Skierowanie do sanatorium

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 844

.. ...lekarzy,no i dał mi skierowanie na rezonans...jak zobaczyłam co mi wyszło...była awantura w moim szpitalu aż dwa skierowania dostałam na rehablitację i do sanatorium...ale nie pojechałam,bo się bałam( :...akurat miałam taki czas...dużo mogłabym napisać o tej cholernej chorobie,mam parę..

Bajpasy - gdzie najlepiej?

.. ...świetna. Pytaj tez o skierowanie do sanatorium i od razu się starajcie. To też ważne. To tato ma się czuć uspokojony psychiczne pod opieką lekarzy a dom daje mu jedynie poczucie bliskości rodziny, ale tylko to. On wie, ze się na tym nie znacie i ze to co mówicie jest od laików. On będzie..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 8

.. ...ośmiomiesięcznego. Jesteśmy skierowani do Krakowa,polecacie Jana Pawła II? Proszę powiedzcie jak znoszą operację Wasi bliscy i co później? Jest jakaś dieta, rehabilitacja, sanatorium??? Co wolno robić a co jest zakazane? I jakie są szanse że wszystko się uda i nie wróci? Nie chcę..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 4

.. ...trzeba chodzic i prosić o skierowanie,jeżeli ktoś wie to prosze odpiszcie gdzie kierują z Krakowa, Tak jest kierowany bezposrednio , z woj. malopolskiego najczęsciej do Rabki Witam,kochani czy może mi ktoś odpowiedzieć jak długo trwa pobyt w sanatorium po operacji zastawki ? czy..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 11

.. ...Zona dostała z marszu skierowane na rehabilitacje do sanatorium? Prosze odpowiedz lub kliknij na GG, bedzie szybciej, Jestem taka jak Ty troche może za duzo bym chciala wiedzieć, ale Ty to rozumiesz, bo to samo przeżywałeś. Pozdrawiam Was cieplutko JOANNA Czy kogoś opwerował dr...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 40

.. ...kardiochirurg powinien wystawić skierowanie do sanatorium? Czy ma prawo odmówić? Witam, jestem 2 lata po operacji zastawki w Katowicach ochojcu. Przy wypisie ze szp[itala dostaje się skierowanie do szpitala rehabilitacyjnego. Ja byłam w Nałęczowie 3 tygodnie ( delikatne ćwiczenia,..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 41

.. ...do Lejdi.Rozumiem, że skierowanie dostarczyłaś do NFZ w swoim regionie. Jak szybko udało Ci sie załatwić, że mąż bezpośrednio ze szpitala pojechał do sanatorium. Jestem z centralnej Polski, a tu NFZ nie kwapi się z tak szybkim rozpatrywaniem wniosków ( na sanatorium czeka sie 1,5 - 2..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...cwiczenia,nastepnie tato dostanie skierowanie do sanatorium rehabilitacyjnego,ale najwazniejsza sprawa to taka ze musi chciec sie rehabilitowac i duzo cwiczyc ,dlatego tak wazna jest cierpliwosc i wytrwalosc ,a wtedy sama zobaczysz ze wszystko bedzie jak dawniej. bardzo duze znaczenie ma..

MIDCAB Echo serca

.. ...Mama powinna dostać skierowanie na trzytygodniowy pobyt w szpitalu sanatoryjnym /tak to się nazywa/ i to skierowanie powinien natychmiast po operacji załatwić lekarz rodzinny / jeśli nie zostało załatwione już w szpitalu/.Proponuję starać się załatwić mamie sanatorium * Trygław * w..

By-passy w Aninie

.. ...razu załatwiajcie mamie skierowanie na rehabilitację do szpitala - sanatoryjnego na turnus rehabilitacyjny.Ja proponuję starać się załatwić turnus w sanatorium * Trzygław * w Świnoujściu.Byłem tam we wrześniu i byli tam ze mną ludzie po operacjach robionych w Aninie,Bytomiu, Lublinie no..

Sanatorium po zawale serca

.. ...sanatorium są kiepskie.Skierowanie do sanatorium wypisuje lekarz rodzinny.Na leczenie poszpitalne mi też wypisywał lekarz rodzinny.Pozdrawiam! wiem, ze mozna najpierw odbyc rehabilitacje w osrodku przyszpitalnym, a potem udac sie do sanatorium. Jednak czy jest sens poltora roku po zawale..

Sanatorium po zawale serca - Str. 2

.. ...pacjent powinien otrzymać skierowanie do szpitala uzdrowiskowego. Proszę poczytać na stronkach internetowych NFZ , ZUSu, są tam dostępne wszelkie info w tym temacie.Zdrówka życzę!!! Czy ktoś z Państwa był ostatnio w sanatorium MSWiA * Helios * ? Czy nadal trwa remont tego sanatorium?..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 53

.. ...godziny i od ręki wydała skierowanie do sanatorium dla nerwic w Raszynie. Byłam tam 3 miesiące. Dokładnie to w Poradni dla Nerwic w Warszawie lekarz na podstawie wywiadu z pacjentem określa okres pobytu.Niektórzy ludzie przebywali tam pół roku. Podejrzewam,że teraz nie ma takich..

Dyskopatia - bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn

.. ...kontaktu ci wypisze skierowanie na rehabilitację w miejscu zamieszkania.Idż też do neurologa czy ortopedy niech ci wypisze wniosek do sanatorium.Złóż wniosek jak najszybciej,bo czeka się długo ,nawet rok.I wez się ostro za rehabilitację.Spytaj specjalisty czy w twoim wypadku taka..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie

.. ...Aninie... i też pytałam o skierowanie do sanatorium.. Ale niestety lekarze z Anina nie wypisują skierowań do sanatorium.. Odsyłają... z tym problemem do przychodni rejonowej... Ja skorzystałam ze szpitala sanatoryjnego... nie dopłaca się i krócej się czeka Wniosek do szpitala..

Kiedy do sanatoruim po operacji by passow

.. ...słyszałam trudno otrzymać skierowanie do sanatorium bądź szpitala rehabilitacyjnego. czy mogłabym się dowiedzieć jak wygląda procedura załatwiania sanatorium. Słyszałam, że składając wniosek do NFZ czeka się ok. 2 lat. Czy można załatwić to szybciej szukając samemu miejsca w sanatorium,..