Skierowanie na tomografię komputerową

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 3

.. ...groźnego nie wyrył. Dał mi skierowanie na tomograf komputerowy mózgu. Pojechałem na tomograf i okazało się, że mam cystę w móazgu małej wielkości, ale mam. Wybrałem się z wynikami do neurologa, zbada łmnie dokładnie, powiedział, że to nie jest wina tej cysty, ona jest wykryta przypadkowo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 595

.. ...), 2. Neurologa - po skierowanie na Tomografię Komputerową głowy. Na TK czeka się ( zależy od miasta ) ok. 1,5 miesiąca, chyba że pójdziesz prywatnie ( ja prywatnie robiłam rezonans, zapłaciłam 370 bez kontrastu ale przy TK raczej na pewno kontrast będzie potrzebny, więc może wyjść coś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1065

.. ...zawroty głowy, i dał mi skierowanie na tomografie komputerową, i strasznie się boje w sumie nie zapytałam ale myślicie że to profilaktycznie czy podejrzewa że coś jest nie tak. Napiszcie jak u was wyglądało to badanie i czy coś wykazało? pozdrawiam Hej, a więc jak widać znowu..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 14

.. ...badń ? a do tego na skierowanie do spesjalisty ( nfz ) trzeba czekać tygodniami?? A czas leci i nie wiadomo cojest teoretycznie, bo ja wiem i mówie lekarzowi że moż tomograf komputerowy zrobić, zacął się nerwowo zachowywać... Czy tomograf komp. pobiera, pracuje na złocie?? że po zmianie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 539

.. ...wizyta za mna z córką mam skierowanie na tomografie komputerową ,ale to tylko formalność bo eeg wyszło w porządku i pani doktor stawia na migreny ,mamy taki dzienniczek musimy zapisywać bóle głowy i mieć wszystko pod kontrolą,ponoć bardzo wrażliwe i ambitne dzieci czesto borykają sie z..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...więc pójdę poproszę o skierowanie na rezonans magnetyczny albo tomografie komputerową. Te plamy to nie wyglądają jak półpasiec? dotty - plamy wyglądają inaczej. Prześle Ci zdjęcie przez gadu - gadu bo tu nie mogę. Z góry dziękuje. Moje gadu 2320528 kamil jestem ciekawa co Ci powie jutro..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...bardzo silną. Zostałem skierowany przez swojego lekarza rodzinnego na wszystkie możliwe badania, łącznie z badaniami poziomu hormonu tarczycy, badaniami na cukrzycę i neurologiczne z EEG i tomografek komputerowym lecz wszystkie badania nic nie wykazały. Wyszło na to, że to silna nerwica...

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 52

.. ...leki, ale dałą mi też skierowanie na tomografie komputerową, czy nie ma jakiegoś ogniska zapalnego w mózgu albo niedokrwienia. Ale zobaczyłam ze naprawdę jest różnica między lekarzem na NFZ a prywatnym i to jeszcze w lecznicy ordynatorsko - profesorskiej, i nie chodzi o sciąganie kasy bo..

Echo serca

.. ...zrobic je po otrzymaniu skierowania od kardiologa, bo on napisze, co go niepokoi w sercu, co trzeba sprawdzić. To bardzo dokładne badanie, stosowane powszechnie. Jeśli lekarze chcą jednak bardzo szczegółowo i w trójwymiarowo ocenić serce, kierują na tomografię komputerową. Polega ono na..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...neurologa, może poproś go o skierowanie na tomografie komputerową głowy, bo nie chcę tu krakać, ale też tak myślałam o sobie, że może mam jakiegoś guza mózgu i stąd te mdłości i zawroty głowy. Mimo wizyty dwa lata temu u specjalisty, warto powtórzyć badania, dla własnego spokojnego..