Skierowanie do szpitala

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 41

.. ...oczywiście na podstawie skierowania na konsultację kardiologiczna można zostać przyjętym w Przyklinicznej Poradni Kardiologicznej przy Śląskim Centrum Chorób Serca, Zabrze Szpitalna 2. Wcześniej trzeba ustalić terimin np. telefonicznie ( nie podam numeru telefonu bo znowu ktoś uzna to za..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...mierze ) dostałam wkońcu skierowanie do szpitala, gdzie nie zrobiono mi żadnych badań związanych z sercem, sprawdzono tarczyce( w normie ), kał, rtg klatki, zatoki,ginekolog, brzuch, posiew krwi i moczu i za przyczyne uznali zatoki ( dokładnie tak to powiedzieli że muszą zwalić to na..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 59

.. ...szpitala * . Wypisałam mi skierowanie, 10 minut później byłam w szpitalu, zrobiono mi ekg ale nic tam nie zuważyli no i zostałam w szptalu. W sumie te mocne walenie serca trwało ok 2 godziny. Na drugi dzień rano lekarz podczas obchodu po obejrzeniu wyników krwi, wypisał mnie do domu..

Operacja zastawki aorty - Str. 2

.. ...dziecięcym. Ale dostałem skierowanie do Zabrza. Nowy lekarz chciał mnie dokładnie zbadać i kilka miesięcy po pierwszej wizycie przyjechałem do szpitala na szczegółowe badania. Po 3 dniach postawiono diagnozę. Wymiana zastawki aortalnej i aorty wstępującej ( podczas badań wykryto tętniaka..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 34

.. ...jednodniowych badaniach skierowana przez prof.walczka jest tam naprawde super warunki personel przemily a mimo to bardzo sie boje chyba beda mieli ze mna problem z powodu mojego strachu co zrobic zeby tak nie bac sie hej nie boj sie ja przeszlam przez to w normalny szpitalu a ty tam to..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 49

.. ...EKG lub czy dostałes skierowanie na nie, oraz jak przerywasz te napady /radzisz sobie sam czy jedziesz na umiarowienie do szpitala?/ Mam to od 2 lat i rok temu robili mi echo serca, choltera, no i powiedzieli mi ze to jest czestoskurcz napadowy, no ale tak jak pisalem biore ten betaloc..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 65

.. ...AVNRT i jeszcze w 2005r skierowano mnie na ablacje.Po 2 latach oczekiwania stchórzyłam i zrezygnowałam. A napady częstoskurczy były coraz częstsze i dłuższe pomimo że brałam coraz silniejsze leki. Za każdym razem lądowałam w szpitalu.Ostatni atak częstoskurczu trwał 7 godzin. Doszła mi..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 69

.. ...o ablacji i dostałam skierowanie do kardiologa.Po rozwiązaniu nie miałam ataków aż do zeszłego tygodnia ( 1 czerwca i 6 czerwca ). Obydwa zostały przerwane w szpitalu, a jutro idę do kardiologa w Zielonej Górze. Zobaczymy, co mi powie. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które..

Echo serca - Str. 10

.. ...Echo i dostała po nim skierowanie do szpitala mówili, że operacja na 99%. Czy założenie rozrusznika wyklucza operację? Czy przegapili coś i nie można już teraz jej operować i dlatego założyli tylko rozrusznik, bo to jedyna rzecz jaką mogli już teraz zrobić? Czy opinia w sprawie operacji..

Echo serca - Str. 19

.. ...wizytę powinniśmy mieć skierowanie do szpitala od lekarza rodzinnego. Wizyta będzie wizytą w prywatnej przychodni. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Janusz Jeśli wizyta będzie w prywatnej przychodni to nie wymaga skierowania. Dziękuję za odpowiedź! we wtorek jestem umówiona na wizytę w..

Echo serca - Str. 34

.. ...lekarza,znowu nie dał skierowania na jakiekolwieg badania,nawet nie zalecił badania krwi,ojciec jest miesiąc po szpitalu,najgorzej to chyba wygląda wskaznik EF 15%,dlaczego lekarz nie robi badań kontrolnych?czy to za wcześnie?czy go ignoruje?a może lepiej zmienić lekarza?Jak Pani..

Echo serca - Str. 57

.. ...echu serca dostaliśmy skierowanie do szpitala. Bardzo proszę jeżeli ktoś mógłby mi pomóc i wyjaśnić czy to badanie wyszło aż tak źle. Czy mamy sie nastawiać na kolejna operację?? Badanie: Wiotkość przedniego płatka zastawki dwudzielnej bez niedomykalności. Zastawka aortalna nie otwiera..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 60

.. ...skorzystam.Dostałam skierowanie na tysiace badan,ale chyba ich nie zrobie,nie lubie lekarzy,przychodni ani szpitali.ZAzdroszcze wam Wy przynajmniej macie siłe walczyć ze swoja choroba ja NIE!Wszystko mi jedno co się stanie.A z nerwica napewno juz umre,przeciez nie da siejej wyleczyc,i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...oznaczało natychmiastowe skierowanie do szpitala psychiatrycznego. Karetka została wezwana, a ja przez 2 tygodnie nie odwiedzałam Mamy, bo był we mnie taki wielki żal, że ani ja ani moje rodzeństwo nie było dla niej powodem do podtrzymania życia. To starsznie bolało i wiele pracy nad..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 254

.. ...do lekasza no i bez skierowania na odział szpitalny się nie obyło. Tak więc do domu wpadłam na chwilę i spowrotem do szpitala aby posiedzieć z małym. W między czasie załatwiałam sprawy zawodowe ,dlatego po powrcie do domu byłam wykończona i wcześnie zasnęłam . Dzisiaj z rana byłam u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 288

.. ...lekarza. Dostałam pilne skierowanie do szpitala. Pojechałam do centrum zdrowia, terminy były na Maj, ale miałam dopisek * pilne * , więc... Najpierw badał mnie pediatra, następnie z obu rąk jednocześnie pobierano mi krew, mierzono ciśnienie [oczywiście owe wraz z tętnem wysokie z powodu..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...dwudzielnej i czym predzej skierowano mnie na operacje do szpitala. Jestem juz 23 dni po zabiegu wszczepienia pierscienia. Domykalnos obecnie jest całkowita.Powoli wracam do zdrowia... już wchodzę powoli spokojnie na II pietro mam 52 lata. Cześć mam na imię Agnieszka. Mam 32 lata i od..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 18

.. ...powinnaś iść do lekarza i skierowanie do szpitala na pewno by nie zaszkodziło,zrobili by Ci wszystkie badania: ) Wojtek, biorę atenolol. Kiedyś brałam propranolol i metocard. I zawsze magnez, więc Małgosia - kup sobie chociaż magnez albo cardiomin ( magnez + wapń + potas ) i jakieś..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...laryngologiczne.Mam skierowanie do kardiologa,ale we Wrocławiu rejestracja do poradni przyszpitalnych dopiero w maju na terminy od lipca powyżej.I to ciągłe uspokajanie,że to nic takiego.Zaznaczam,że jestem * obciążona dziedzicznie * tą chorobą,a dodatkowo Mama i jej siostra mają..

Ablacja Łódź - Str. 2

.. ...ablacja )konieczne jest skierowanie do szpitala z poradni zaburzen rytmu czy wystarczy tylko skierowanie do szpitala bezposrednio od kardiologa....? prosze o odp. Czesc : ) skierowanie do stymulacji miałam od lekarza pierwszego kontaktu, skierowanie do ablacji teraz też mam od niego,..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 23

.. ...mieć zabieg ABLACJII ? Skierowanie na zabieg wypisał lekarz który juz w przychodni mojego rejonu nie pracuje i czy w związku z tym skierowanie jest nadal aktualne. W Styczniu 2007 roku lerzałam w szpitalu miejskim z powodu nasilenia ARYTMII i wspomniałam ordynatorowi odziału wewnętrznego..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 17

.. ...zostalismy na srode skierowani do kliniki do zabrza wierze w to ze tam napewno moze nie ulecza ale doprowadza serduszko naszej pociechy do zdrowia nasz maluszek przy wypisie ze szpitala tj 25.03.09 mial EF 44% W DNIU 08.04.09 mial EF 52% a w 13.05.09 mial EF 39% nie wiem co to znaczy..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 19

.. ...38+15mmHg ) zostałem skierowany do szpitala na badania - wynik kardiomiopatia rozstrzeniowa No i diagnoza - przeszczep serca Zostałem skierowany do poradni przeszczepowej przy szpitalu Jana Pawła w Krakowie gdzie właśnie jutro się udaje ( Choć strasznie się boje ... ) Darku trzymaj..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...zostalo zlozone moje skierowanie na zabieg, lekarz powiedzial mi, ze czas oczekiwania jest do 3 miesiecy. Ja wtedy chyba zrobilam niechcacy wielkie oczy, jakby zapominajac jak to jest w naszej sluzbie zdrowia ; ) ) ) A on mi na to, ze w szpitalu w Aninie jeszcze dluzej sie czeka, wiec..

Woda w płucach - Str. 2

.. ...lewej opłucnej,teraz ma skierowanie na kolejny taki zabieg ponieważ ma duszności.Był w szpitalu ogólnym i szpitalu p.gruźliczym w którym miał robioną bronchoskopię.Wyniki z płynu i posiewów nie wykazują ani zmian nowotworowych ani gruźliczych.Echo serca nie wykazuje zmian.Mąż choruje na..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...EKG dała natychmiast skierowanie do szpitala, mam mieć Holtera.To kotłowanie w obrębie klatki piersiowej i lekkie pieczenie jest dość męczace.Pewnie jakieś leki trzeba pobrać. http://www.zdrowie.med.pl/witaminy/wit_3.html zobaczcie na witaminę b1 morze pomóc. Witam wszystkich. W skrócie..

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...tygodniu otrzymałam skierowanie proszę o poradę i co to za zespół 2 SŁODKA, 2008 - 11 - 10 22:01:00 ( IP: 217.113 * * * ), w: NIedoczynność Tarczycy » ostatni post Wita od 6 lat choruje na cukrzyce typ 1 insulinozalezną zostałam w szpitalu na wyrównanie cukrów bo te ranne były i..

Ablacja

.. ...na telefon i zadbać o skierowanie do szpitala na zabieg - ważne rok, ale wypełnione bardzo dokładnie i szczegółowo. Tyle o NFZ !!! Ja mialam taki zabieg w 2001 roku - czyli 4 lata temu w Niemczech. Balam sie panicznie, ale nie dostalam zadnych srodkow uspakajacyjnych. Ablacja trwala ok...

Ablacja - Str. 4

.. ...chłopak który został skierowany na rentę dostał ją dożywotnio,nie tymczasowo,skierował go lekarz kardiolog od razu po ablacji,Dowiwdziałam się też że to nie pierwszy i nie ostatni pacjent który dostał rentę. A w jakim szpitalu były wykonywane te ablacje, po których kierowano na rentę?..

Ablacja - Str. 12

.. ...tak męczysz.Masz tu skierowanie do szpitala i idź na ablację.To było w październiku w zeszłym roku.Poszłam do szpitala w Ochojcu w Katowicach i zapisałam się w kolejkę.A,że ja miałam podobno stan natychmiastowy,więc w grudniu powiadomiono mnie telefonicznie,że mam się zgłosić na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...ciagle na dolnej granicy, skierowano mnie do szpitala tam stwierdzono kwasice metaboliczna inaczej cewkowa ze niby cos tam z nerkami mam bo wydalam z moczem za duzo magnezy i potasu a z tego co wiem to u nerwicowcow jest normalne, mam nerwice lękowa, jestem po terapi lecz juz zapomnialam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 24

.. ...było najlepsze,więc skierowano mnie do szpitala.Jak się należało spodziewać nic aż tak złego się nie wydarzyło.Skontaktowałam się ze swoim psychiatrą i prze tydzień brałam po 1/2 lorafenu 2 razy dziennie i jakoś się unormowało.Wiesz ja nie oczekuję jakiś szczególnych sukcesów w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 31

.. ...mnie refluks.Miałam skierowanie na gastroskopię,ale nie poszłam.Też przyjmowałam helicid ( czy tak jakoś ).Męczyłam się dosyć długo.Nie mogłam jeść smażonego,pieczonego,duszonego,słodyczy i ciasta.Teraz jest ok.Ale niestety odnowiły mi sie nadżerki w żołądku.Jak leżałam ostatnio we..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...jest nie tak.Dostałem skierowanie na neurologie.Zanim tam dojechałem atak przepotężny w aucie.Skórcz w szyi,uderzenie gorąca, nogi i ręce jak wata.Ruszałem nimi ale gryząc palce nie czułem tego.Lekarz mnie wyśmiał!!!Przysięgam,on się ze mnie śmiał.Neurolog ze Szpitala Marynarki Wojennej..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 5

.. ...pogotowie i nie zażądał skierowania do szpitala,mnie tu już by nie było.Dlatego,że lekarze z SORu powiedzieli,że karetka by nie dojechała,i nawet jeśli by się udało wrócić krążenie to by doszło do zmian w mózgu.Podczas zbierania wywiadu z lekarzami w trzeciej min.nastąpiło..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...neurologa aby dał mi skierowanie na rezonans, ale on mi nie chciał dać bo mówił że to nie ma sensu bo tomograf nic nie wykazał, tak go męczyłem że dla świętego spokoju dał mi skierowanie. Z wyniku wyszło że miałem kiedyś udar, mam w głowie niezliczona ilość zakrzepów o średnicy do 4 mm...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...neurologa tzn,on dal skierowanie na tk glowy i punkcje ledzwiowa w szpitalu,oba wyniki wyszly dobre,a lekarze dalej nie wiedza co maja mi poradzic na nie.Tak wiec mecze sie zawsze 3 - 4 tyg.az bole przejda na chwile a potem znowu. Aga, od 20 dni przyjmuję taletki pramolan prepisane przez..

Zabiegi na tętnicach szyjnych

.. ...szyjna jest zablokowana w 95%. Wykazalo to badanie Doplerowskie.Jakie sa metody udroznienia tetnicy? - ktore najbezpieczniejsze?.Pytam bo serce tez jest chore.Mam skierowanie do szpitala i bardzo sie boje...

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...pokierował.Natychmiast zostałem skierowany do Pierwszej Kliniki Kardiologii w Katowicach - Ochojcu,ze względu na stan.Docent i inni lekarze byli naprawdę mną zainteresowani,dwoili się i troili co wybrać...w moim przypadku.Obecnie czekam na operację na otwartym sercu...ale nie panikuję;..

Tachykardia napadowa w Zabrzu

.. ...uderzen na minute wiec skierowano mnie do kliniki w zabrzu. jestem bardzo zdenerwowana bo nie wiem co sie spodziewac po tym zabiegu wiejm ze to jest miejscowka bez usypiania ale moze ktos byl na takim zabiegu wie ile on trwa i ile trzeba lezec w szpitalu....jezeli ktos moze mi pomoc to..

Angina ciągle powraca

.. ...dobrze radze idz po skierowanie do szpitala. pozdrowienia ja rok temu miałam ostrą anginę dostałam antybiotyk po którym miałam NZK aż 7 razy mam teraz wszczepiony defibrylator.Muszę wytnąć migdały i skończą się klopoty z gardłem,tak powiedział lekarz itobię też radzę powtorze po innych:..

Niedobór potasu

.. ...metabolicznych, dostalam skierowanie do szpitala w marcu lezalam tydzien w szpitalu w ochojcu na odziale metabolicznym i tam po badaniu zwanym gazometria stwierdzono kwasice cewkowa, od nerek i jeszcze badali mi mocz ( robili dobowe zbiorki moczu ) i wyszlo ze mam za duze wydalanie..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 4

.. ...zawał,a teraz dostała skierowanie na to badanie.proszę o opinie Witam napewno jest wiecej osob, ale gdzie mama ma to skierowanie, ja mialam robiona na Arkonskiej bardzo mila obsluga,pozdrawiam Witam.Na Arkońską.Ile trwa takie badanie???Pozdrawiam Witam mam 49 lat w kwietniu tego roku..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...,że było ok!Zostałam skierowana też do poradni specjalistycznej( kardiologicznej ) do Warszawy bo u mnie w mieście takowej wtedy nie było ! Nikt tam nie traktował mnie jak * szurniętej * na punkcie jakichś tam skurczy!!!Kiedy tylko było pogorszenie zjawiałam sie w Stolicy u lekarza ! - 3..

Dodatkowe skurcze - Str. 77

.. ...internisty. Ten dał mi od razu skierowanie do szpitala ( trafiłabym tam gdzie poprzednio w zeszłym roku ) i jednocześnie wypisał skierowanie do kardiologa. Do szpitala nie chciałam iść poprostu na oddział wewnętrzny i wytrwałam do wizyty z kardiologiem w centrum specjalistycznym leczenia..

Dodatkowe skurcze - Str. 81

.. ...już 39 lat ). Dostałam skierowanie do szpitala na koronarografię, to badanie załamało mnie, ponieważ stwierdzono takie zmiany, ze tylko bypassy mogą mnie uratować. Nie zgodziłam się, jestem już po 6 - ciu nieudanych angioplastykach a 3 lata temu przeszłam zawał. Trafiłam na wspaniałą..

Dodatkowe skurcze - Str. 86

.. ...miał darmowe musze mieć skierowanie od doktora a obawiam się że mi nie dadzą : ) Moje skurcze wystąpiły u mnie w okresie wzmożonego wysiłku i diety odchudzającej, też boje się czy to nie jakieś przetrenowanie itp. Ogólnie chciałbym iść do szpitala i żeby np przez tydzień codziennie mnie..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...uspokaja Witam! Zostałem skierowany do szpitala na oddz.kardiologiczny,gdzie stwierdzono u mnie zapalenie miesnia sercowego,wiec niezbyt ciekawie.Zaczelo sie zapaleniem pluc a z tego wynikło zap.mieś.serc.pozdrawiam a ja mam cisnienie 100/70 w najleprzym wypadku, bo czesto bywa nizsze i..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec

.. ...Czerwińskiego miałam skierowanie ze szpitala w którym leżałam.Nie wiem ile mnie trzyma atak bo ja wogóle nie czuje żebym miała problemy z sercem.Tak jak pisałam - zrobiło mi się pare razy słabo - wmówiłam sobie nawet że to jakiś nowotwór - w szpitalu robili mi strasznie dużo badań - min..

Śpiączka po zawale serca jak długo trwa?

.. ...Pytanie zbyt ogolne. Skierowane do wróżki raczej. Nie podałaś nawet ile ojciec ma lat, ile trwała reanimacja, ile czasu leżał nieprzytomny zanim przyjechało pogotowie ani jaki miał zawał. Tata ma 59 lat tak naprawde nikt nie wie jak długo był nieprzytomny wiem tylko tyle,ze jak dzwonilam..

Poradnia zaburzeń rytmu serca - Kraków

.. ...zwiazku z tym dostalam skierowanie do poradni zaburzen rytmu serca, zeby zrobic kolejne badania. Studiuje w Krakowie, wiec wlasnie tu chcialabym sie zglosic, ale nie wiem za bardzo gdzie... Jesli ktos z Was jest z Krakowa, to prosze o porade gdzie sie udac, jakie macie doswiadczenia..

Przemęczenie i złe samopoczucie

.. ...i natychmisat żądaj skierowania do szpitala . Witam Cie srdecznie.moge Ci tylko tyle pomoc ze,rzeczywiscie zgadzam sie z opinia moich poprzednikow.koluj kase i najlepiej udajcie sie prywatnie do jakiegos neurologa.nie wiem gdzie mieszkasz ale dla mnie i dla mojej coreczki najlepszym..

Szybkie tetno II - Str. 3

.. ...zabieg od chwili złożenia skierowania.Napiszcie czy po ablacji są jakieś dolegliwości ,po ilu minimum dniach wychodzi się ze szpitala i czy można odrazu funkcjonować mam na myśli pracę zawodową ja mam pracę siedzącą ,czy po prostu trzeba w domu ileś dni odleżeć. Kika trzymam kciuki...

Poziom potasu we krwi

.. ...porażenie hipokalemiczne.Córeczka ma skierowanie do Warszawy do Szpitala Chorób Mięśni na pobranie wycinka mięśnia.Mam pytanie czy ktoś z Was miał podobne badanie i jak to wygląda.Z góry dziękuje za pomoc...

Czy zawsze i wszędzie trzeba czekać w kolejkach?

.. ...na zabieg ablacji - skierowanie zostalo zlozone w szpitalu w kwietniu, obiecywali lipiec/sierpien, ale teraz wyglada na to, ze nawet do konca etgo roku nic z tego nie bedzie/. Juz sie dowiadywalam, czy mozna przyspieszyc za pieniadze - tak jak mowisz, nie lapowke, tylko platnosc za..

Oporne nadciśnienie

.. ...prywatnego ) i poprosić o skierowanie do szpitala. Opis Twojej dolegliwości pasuje do nadciśnienia tętniczego wtórnego ( a więc takiego, którego przyczynę można ustalić ). Może po prostu masz zwężoną tętnicę nerkową albo nadciśnienie na tle hormonalnym ( np. hiperaldosteronizm )...

Nadciśnienie - dobry lekarz z Gdańska

.. ...ale nik nie chce dać skierowania do szpitala, niby jeszcze się nie kwalifikuje.Lekarz przepisała jej - nie wiem czy dobrze pisze CAPTOPRIL,FUROSEMIT,Enarenal 10 - po którym ma silne bóle głowy i po mimo to nadal ma wysokie ciśnienie. Nie wiem czy to żle dobrane leki i czy nie ma ratunku...

Stenty i cukrzyca

.. ...chodzi o tetnice wiencowe , nie o zyly. Zabieg wszepiania stentow jest stosunkowo bezpieczny wiec nie martw sie ze moga byc jakies powiklania ( jest to ok 0,5%.Szpital o ktorym pisalas jest OK. Pozdrawiam..

Rozległy zawał ściany przedniej i koniuszka

.. ...najmniejszym wysiłku i skierowaniem do szpitala zgłasza się na Izbie Przyjęć. EKG w normie. Zostaje hospitalizowany( no jeśli Pan tak chce.. ). Mija pobytu w szpitalu dzień pierwszy, dzień drugi, trzeci. Czwartego dnia lekarz1 przeprowadza EKG wysiłkowe. Ból w piersi Brata narasta a EKG..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...potrafi nic zrobic,jego skierowania sa nie trafne( np napisal mi podejrzenie wrzodow ktorych we wczesniej wykonanej gastroskopii nie stwierdzono,nastepnie wysyla mnie na oddzial neurologii,wiem chce dobrze ale lekarze z pobliskiego szpitala nie przyjmuja mnie ze skierowaniem )raz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 6

.. ...poprzedniej wiadomości była skierowana rzeczywiście do Marioli, ale środek jest odpowiedzią dla Magdaleny, za pomyłkę przepraszam Cześć Agnieszko.Cieszę się ,że u Ciebie się wszystko udało.Jak nie pojawiłaś się na forum to tak myślałam ,że jednak Cię zostawili w szpitalu.No i dobrze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...ponizej normy. Dostalam skierowanie do szpitala. Okazalo sie ze mam kwasice cewkowa od nerek i to przez nia klopoty z elektrolitami i innymi pierwiastkami. Biore duze dawki tego potasu ale pmimo ze mam go powiedzmy na dolenej granicy normy serce nadal kolacze. Wlasnie w tym szpitalu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...wiezialem ze jak takie skierowanie sie dostaje to idzie sie do szpitla, poszedlem tam od razu. A lekarz do mnie, ‘no zostaje pan u nas!!!’ - ‘jak to, ja nic ze soba nie mam, musze do domu, chociaz na godzinke’ No I tak sie z tego zrobil..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 77

.. ...wszystko w normie; dał skierowanie do kardiologa i na wszelki wypadek na oddział do szpitala, gdyby coś się działo przez weekend. Dzwoniłam po kardiologach - zapisy na styczeń. W sobotę dopiekło mi tak bardzo, że pojechaliśmy na izbę przyjęć szpitala. Zrobili EKG, osłuchali, zbadali krew..

Krioablacja

.. ...wszędzie trzeba mieć skierowanie do poradni zaburzeń rytmu serca w Bydgoszczy szpital Uniwersytecki Witam, Pierwszą pacjentką, której przeprowadzono krioablację w Polsce jest moja mama. Proszę napisz coś więcej na temat zabiegu krioablacji. Może Twoja Mama będzie tak uprzejma i przekaże..

Arytmia nadkomorowa z omdleniami

.. ...formalności związanych ze skierowaniem i czekaniem ponieważ u mnie dolegliwości tak się nasiliły, że po kilka razy dziennie, co dzień jeżdziłam do szpitala, żeby mnie * zgasili * . W końcu zatrzymali mnie na oddziale, i od ręki zrobili ablację. Roberto - pewnie juz nie zaglądasz na to..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 40

.. ...szp[itala dostaje się skierowanie do szpitala rehabilitacyjnego. Ja byłam w Nałęczowie 3 tygodnie ( delikatne ćwiczenia, rowerek, spacery ). Na zwolnieniu byłam 3 miesiące i wróciłam do pracy. Na rente nie ma co iść, . Zawsze to wśród ludzi, nie mysli się o chorobie. Na początku trudno..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 41

.. ...do Lejdi.Rozumiem, że skierowanie dostarczyłaś do NFZ w swoim regionie. Jak szybko udało Ci sie załatwić, że mąż bezpośrednio ze szpitala pojechał do sanatorium. Jestem z centralnej Polski, a tu NFZ nie kwapi się z tak szybkim rozpatrywaniem wniosków ( na sanatorium czeka sie 1,5 - 2..

Zespół WPW i brak skierowania na ablację

.. też odkryto u mnie zespół WPW.Rok temu złapał mnie taki częstoskurcz,który trzymał mnie 6 godzin.Wylądowałam w szpitalu.Po dwóch dniach mnie wypisano,bo nic mi nie pomogą.I tak chodzę.Częstoskurcz mnie chwyta,a lekarze nie chcą mnie skierować na ablacje.Nie wiem czy mam sie cieszyć,czy smucić.Nadmieniam ,iż..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...lekarz powinien dać wam skierowania na badania pod kątem waszych dolegliwosci aby wykluczyć choroby które dają takie objawy najlepiej dostać się do szpitala wtedy bedzie szybciej jeżeli badania wyjda ok wiemy napewno że to nerwica i łatwiej będzie z nią wam walczyć jeżeli możecie to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...objawach sm wyklucza dał skierowanie na emg mięśni żeby sprawdzic czy nie jest cos uszkodzone i tu boję się wyniku we wtorek mam iść do szpitala na badania ale przesówam termin nie mogę a chciałabym mieć to z głowy czy to napewno nerwica ostatnio pisałam że jest lepiej ale znów to samo..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 39

.. ...i rumien!wiec szybko skierowanie do szpitala i lezalam na neurologii - lekarze byli przekonani ze to neuroborelioza!!wiec punkcja - na szczescie wynik ujemny!krwe,mocz ok,ale mam ponad norme srednia objetosc plytek,oraz bialko c.wyszlam bo po co mieli mnie trzymac!!( mialam takie..

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy - Str. 2

.. ...na razie sugerowane skierowania do szpitala w Poznaniu, ale czytając tutaj entuzjastyczne opinie na temat Ochojca zastanawiam się czy nie zainteresować się tym szpitalem. Proszę przede wszystkim o informację, czy zabiegi tam są robione również na pracującym sercu, czy tylko w krążeniu..

Wymiana zastawki serca (mitralnej) na sztuczka - Str. 2

.. ...tel.0178664000. Ja zostałam skierowana ze szpitala z Krosna na konsultacę w Rzeszowie ,najpierw do poradni kardiochirurgicznej. przed takim zabiegiem trzeba zrobić koronografię ( sprawdzenie drążność tętnic ) ja miałam robioną w Rzeszowie ale na kardiologii w styczniu,a zabieg w maju (..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 3

.. ...50 mm ), dostałem już skierowanie do szpitala na operacje w Poznaniu ( j.w ), prawdopodobnie proteza aorty i zastawki ; chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat tej kliniki i lekarzy. Proszę jeśli ktoś miał * przyjemność * przebywać w Klinice w Poznaniu o podzielenie się wrażeniami ...

Niskie cisnienie i tętno

.. ...pobytu w polsce dostałem skierowanie do szpitala, na angioplastykę, ewntualnie by - passy, na podstawie wyników echodopllera, które tutaj nie stanowiły podstawy, do podobnych zabiegów. z powodów odpłatnośc za w/w zabiegi zrezygnowałem z myślą, że dokonam tego tutaj, gdzie jestem..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 3

.. ...przychodni tam dostalam skierowanie do szpitala z diagnoza zapalenie miesnia sercowego.po przybyciu do szpitala dostalam kikla zastrzykow tabletek plynow,kilka razy zrobiono mi ekg,poczym pobrano krew na rozne badania,po kilku godzinach gdzy byly wyniki przyszedl lekarz potwierdzil..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 5

.. ...!!!!! Koniecznie weź skierowanie do szpitala i obojętnie do którego miasta jedź i się zgłoś na leczenie. Jasny gwint aż mi serce zdrętwiało. Trzymaj się i zadbaj o siebie, bo jak się już przekonałeś nikt za Ciebie tego nie zrobi. - Lusia1.1 - oto następny przypadek niefrasobliwości..

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy - Str. 2

.. ...za szybko!!! Dostałam skierowanie do szpitala ( właśnie się szykuję ) na kolejne badania, które maja pomóc w znalezieniu przyczyny. Nie ukrywam bardzo sie boję i nie wiem czy to nie jest czasem początek czegoś powazniejszego ? Jeżeli jesteście w stanie mi pomóc, to proszę pomóżcie!!! Ja..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 6

.. ...Do Dany. Musisz mieć skierowanie do szpitala, wtedy będziesz miała zabieg refundowany. Nie wiem gdzie będziesz miała czy w C.K czy w Instyt.Kardiologii.Eluzyna jest już po ablacji, ale myślę, że swoje przeżycia opisze sama.Jeśli chodzi o C.K.to warunki są komfortowe. Do Dany, Marii...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 37

.. ...Piszesz, że dostałeś skierowanie do Zabrza, ale tam trzeba długo czekać. Ja też nie jestem zorientowana w tym temacie. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale możesz spróbować przyjęcia do szpitala we Wrocławiu. Tam właśnie powstała nowa klinika chorób serca , która specjalizuje się w..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 58

.. ...ponieważ na kase chorych ze skierowaniem ze szpitala czekam juz 3 miesiąc ( wizyta dopiero na pazdziernik ). Z uwagi na sprzeczności w opini lekarzy musze wybrac sie po raz kolejny. Jeśli i tym razem lekarz wyda inna opinie niz poprzedni to * oszaleje * ; ) . Chciałabym wiedzieć co mi..

Norma TSH - Str. 3

.. ...od lekarza rodzinnego skierowanie i zapisała się jeszcze raz do lekarza, z tym, że teraz gdzieś do * pewnego * endokrynologa np. jeśli jesteś z Warszawy bądź okolic w szpitalu na Banacha 1A. Tam mają poradnię endokrynologiczną. Poczekasz te 3 miesiące ale będziesz miała pewną diagnozę i..

Koronarografia - ile sie czeka, gdzie najszybciej?

.. ...mama ( 57 lat ) dostała skierowanie na koronarografie. Dowiedziałyśmy sie ze długo sie czeka, ale chciałabym wiedzie ile konkretnie i w ktorym szpitalu najkrócej ( mieszkamy w wawie, interesuje mnie mazowieckie lub okolice ) . Z tego co wiem to poważny zabieg i nigdzie nie robią..

Plamy na języku - Str. 2

.. ...styczniu sama poprosilam o skierowanie do szpitala i zrobilam komplet bada. Z badan wyszlo ze mam refluks żołądka. Paliło mnie całe gardło i mialam te plamy i drętwy język. Lekarz stwierdził że to może byc przyczyną moich dolegliwości i zaczęlam barć controlok. Po miesiącu brania leku..

Nadciśnienie w młodym wieku - Str. 2

.. ...rodzinnego.. który napisał mi skierowanie do szpitala na badania...powiedział że zbyt wysokie ciśnienie może być od nerek, serca lub samoistnie.. w szpitalu na USG J,Brzusznej stwierdzono że mam podwójny układ kielichowy w nerce lewej.. i teraz że by się upewnić będę mieć za 3 tygodnie..

Udar mózgu - Str. 6

.. ...województwie. Zresztą bez skierowania ze szpitala takie ośrodki nie chcą rozmawiać. O wszystko trzeba błagać ordynatora Szpital wypisuje tatę ze szpitala bez skierowania na dalszą rehabilitację mama słyszy takie zdania lekarzy - ,, Co za żona że męża nie chce wziąć do domu * - ,, jest..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...wcześniej prywatnie. Skierowanie do szpitala najpierw na specjalistyczne badania dostał od lekarza z rejonu. Nikomu nie płacił za wizyty czy skierowanie. Do szpitala dostał się bez problemu. Prof Jaszewski u którego ojciec po badaniach miał konsultacje sam zaproponował mu zabieg..

Kłucie w różnych miejscach ciała

.. ...tabletki przeciw bolowe. az pewnego dnia poszlam powiedzialam ze mi to nie pomada a czulam sie juz tragicznie. to wtedy dala mi skierowanie do Szpitala i tam porobili mi padania. Pozdrawiam Serdecznie.; - )..

Przełożenie wielkich pni

.. ...wyjsciu ze szpitala dostal skierowanie do Wroclawia do szpitala wojskowego gdzie jest oddzial niewydolnosc serca czekalismy miesiac na termini zostalo mu przeprowadzone ekg holter i dostal kolejne nowe lekarstwa i nic wiecej a i wskazowke ze musi sie udac do Anina gdzie tylko tam bedza..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 3

.. ...50mm ), dostałem już skierowanie do szpitala na operacje w Poznaniu ( j.w ), prawdopodobnie proteza aorty i zastawki ; chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat tej kliniki i lekarzy. Proszę jeśli ktoś miał * przyjemność * przebywać w Klinice w Poznaniu o podzielenie się wrażeniami ...

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...ze mną dzieję??? Mam skierowanie do szpitala do kliniki hipertensjologii z podejrzeniem guza chromochłonnego. Czy to może być to? Pozdrawiam gabi wow naprawde takie cisnienei mialas ? tak to moze byc guz chromochlonny Od ostatniego ataku siedzę w domu i boje się wyjść. Kiepsko się czuję...

Papierosy czy nerwica?

.. ...miesięcy temu zostałem skierowany z komisji wojskowej do kardiologa na echo. trafiłem do bardzo dobrego lekarza, ordynatora kardiologii szpitala w moim mieście. pytał, jak się czuję ( wtedy jeszcze było bez żadnych kłuć ), czy palę, etc. okazało się, że wszystko jest idealnie ( poza..

Duszenie się - Str. 27

.. ...robic, a ona dała mi skierowanie do szpitala na kardiologię. Myślę że nie mam co czekac, bo nie wiem co się ze mną dzieje. Co dziwniejsze dzisiaj mama odebrała moje wyniki i wszystko jest ok. nawet tarczyca. Myślę że pójdę do szpitala , to najlepsze wyjście, tam zrobią wszystkie badania..

Duszenie się - Str. 28

.. ...jest mi słabo. Miałam skierowanie do szpitala, ale po całym dniu na izbie przyjęć stwierdził że jestem zdrowa i nie przyjęli mnie na oddział. Dostałam skierowanie na oddział psychiatryczny, leczenia nerwic. Nie pójdę oczywiście , bo leki mogę brać w domu.Wczoraj byłam u psychiatry..