Skoki ciśnienia krwi

Neurastenia

.. ...strony układu sercowo - naczyniowego takie jak chwiejność tętna czy skoki ciśnienia tętniczego krwi. Terapia opiera się na umiejętnym wypoczynku, zmianie środowiska, fizykoterapii czasem farmakoterapii...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...moczu kołatanie serca skoki ciśnienia Po badaniach krwi okazało się, że mam niedobór potasu i magnezu w organizmie. Przez 3 doby podawano mi kroplówkami potas i magnez. Dostałem także skierowanie do psychiatry, gdyż stwierdzono, że są to zaburzenia somatyczne. Nadal nie wierzyłem, że to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...duszności, kołatania serca, skoki ciśnienia krwi, itd. Dopiero po roku walczenia z sobą trafiłem do chyba najlepszego kardiologa w Łodzi. Ten poznał się na problemie natychmiast i przekazał mnie swemu znajomemu psychiatrze specjalizującemu się w takich właśnie nerwicach. Zalecenia były..

Skoki ciśnienia z którymi nie mogę sobie poradzić

.. ...sprawa bolaca mnie sa skoki cisnienia pierwszego glownie ktore po wysilku mi wzrasta do 180 200 to drugie prawie zawsze jest 80 90 prawie nigdy wiecej Zazywam accupro a w razie skokow captopril furosemid kalipoz zrobilem prawie wszystkie badania usg rentegen wszystkie badania krwi..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...objawy drżenie mięśni, skoki ciśnienia od 9060 do 150110, robi mi się słabo mam zawroty głowy, płytki oddech i przy tym kaszel boli mnie pod prawą łopatką, wyniki z krwi w normie leczą mnie na astmę sle to nie pomaga , pomóżcie Do Oli M - mam podone objawy od kilku dni. Zaczelo sie od..

Przetaczanie krwi

.. ...zawałach. Ma arytmię serca, skoki ciśnieniowe, ostatnio jego stan się pogorszył, zrobiły mu się krwiaki w paru miejscach, często w nocy na parę minut nie oddycha i boję się że się może udusić. Ostatnio dostaje w szpitalu co tydzień osoczewice. Mówił że potrzebne będzie przetoczenie..

CIśnienie krwi, uczucie przeszkody w gardle podczas połykania śliny

.. ...uczucia,ale od paru dni mam skoki ciśnienia jak ino się przejde po domu bez wisiłku ciśnienie mam w granicy 140/83 i większe i puls około 80/90 i strasznie szybko się męcze dodam do tego że ciągle mnie boli głowa,troche w kladce piersiowej,uczucie mocnego bicia cerca nieraz nie idzie..

Wiarygodność pomariów ciśnieniomierzy

.. ...problem. Rok temu mialem skoki cisnienia. Zrobiono mi wiekszosc badan: EKG, holter EKG, EKG wysilkowe, USG serca, nerek, tarczycy, wiekszosc badan z krwi, TK glowy. Wyniki wyszly w normie, ale ze po drodze nabawilem sie nerwicy serca, przepisano mi bisocard 2.5 mg. Wszystko bylo dobrze..