Skoki ciśnienia w nerwicy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...serca, wariujący puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i przerażona, zasłuchana we własny organizm jakoś docierałam do rana. Każda, najdrobniejsza nawet..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 160

.. ...sama no i zaczyna się skoki ciśnienia walenia serca zawroty głowy i odrazu boje sie ze zaraz zemdleje na ulicy i nikt mi nie pomorze do tego klócie w sercu ;( bez tabletek uspakajających nie ruszam się z domu i męczy mnie to już chciałabym wkoncu poczuc sie dobrze nie bać sie wyjechać z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 557

.. ...czasami mam gwałtowne skoki ciśnienia i zawroty głowy, mrowienie lewej ręki( dokładniej to 2 palców - małego i serdecznego )mam wrażenie,że zaraz zemdleję, z tego powodu nie lubię przebywać w zatłoczonych miejscach( np. autobus, sklep )Co do stresów - mam ich trochę, bo studiuję,a poza..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 568

.. ...problem to zawroty głowy i skoki ciśnienia, nie wiem jak sobie z tym radzić!!! chciałabym skonsultować swoje objawy z innym psychiatrą. Czy ktoś zna dobrego specjalistę w okolicach Legnicy - Bolesławca - Zgorzelca - Jeleniej Góry, proszę o informację. Mój mąż upiera się poza tym, abym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 31

.. ...dzisiaj zaczęło:( Nagłe skoki tętna, oczywiście bez prochów sie nie obeszło. Niepokoju, złość. Nie radzę sobie już tym, że nic nie mogę zaplanować, bo najczęściej jak coś zaplanuję to włanie wtedy, serce szaleje, ciśnienie skacze, albo zwyczajnie nie mam sily czegos zrobić. Staram się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...twarzy!!!! Oczywiście skoki ciśnienia, bywa różnie, jednak od dwóch miesięcy nic nie ustępuje, wręcz przeciwnie - mam wrażenie że się pogłebie. Badania robię wszystko po kolei, stwierdzone wypadanie płatka ( kilka lat temu ) potwierdzone na ostatnim echu, kręgosłup - zmiany..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 199

.. ...od jakiegos czasu mam skoki ciśnienia, podwyzszony puls ciagle ok100, to cisnienie zazwyczaj wieczorami mi skacze... zawroty głowy, czasami jakies dziwne impulsy w srodku, dretwieja mi 3 opuszki palcy w lewej rece, suchosc w ustach, ogólnie czasami czuje sie nie swojo nie tak jak..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...pieczenie w mostku , skoki ciśnienia i jestem bezradna . Chodzę na psychoterapię , biorę leki i trochę w swoim życiu zmieniłam a lęk dalej ze mną jest , nic tylko płakać. OJ DZIEWCZYNY JESTEM Z WAMI :( Ja z dretwieniem mam stycznosc od ok. roku. Mi nikt na temat nerwicy serca nic nie..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...jego USG. Takie nagłe skoki wysokiego ciśnienia są bardzo niebezpieczne, napisz mi czy tylko wtedy mama ma taki niski puls? czy normalnie tez ma nizszy? Wiesz ja mam i tachycardie i bradycardie no i niestety nerwice serca. Pozdrowienia cześć Basiu. Normalnie ma ciśnienie rzędu 120/80 a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...duszności, kołatania serca, skoki ciśnienia krwi, itd. Dopiero po roku walczenia z sobą trafiłem do chyba najlepszego kardiologa w Łodzi. Ten poznał się na problemie natychmiast i przekazał mnie swemu znajomemu psychiatrze specjalizującemu się w takich właśnie nerwicach. Zalecenia były..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...bóle w klatce, częste skoki ciśnienia w chwili zdenerwowania, czy duszności , pieczenie i kłócie w klatce minęły, ale są rzadsze i umiem sobie radzić. Kiedy nachodzi kolejny atak paniki zaczynam mówić do siebie, że to tylko w mojej głowie, że nic się z moim sercem nie dzieje i tp. Zawsze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...do żołądka. Napadowe skoki i spadki ciśnienia od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w uszach. Błyski, mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...oraz bardzo wysokie skoki ciśnienia. Potrafił mnie obudzić w środku nocy puls 180. Nikt nie wiedział co mi jest. Wzywałem kilka razy pogotowie i zawsze słyszałem, że to nerwica. Wszystkie badania przechodziłem spiewająco. Po kilku miesiącach ataki same ustały. Problem powrócił od..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 5

.. ...tego dochodzą jeszcze skoki ciśnienia raz mam normalne ale za to puls koło stu a raz 90 na 50 i puls50.Każdego ranka jestem szczęśliwa ,,że żyje,a każdej nocy idę spać z lękiem czy się rano obudzę mam dwoje cudownych dzieci i dla nich chcę i muszę żyć,błagam pomóżcie,jak sobie z tym..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...o zdrowie, zabójcze skoki ciśnienia tętniczego, nawet do 200/100 i pulsu. Dodam, że ciągle biorę leki rano Tertensif, na noc Prestarium. Zrobiłem prawie wszystkie badania w kierunku serca ( ponownie ekg, ekg wysiłkowe, echoserca ), sprawdziłem krew w kierunku nerek i cukrzycy, hormony..

Nerwica i leki a zatrzymana miesiączka

.. ...tranxene, ponieważ miałam skoki ciśnienia i lęki. Po tych lekach czuję się lepiej, ale pojawił się inny problem zatrzymał mi się okres. Do tej pory miałam regularne okresy. Czy te leki mogły to spowodować w ulotce nic na ten temat nie pisze, że mogą być takie skutki uboczne. W ciąży na..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...objawy drżenie mięśni, skoki ciśnienia od 9060 do 150110, robi mi się słabo mam zawroty głowy, płytki oddech i przy tym kaszel boli mnie pod prawą łopatką, wyniki z krwi w normie leczą mnie na astmę sle to nie pomaga , pomóżcie Do Oli M - mam podone objawy od kilku dni. Zaczelo sie od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 420

.. ...Pojawiają się u mnie skoki ciśnienia i niesamowicie szybkie tętno ale w takich wypadkach biorę dodatkowe leki i po pewnym czasie wszystko wraca do normy. Oczywiście jasna rzecz przy nerwicy i niestety mnie także dotycząca to panika.Ta małpa jest przekleństwem w moim życiu i to ona nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 498

.. ...nerwica serca czyli skoki ciśnienia , pulsu , pieczenia oraz uciski w mostku , kardiologicznie jestem przebadana i serce mam zdrowe a ja wciąż boję się zawału . Właśnie skończyłam 3 - letnią terapię grupową która mi dużo pomogła już nie jeżdzę po pogotowiach i nie mam tak intensywnych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 697

.. ...się dzieje.Być może te skoki ciśnienia maja związek z jej nowotworem i potrzebne są jakieś konkretne badania.W każdym razie coś nie jest tak jak powinno być - - - przynajmniej moim skromnym zdaniem. Iwonko cała ta sytuacja z ojcem odbija się na Twoim małżeństwie i na relacjach ze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 979

.. ...radziłam,aż zaczęłam mieć skoki ciśnienia gdzieś od 4 lat,wtedy myślałam że to już koniec,lekarz rodzinny twierdził żę tabletek na nadcisnienie nie potrzebuje,bo to są tylko takie skoki,i dostawałam leki na uspokojenie ziołowe,potem xydroksizine,rudotel a na koniec od kwietnia 2008r..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 12

.. ...ziewanie, brak tchu, skoki ciśnienia, ból mięśnia sercowego, drętwienia, splątanie, kłopoty z koncentracją, lęki itp., to były ( czasem są ) moje objawy. Powody nerwic są różne. Nie trzeba wcale być zdenerwowanym, czy zestresowanym żeby popaść w nerwicę. Mam 39 lat. Endometriozę i..

Nerwica w ciąży - Str. 67

.. ...radio ze beda wysokie skoki ciśnienia, wiec moze dlatego. Niedobrze mi uszy zatkane i glowa mnie boli. Odebralam wyniki i mam Hemoglobine 12.8. Mocz tez chyba dobry. Niestety pozostalych paramentrow nie potrafie zinterpretowac. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej; ) hemoglobine masz..

Nerwica w ciąży - Str. 203

.. ...nerwicy też najgorsze są skoki cisnienia co jest bardzo niebezpieczne dla dziecka. Pomimo tego pierwszą ciążę donosiłam szczęsliwie do konca i urodziłam w terminie. Nawet ostatnio moj ginekolog sie dziwił, ze dziecko było duże jak na problemy z cisnieniem w ciązy. Teraz od szóstego..

Jak wykryć nerwicę?

.. ...kołatanie, ukłucia, skoki ciśnienia etc. ), * oddechowe * ( duszności ), * brzuszne * ( bóle, rozwolnienie etc. ) lub jeszcze inne. Warto zrobić takie badania, które z dużym prawdopodobieństwem pozwolą wykluczyć inną niźli nerwica przyczynę Twoich objawów - jeżeli np. nie masz uczucia..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...strasznie zmęczona, miała skoki ciśnienia, tętna, bezsenność, dochodziła do siebie przez 3 tygodnie. W końcu doszła do siebie. Kolejna wizyta u lekarza - przepisano leki stabilizujące ciśnienie - Isoptin. Udała się do innego kardiologa - EKG ok, echo ok, nie stwierdził nadciśnienia,..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. ...tętniaka skojarzyłem ze skokiem ciśnienia i pulsu w przeddzień badania ( p. 180 ciśnienie 180/110 ). Bałem się, że to pęknie i tak powstała nerwica. Później byłem jeszcze u kilku kardiologów i powiedzieli mi, że ten tętniak to miałem od urodzenia i jest calkowicie niegroźny.Nerwica..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 57

.. ...Powiedziała że takie skoki ciśnienia nie śa na dłuższą mete dobre dla móżgu no i niby ten lek ma to poprawic,no i że to może byc też niedokrwienie czy coś. A tomograf po to by zobaczyc czy nie ma jakis ognisk zapalnych w mózgu czy coś innego. Ale ja sie boje troche tego leku.. Nie wiem..

Nerwico pozwól żyć!

.. ...ciezko. Moja NERWICA to skoki ciśnienia,zawroty głowy,uderzenia gorąca,myśli że sie zaraz przewróce,zemdleje .po kazdym skoku ciśnienia 158/80,dół totalny,płaczliwość,stany depresyjne( nic mi sie nie chce ).To moja cholerna nerwica,która mnie ukochała i nie chce sie odczepić już piąty..

Czucie pulsu bez dotykania

.. ...że tak * wybiórcze * skoki ciśnienia i pulsu serca są zazwyczaj powodowane nerwami ( nerwicą ). Nie sugeruj się jednak moim uogólnianiem. Idź koniecznie do lekarza i poproś o skierowanie na badania wysiłkowe lub EKG Holtera - ten komplet powinien wszystko wyjasńić i wykluczyć ewentualne..

Nerwica? z czym to się je? jak sie zachować? jak to ugryźć?

.. ...się zaczęło. nerwy, skoki ciśnienia, wymyslanie sobie coraz to nowych chorób itd. bezsenne , bardzo nerwowe noce, zawroty głowy i tego typu rzeczy. poszedłem z tym do neurologa. baba kazała mi wyciągnąć ręce przed siebie i z niczego stwierdziła że to nerwica i przepisała mi tranxene...

Wiarygodność pomariów ciśnieniomierzy

.. ...problem. Rok temu mialem skoki cisnienia. Zrobiono mi wiekszosc badan: EKG, holter EKG, EKG wysilkowe, USG serca, nerek, tarczycy, wiekszosc badan z krwi, TK glowy. Wyniki wyszly w normie, ale ze po drodze nabawilem sie nerwicy serca, przepisano mi bisocard 2.5 mg. Wszystko bylo dobrze..

Nadciśnienie i nerwica

.. ...moze byc od nerwów( skoki co najwyzej ) tylko od nerek albo samo... Jak myslicie? Jest szansa? a skad wiesz, ze nie masz skokow? Ja mysle ze nie. Skoro masz bez przerwy takie cisnienie, lekarz stwierdzil ze sie utrzymuje ( dlatego zapisal leczenie... ), to chyba nie da rady nic z tym..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...kręgosłup, zaburzenia rytmu, skoki ciśnienia, problemy z refluksem, prolaps... wiencówka, zawał, neuralgia, nerwica i inne. Lepiej dwa razy podmuchac niż się raz spażyć : ) ) ) Spokojnych Świąt życzę s. witajcie, dzieki za opinie i uwage na soso : ) do gajka: wyniki ok tylko skad ten..

Nerwica

.. Witam Miałem skoki ciśnienia 230/130 nawet do takich wartosci byłem chyba u 5 intenistów u 4 kardiologów i lecze sie na nadcisnienie. Tylko że ja mam objawy nerwicowe ( napady leku niepokoju otępienie wszystkie objawy psychiczne praktycznie zero objawów fizycznych ) skoki ciśnienia napewno tez pod wpływem..

Nerwica -mój wątek:) Jak z nią żyć? Jak oswoić?

.. ...znowu coś nie grać ( skoki cisnienia,wysoki puls,zdenerwowanie,zamulenie.Zrobiłam rezonans i wyszło że mam malformację naczyniową w prawym płacie mózgowym - musze unikać skoków ciśnienia.Masakra a do tego odczuwam ciągle mrowienia lewa ręka i noga i mnóstwo innych równie fajnych objawów..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...oddech, KOŁATANIE SERCA v, skoki ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca, fale zimna, zimne dłonie i stopy, potliwość dłoni i stóp, zmęczenie, totalna dekoncentracja, derealizacja w trakcie ataku paniki. Do tego doszła mi jeszcze depresja. Ale to już inna bajka… Polecam terapię..

To mi pomogło w bardzo silnej nerwicy.

.. ...dość typowe: gwałtowne skoki ciśnienia, ataki paniki, ataki częstoskurczu, u nocy i rano puls poniżej 50, średnio kilka razy dziennie dodatkowy skurcz po którym myśli o śmierci przylatywały od razu jak stado kruków, częste biegunki, no i najgorsze – średnio po max 4 - 5 godzin..

Nerwica ??? Skoki ciśnienia...Ból i zawroty głowy...

.. ...to miesiąc temu. Mam skoki ciśnienia nawet 150/117 szczególnie rano po przebudzeniu. Robiłem badania: morfologia,cukier,cholesterol,tarczyca,mocz... i wszystko w normie. Ciśnienie utrzymuję się przeważnie w granicach 135/80 przy pulsie 78 . Bardzo mam silne bóle z tyłu głowy gdy się z..

Czy to nerwica?

.. ...wiem że muszę.Też mam skoki ciśnienia ale kardiolog ustawił mi leki i teraz mam 110/70 najczęściej.Jak teraz o tym myślę, a objawy występują od 3 miesięcy,to zdałam sobie sprawę że ostatnio denerwowałam sie cały czas.Tak jak ty nie do końca wierzę że to nerwica ciągle zastanawiam się czy..

Cześć,jak nauczyć się z tym żyć?

.. ...nadciśnienie a raczej skoki ciśnienia.Kazali iść do neurologa.Stwierdził że to objawy nerwicowo - depresyjne.Przepisał pramolan 3 razy dziennie rano poł.,wiecz.do tego biorę xartan rano w południe połówkę bisokardu i wieczorem poł.tritaced.Dodam że nerki mam ok tarczycę tez a dalej boję..

Zawroty głowy, mdłości, suchość w ustach

.. ...w żołądku. Odczuwam skoki ciśnienia i wiem, że jest wysokie, bardzo szybko bije mi serce i niekiedy drętwieją mi palce u rąk. Podejrzewam, że może mieć to podłoże nerwicowe gdyż jestem na niełatwych studiach, nieregularnie się odżywiam, ale staram się teraz więcej relaksować i urozmaicać..

Czy to są objawy nerwicy?

.. ...niedobrze, trafiają się skoki ciśnienia. są dni, że czuję się super. czy to rzeczywiście może być nerwica? może być.Tylko zamiast hydroxyzimum moze lepiej brać ziołową miesznke uspokajającą,by nie być ospałym. zapomniałe dodać, że pracowałem zagranicą w dużym stresie i nerwach, wydaje mi..