Sklerotyczny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...to postaci z farsy - sklerotycznego pana, który coraz to pyta sam siebie: - Cóż to ja chciałem powiedzieć? Ach, racja; nic. Tak to już jest, jak powiedział kiedyś Dubois: sen przypomina gołębia, który siada na ręce, jeśli ją trzymać spokojnie, ale natychmiast odlatuje, gdy tylko po niego..

Sklerotyczny łuk aorty

.. Witam.Sklerotyczny łuk aorty - właśnie coś takiego przeczytałem na swoim opisie zdjęcia RTG.Prosze jeśli ktoś wie o przybliżenie tego schorzenia.Wizyte u lekarza mam dopiero na przyszły tydzień.Niemam pojęcia co to jest i czy jest grożne.Proszę o pomoc i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 455

.. ...Widzisz jaka ze mnie sklerotyczka. Dobrze ,że skleroza nie boli: ) ) ) hihhihihihihihi Nio mam nadzieje że będzie ok ; - ) ) chociaż sciski czuje i jakies ciągnięcia czy cóś ale to ino nerwy se se se se se se se ; - ) ) ) pije teraz ten miód blehhhh jakie to słodkie wrrrrrrrrr Zuziu..

Nerwica w ciąży - Str. 19

.. ...ma bo wiesz ja taka sklerotyczka jestem ze ho ho. agunia7900 witam Ciebie w naszym gronie! Jestem w 31 tygodniu ciazy i teraz sie zaczelo najgorsze te mysli mnie przerazaja i moje samopoczucie jest do niczego, kolatanie skoki cisnienia, okropnosc, lek przed smiercia. Naprawde nie wiem co..

Aorta wydłuzona sklerotyczna

.. Aorta wydłuzona sklerotyczna w łuku poszerzona do 42 mm. Serce wiszące, smukłe * . Czy to coś powaznego i wymaga natychmiastowego leczenia/operacji. Osoba ma 65 lat. Jacenty mam podobny wynik i tez nie wiem co to oznacza..

Konsulatacja

.. ...globalnej EF 40%. Zmienione sklerotycznie płatki zastawki mitralnej i aortalnej. Obecna fala zwrotna niedomykalności mitralnej ( +/++ )Vmax 2,3m/s. Zalecenia Diagnozy: - Okresowa kontrola w poradni - przestrzeganie diety cukrzycowej i niskokalorycznej - Polocard 75mg 1x1 - Sortis 20mg..