Skolioza klatki piersiowej

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...łopatki.Mam stwierdzoną skoliozę lewostronną.Teraz boli mnie też ztyłu kręgosłupa w odcinku dolnym.Wiem że ból jest przyczyną ucisku na nerwy i narządy Ja mam 22 lata i od ok 2 tyg odczuwam ból po lewej stronie odcinka piersiowego kręgosłupa, a dokładnie mówiąc w okolicy żeber. Ból..

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...dyskopatie kregow szyjnych, skolioze prawostronna i zmiany zwyrodnieniowe w klatce piersiowej stda u mnie czeste nerwobole a ja za kazdym razem mysle ze to serce, krystyno ile masz lat? napisz mi czy od czasu do czasu wypijesz alkohol i jak sie po nim czujesz jesli tak, pozdrowionka..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej stopnia 1 (2)

.. ...lekarze stwierdzili ze mam skolioze prawostronna kregoslupa, dyskopatie kregow szyjnych oraz zmiany zwyrodnieniowe w klatce piersiowej.nie moge normalnie zyc odstawili mi blokery bo mam kwasice dziennie mam napady szybkiego bicia serca, mam dodatkowe skurcze komorowe i nakomorowe ale nie..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej - Str. 2

.. ...przyczyną może być moja skolioza i odcinek szyjny kręgosłupa może uciska na nerwy i stad może promieniuje do klatki i przełyku, ale oprócz tego w czasie przełykania śliny słysze odgłos jakby wracania powietrza z powrotem do przełyku i odbijanie jakby tego powietrza, a zaznacze, że..

Ból pleców i w klatce piersiowej

.. ...neurologa,bo moze to byc skolioza. pozdrawiam! Ja Tak samo mam boli mnie w nocy nie umiem zasnąc po zaraz atak jakiś mam nie umiem nic zjeść dusze się byłem u lekarza a lekarz powiedział że to nerwica ale ja wątpie że to nerwica proszę o pomoc co to jest???? Dobra Napisze od nowa boli..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...jest,no dobra zaczynamy - skolioza II stopnia ledzwiowo - piersiowa prawdopodobnie czeka mnie operacja,bole glowy migrenowe i napieciowe do tego nerwica,depresja,arytmia serca,czekam na zabieg ablacji w zagrzu, tzn.czestoskurcze komorowe i nadkomorowe,nadcisnienie,niedomykajace sie trzy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 613

.. ...kręgosłupie.W takie pogody moja skolioza daje mi nieżle popalić.Cała prawa strona tak zaczęła mnie rwać,ból rozchodzi się po klatce piersiowej i jest on dość nieprzyjemny.Ale wrazie takich momentów mam specjalne tabletki,niestety musiałam zażyć jedną bo nie wytrzymałabym tego bólu.Kurcze..

Bardzo szybkie tetno - Str. 3

.. ...intrygujące pytanie. Otóż mam stwierdzoną skoliozę odcinka piersiowego. Czy to może wpływać na bóle w klatce piersiowej przypominające bóle wieńcowe serca, kłucie w okolicach serca i przyspieszać puls...

Skrzywienie i rotacja II stopnia esowata skolioza piersiowo-lędźwiowa

.. ...wiedzieć co tzn : esowata skolioza piersiowo - lędźwiowa, w odcinku w odcinku piersiowym lewostronna, 1stopnia w odcinku lędźwiowym prawostronna,z rotacją 2 stopnia ,bez zmian strukturalnych . co tzn ? czy to groźne dla zdrowia...słyszałam że rotacja możę powodować ból z wiekiem ...mam..

Silny ból w mostku

.. ...krzywizn fizjologicznych i skoliozę w odcinku piersiowo lędźwiowym, oraz jeden krąg więcej w odcinku lędźwiowym. Do tego dochodzi osteoporoza dosyć mocna. A co do nerwów to jestem bardzo nerwowy i z tego miewam mocne bule w całej klatce piersiowej, i to już mnie nie martwi, gorzej z..

Jakas narosl na klatce (sercu) piersiowej

.. ...klatki.Jeśli masz np. małą skoliozę,to jest to możliwe. Nie zgodze sie z toba Ja mieszkam w Irlandi i jest to samo ale jak znajdziesz dobra klinike to tak nie jest . Nie bedze tu wypisywal kto,jak itp. Ale mialem lekarza rodzinnego i wszytstko leczyl nurofenem albo innym dziadostwem z..

Przeszywający ból w klatce piersiowej i duszności

.. ...rowerze.Możesz mieć skoliozę w odcinku piersiowym kręgosłupa.Wszystko to trzeba sprawdzić.A nie wiem jakiej jesteś płci.Co można powiedzieć jak nie wiem tego? Często chłopcy mają sensacje tego typu ,gdy ćwiczą na siłowni,a jak piją napoje energetyczne i do tego cos na przyrost masy..