Skierowanie na tomografię głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 9

.. ...zawroty głowy to da skierowanie na tomografię głowy( dla świętego spokoju ),ale generalnie to wszystkiemu winna jest nerwica.Szczególnie te drgania mięsni są przez nią.Pozdrawiam Cię i nie martw się. wygrasz ja tez wygralam hej wiecie ja to przeszlam 10 lat temu zachorowalam dzis wiem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 595

.. ...), 2. Neurologa - po skierowanie na Tomografię Komputerową głowy. Na TK czeka się ( zależy od miasta ) ok. 1,5 miesiąca, chyba że pójdziesz prywatnie ( ja prywatnie robiłam rezonans, zapłaciłam 370 bez kontrastu ale przy TK raczej na pewno kontrast będzie potrzebny, więc może wyjść coś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 616

.. ...jeszcze nie miałam. Pójdę w poniedziałek do lekarza i nie wyjdę póki nie da mi skierowania na badania. A jak wygląda tomografia głowy? Jak długo na nią czekaliście i po jakim czasie sią wyniki? pozdrawiam; *..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 623

.. ...mózgu :/ dostałam dziś skierowanie do neurologa... i mam pytanie. czy on może mi powiedziec czy moje obawy są słuszne? czy po tej wizycie wszystko sie wyjaśni? prooooszę o odpowiedź: * Hej Szara, na pewno nie. Wyśle Cię na tomografię głowy i dopiero to badanie odpowie na Twoje pytania (..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 8

.. ...neurologa zakończyła się skierowaniem na tomograf z podejrzeniem Pseudotumor ( rzekomy guz mózgu ), na wykonanie którego musze poczekać do połowy kwietnia. To podejrzenie trochę scieło mnie z nóg. Neurolog równiez powiedziała że to moga byc napięciowe bóle głowy, bóle o podłozu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 539

.. ...wizyta za mna z córką mam skierowanie na tomografie komputerową ,ale to tylko formalność bo eeg wyszło w porządku i pani doktor stawia na migreny ,mamy taki dzienniczek musimy zapisywać bóle głowy i mieć wszystko pod kontrolą,ponoć bardzo wrażliwe i ambitne dzieci czesto borykają sie z..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...popuchnięta noga )Dostałam skierowanie do szpitala leżałam tam ok 1 tygodnia i o dziwo wyniki były dobre.Miałam robioną tomografię głowy,oczywiście Ekg( które wyszło bardzo dobre ) ( wyniki dobre )Miałam również badania krwi czyli cukier, cholesterol,kreatynina,potas,sód ( również wyniki..

Ostry ból głowy, brak diagnozy?

.. ...nie migrena. Dostałam skierowanie na tomografię, która jednak nic nie wykazała. Biorę różne leki, ale nic nie pomaga. Ból jest następujący - bardzo mocny, występuje w okolicach skroni i z tyłu głowy, często przy tym sztywnieje mi kark i odruchowo wciskam głowę w ramiona. Bardzo ciężko..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...na Betaserc 24mg oraz skierowanie na Tomografie i Rezonans Magnetyczny. tabletki moim zdaniem nie dzialaja wcale choc * niby * sa na zawroty glowy:/ a ze kazdy z nas wie jak u nas dziala sluzba zdrowia to Tomografie mam wyznaczona na poczatek lutego zas Rezonans na czerwiec. Sam musze..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 2

.. ...słyszy tętno.I ma też skierowanie na RTG kręgosłupa szyjnego. łukasz udaj się do neurologa, najlepiej z prywatną wizytą abyś nie czekał. masz podobne objawy jak ja, robiono mi tomografię głowy... i nic. może to byc pewna odmiana padaczki, piszę odmiana, bo jest ich całe mnóstwo. dobrze..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...neurologa i żeby dał ci skierowanie na tomografie głowy lub wybierz się do psychiatry i po prostu porozmawiaj o swoich somatycznych dolegliwościach. Ja tak zrobiłam i dziś nie żałuję, bo leki mi pomagają wracać do normalności. Owszem, że nic z dnia na dzień się od razu nie polepszy,..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...neurologa, może poproś go o skierowanie na tomografie komputerową głowy, bo nie chcę tu krakać, ale też tak myślałam o sobie, że może mam jakiegoś guza mózgu i stąd te mdłości i zawroty głowy. Mimo wizyty dwa lata temu u specjalisty, warto powtórzyć badania, dla własnego spokojnego..

Problemy z myśleniem, mową, z pamięcią

.. ...neurolog dał od razu skierowanie do szpitala klinicznego,gdzie natychmiast zrobiliby ci badania głowy,bo ze skierowaniem z przychodni,to trzeba czekac nawet dwa - trzy miesiące na rezonans czy tomografę głowy.Szybko to załatw,nie czekaj. Jakie są Wasze przypuszczenia. Żona jest lekarzem,..

Ból po lewej stronie i zawroty głowy

.. ...szpitala klinicznego,aby tam szybko cię zdiagnozowano.Bo normalnie to kolejki na tomografię czy rezonans głowy są i trzeba czekać 2 - 3 miesiące.Nie radzę czekać.dzi cóś z krążeniem,a może cholesterol zbadaj...

Nastoletnia nerwica - Str. 7

.. ...chirurga ( bo tak mnie skierowano ) i na jutro mam tomografie głowy.. nie wiem czy cos to da, ale zobaczymy: ). Chciałabym podjac jakas terapie, zeby pogadac z jakims * profesjonalista * * o tym co sie ze mną dzieje. Dzis jakos mi minął dzien, bo pojechałam do lekarza z babcią, choć..