poczucie bliskości rodziny, ale tylko to. On wie, ze się na tym nie znacie i ze to co mówicie jest od laików. On będzie..

Jakie badania przed wizytą u kardiologa?

.. ...samoistnie. Kazano mi wziąść skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do kardiologa... Terminy są przerażające... wkońcu udało mi się znaleźć na 20 grudnia. Pani powiedziała tylko tyle, że mam przynieść wymagane badania. Gdy pytałam co oprócz ekg, krwi itd. odpowiedziała że lekarz..

Ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej

.. ...lisopada, bo już mam skierowanie od lekarza 1 kontaku, a takie skierowanie ważne jest 1 miesiąc. czas powoli leci, a ja ze strachu chyba umrę przed badaniem Czuję się fatalnie zarówno fizycznie, jak i psychicznie ( a nerwicę lękową też już mam za sobą i to bardzo silna ). Nie mogę sobie..

Dwie zastawki nie działają - jak pomóc mojej mamie?

.. ...internisty i poprosi go o skierowANIE DO KARDIOLOGA ALE JA PODEJRZEWAM ZE JESLI NAPRAWDE BYLOBY POWAZNIE Z JEJ SERCEM TO INTERNISTA OD RAZU DALBY SKIEROWANIE DO KARDIOLOGA!!A moze Twoja mama ma nerwice serca?? Napewno musi miec zrobiony komplet badan!!! dlatego wygon ja do lekarza jak..

Balonikowanie

.. ...balonikowanie. Na drugie dostal skierowanie na czerwiec i wowczas lekarz przeprowadzajacy zabieg powiedzial, ze jeszcze jedno czeka go za pol roku. To samo potwierdzil lekarz prowadzacy. Tymczasem kasa chorych wysyla tate na 3 zabieg juz ( jutro ). Lekarz prowadzacy jednak jest zdania,..

Nadciśnienie - dobry lekarz z Gdańska

.. ...ale nik nie chce dać skierowania do szpitala, niby jeszcze się nie kwalifikuje.Lekarz przepisała jej - nie wiem czy dobrze pisze CAPTOPRIL,FUROSEMIT,Enarenal 10 - po którym ma silne bóle głowy i po mimo to nadal ma wysokie ciśnienie. Nie wiem czy to żle dobrane leki i czy nie ma ratunku...

IBIS w Wawie i 2 nazwiska lekarzy - ktoś zna?

.. ...ja czyli Jola .miałam skierowanie na Spartańską ale doktor Pytkowski robił mi ablację na Kaczej jak wyniki powiem za miesiąc.Klinika nowoczesna atmosfera straszna opieka słaba - serwis dla Ludzi - młyn. Ja miłam to za darmo.Na ten rok byłam podobno ostatnia.Pozdrawiam Jola, napisz prosze..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...neurologa, zostałem skierowany na rezonans magnetyczny. Wyniki były prawidłowe. Wcześniej miałem inne badanie, to takie co podłaćzają kabelki do głowy : ) lekarz stwierdzil ze mam nerwice. Dostałem leki : Cimnarizinum i i kropelki Dihydroergotainium. Głowa przestała boleć. Przec cały..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...maleńkie i nic nie znaczące skierowanie. Ja nie jestem lekarzem i nie wiem na jakie badania powinnam być kierowana. Poprostu ufałam. Jednak nie można tak długo tego ciągnąć jeśli objawy przeszkadzają w pracy, życiu osobistym i odbiają się na wszystkich ludziach z mojego otoczenia...

Rozległy zawał ściany przedniej i koniuszka

.. ...najmniejszym wysiłku i skierowaniem do szpitala zgłasza się na Izbie Przyjęć. EKG w normie. Zostaje hospitalizowany( no jeśli Pan tak chce.. ). Mija pobytu w szpitalu dzień pierwszy, dzień drugi, trzeci. Czwartego dnia lekarz1 przeprowadza EKG wysiłkowe. Ból w piersi Brata narasta a EKG..

Szmer serca u 2 latka

.. ...szmer na sercu i mamy skierowanie do kardiloga. Bardzo sie boje...mam nadzieje ze to jakas pomylka. Powiedziala mi ze dzieci maja szmery do ktoregos tam wieku ale zeby to zbadac Wczesniej syn przebyl dwa razy zapalenie oskrzeli no i wiadomo przeziebienia Nie jestem lekarzem ale sama to..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 3

.. ...mnie dostałem właśnie skierowanie do kardiochirurga celem kwalifikacji do zabiegu operacyjnego ( wg kardiologa choroba nie cofnie się pomimo stosowania przepisanych leków, nie pomoże też żadna rehabilitacja, leczenie uzdrowiskowe ). Czekam na spotkanie z kardiochirurgiem i jego opinię...

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...potrafi nic zrobic,jego skierowania sa nie trafne( np napisal mi podejrzenie wrzodow ktorych we wczesniej wykonanej gastroskopii nie stwierdzono,nastepnie wysyla mnie na oddzial neurologii,wiem chce dobrze ale lekarze z pobliskiego szpitala nie przyjmuja mnie ze skierowaniem )raz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 20

.. ...robil USG tarczycy i skierowania mi nie dal. Teraz jestem glupi i nie wiem komu wierzyc bo ktorys z lekarzy sie myli. U mnie też stwierdzono nerwice serca...Miałam robione echo serca,i wyniki były dobre...Lekarz powiedział mi,że bóle mogą być spwodowane niedobrem witamin... Dostałam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...znajomosci..i powinnam dostac skierowanie..a moj lekarz po prostu mi go nie da bo nie wie co oznacza wynik badania..Eh..Pozdrawiam Was wszystkich!! Witaj Mycha. Po pierwsze zmień szybko lekarza bo to jakis niekompetentny czlowiek,po drugie rozumiem Cie doskonale,bo jak bylam w twoim..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...pomógł. Jak ja chciałam skierowanie od lekarza rodzinnego, to mi powiedział, żebym na razie poleczyła się ziołowymi tabletkami, i jak mi bada puls jak mam 99 to mówi, że jestem nerwusek. Trochę to beznadziejne dla mnie, bo nerwusek nerwuskiem, ale ludzie od nerwicy mięśnia sercowego już..