Skład leków

Leczenie przeciwkrzepliwe

.. ...funkcje poszczególnych składników układów pro i anty. Istnieją trzy główne punkty uchwytu dla terapia przeciwkrzepliwej: Pierwszy to płytki krwi, czyli trombocyty. Ich aktywność możemy zmniejszać stosując takie leki jak kwas acetylosalicylowy, tiklopidyna, klopidogrel czy abciksimab...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 29

.. ...z sercem. Brakuje mu składników odżywczych, o czym przeważnie nikt nam nie mówi. Ono potrzebuje energii, wykonuje pracę na okrągło. To, że nie chodzimy głodni, nie oznacza, że jesteśmy odpowiednio odżywieni. Chemizacja rolnictwa, przetworzona żywność, pozostałości leków weterynaryjnych w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...niedawna. Akurat tak się składa, że moja Mama miała podobne przypadłości, a nawet jeszcze bardziej ekstremalne - łącznie z przedawkowaniem leków, pobytem w szpialu psychiatrycznym,próbą samobójczą. I wiesz co Dorotka, bardzo, bardzo ją kocham i uważam ,że jest wspaiałą Mamą, bo pomimo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 905

.. ...i dlatego wszystkim składam życzenia świąteczne,szczere i gorące.Zdrowia,pogody ducha,kolejnych dni lepszych od poprzednich i ...wiecie sami,czego pragniecie najbardziej. Zofiaa,bardzo mi przykro,że twoja mama też zmaga się z nerwicą,a jak jeszcze nie chce brać leków,bo się ich boi,to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 911

.. ...skierowane do wszystkich składających swoje samopoczucie na cisnienia atmosferyczne mozna to róznież podpiąć do skutków działnia leków tych objawów niepożadanych których tak się biomy. Otóż wszystko wypływa z naszej głowy niestety. Może po kolei. Ja kiedyś moje bóle głowy, zawroty, złe..

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...przeanalizuj dokładnie skład leków,jakie przyjmowałaś przez kilka lat , ich działania uboczne ( nie wszystkie są napisane na ulotce ), oraz dokładny skład balsamu - również przeanalizuj bardzo dokładnie. Jakie to były witaminy - syntetyczne, czy naturalne, jakiej firmy. Witam, Przez..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 29

.. ...podobny lek o tym samym składniku i chyba go dobrze toleruje bo bierze juz dłuższy czas.Pozdrawiam serdecznie. I co po wizycie u lekarza iwzięciu leków pomoze niedędzie więcej dziwnych akcji typu utraty ruwnowagi,zawroty głowy,strach przet spaniem i śmiercią itysiąc innych cuduw po tym..

Leki i nadciśnienie tętnicze IV stopnia

.. ...dostałem ramicor, sprawdź skład na necie, bo często w aptekach nie ma takich leków jakie mają być i są wydawane odpowiedniki... oczywiście wcześniej powinnaś być o tym uprzedzona / zapytana. Witam wszystkich mam od 3 miesięcy problem nie mogę normalnie funkcjonować ponieważ są takie..

Dodatkowe skurcze - Str. 137

.. ...interakcje z innymi, że pewne składniki leków się powielają i lubią kumulować wywołując niebezpieczne czasem efekty przedakowania. Zresztą mnie nie raz spotkała taka sytuacja. Rutyna i pośpiech lubi lekarzy gubić. Ale nie jest tak, że im nie ufam, jednemu zaufam na pewno:P:P miniu ale to..

Ramipril

.. ...powrót do Tritace, też składnik Ramipril unormował mi ciśnienie. Jak wytłumaczył mi lekarz: Trabant i Porsche, to auto i to auto - a różnica ogromna. W ty przypadku chodzi o czystość składnika. Większość leków zbliżonych do Ramiprilu z grupy inchibitorów ACE ma podobne skutku uboczne..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...nerwowego. Kofeina bywa składnikiem leków przeciwbólowych, w dawkach terapeutycznych zwiększa sprawność myślenia, skraca czas reakcji psychicznych, ułatwia koncentrację uwagi, znosi uczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego oraz senności, zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego. W..

Ablacja i przygotowanie do niej

.. ...elektrofizjologii w którego skład wchodzi uniwersalny stymulator serca, rejestrator potencjałów sercowych + wzmacniacz syganłów, generator prądu o częstotliwości radiowej ( ablator ), komputer, monitory. Zewnętrzny defibrylator/kardiowerter, kardiomonitor, pulsoksymetr, ciśnieniomierz. A..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...będzie dobrze .Wszystkim składam serdeczne życzenia spokojnych i zdrowych świąt oraz szcześliwego Nowego Roku 2008. Witam Mic jeśli chodzi o ciśnienie 110/70 to nie jest taki niskie,nie mniej jednak odnoszę wrażenie ,że podawanie tych leków / nawet w dużych ilościach/ to jakby..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 662

.. ...Owszem łączy je ten sam składnik czyli sertralinum ale pozostały skład leku jest inny. Ja biorę asentrę 11 miesiąc a z asertinem miałam również krótki epizod. Oba leki mają całkiem różne od siebie skutki uboczne a co najważniejsze działanie.Poza tym moje wiadomości na temat leków..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 689

.. ...czy jest lepiej. Aga25 składam Ci najserdeczniejsze gratulacje !! Niech Ci się zdrowo chowa córunia i niech rośnie jak na drożdżach. Jeśli masz pokarm Aguś to karm maleństwo dopóki dasz radę.Ja rozumiem ,że jest Ci cięzko bez leków ale wierzę ,że wytrwasz. Matiiaga Ci na pewno coś w tej..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 159

.. ...kazdy inaczej reaguje na skład chemiczny leku.Ja mam nerwice 20 lat i jakos daje rade bez leków ale przez 3 miesiące brałąm i było super był to seroxat ale jest to lek starszej generacji moja przyjaciółka bierze cital juz ok 4 lat czuje sie wspaniale wszedzie wychodzi , jezdzi samochodem..

Tritace 10, od razu największa dawka?

.. ...JEST lekiem złożonym ( składa się z 2 preparatów ) i jak już wspomniałeś nie tolerujesz go. Powodzenia. A po tych wszystkich eksperymantach, które sobie zaserwujesz żyszę więcej wiary w lekarzy. Wystartowałem z tritace właśnie 10mg, od razu, bez kłopotów żadnych. kardiolog zresztą..

Nadciśnienie, choroby a długość życia

.. ...jeden znane lek 2 - składnikowy i co i nic... dodali kolejny lek, i co? trochę spadło 150 - 160/100 - 100, a później znowu w górę nie wiedziałem po co brałem, bo ciśnienie nie boli najgorzej, że teraz się gorzej czuję niż przed braniem leków, jakieś zawroty głowy, ucisk w uszach, bóle..

Ciężki dobór leków na nadcisnienie...

.. ...zawiera on jeden taki sam składnik jak Noriplej, a drugi zamiast substancji moczopędnej ma substancje rozszeżającą naczynia krwionośne. Jutro zaczynam go stosować i zobaczę co sie bedzie ze mną działo. Czytałem na internecie, że kilka osób miało po nim dość poważne skutki uboczne, m.in...